Toplam 19 sonuçtan 1 ile 19 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: 2017 yds sonbahar [sorular yayınlandı]

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    20

2017 yds sonbahar [sorular yayınlandı]

https://ais.osym.gov.tr/

Sınava girenler "Aday İşlemleri Sistemi" ile soruların tamamını görebiliyorlar...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    Merhaba, sınava giren değerli hocalarım 70.soruda hata yok mu? It is imperative ile başlayan bir cümleyi Women should immediately ile nasıl verebilirsin, kaldı ki cümlenin devamında in order to var ve cevapta so that ile bunu vermiş. Bence cevap hatalı ve itiraz edilmesi gerekir.Değerli görüşlerinizi bekliyorum!!!

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    19
    Aday İşlemleri Sistemi (ais) açıldıktan sonra sayfanınen üstünde sol tarafta ÖSYM İşlem Takvimi var. Normalde oraya tıklayınca açılması gerekiyordu ama listede YDS yok görünmüyor. Sıkıntı mı var?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    Alıntı heveskar isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Aday İşlemleri Sistemi (ais) açıldıktan sonra sayfanınen üstünde sol tarafta ÖSYM İşlem Takvimi var. Normalde oraya tıklayınca açılması gerekiyordu ama listede YDS yok görünmüyor. Sıkıntı mı var?
    Sınava girdiyseniz, ais den giriş yapın, Başvurularım/tercihlerim sekmesinden 2017 yds sonbaharı tıklayın orda temel kitapçık görüntüle var.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    19
    Kendi kitapçığımızı da görüntülememize izin vermişti ilkbahar sınavı için. Ben onu kastetmiştim. Onun açılması ne zaman acaba?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    27
    Soruların tamamını kaydedenler burada ek dosya olarak paylaşırsa çok iyi olur.

www.lexwall.com Bağlamsal YDS-YÖKDİL Sözlüğü

7. Teşekkür berkege bu mesaj için teşekkür etti.
    Beğenme alihann, berkege bu mesajı beğendi.
    Beğenmeme berkege bu mesajı beğenmedi.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    @heimatlos
    En yakın anlamlı cümle olduğu için cevap o oluyor.Diğer şıklar çok alakasız olunca cevap bu şık oluyor.Ama dediğiniz gibi keşke biraz daha net olsa

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Aynen katılıyorum. Hatalı soru.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Alıntı haimatlos isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, sınava giren değerli hocalarım 70.soruda hata yok mu? It is imperative ile başlayan bir cümleyi Women should immediately ile nasıl verebilirsin, kaldı ki cümlenin devamında in order to var ve cevapta so that ile bunu vermiş. Bence cevap hatalı ve itiraz edilmesi gerekir.Değerli görüşlerinizi bekliyorum!!!
    Ben kesinlikle katılıyorum. Soru kesinlikle HATALI

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    arkadaşlar, sınav soru ve cevaplarının tamamını indirenler mail adresime gönderebilir mi? teşekkürler. ibrahim_eren_2005@hotmail.com

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    ascsoner@hotmail.com a mail atabilir misinz arkadaşalr soruyu indirebilen varsaa

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Arkadaşlar soruları indirenler varsa şayet, lütfen paylaşabilir mi? şimdiden teşekkürler...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Merhaba, iki dönemdir kendi soru yanıt sayfama erişim sürecini kaçırdım. Bunlara ilişkin pdf dosyalarını paylaşabilen -özellikle 90 üstü doğru yanıtlılardan- olursa müteşekkir olacağım. Tartışıldğı gibi; brought about/drew upon sorusu ile neredeyse tüm "anlam sırasını bozan" soruları benim için de sıkıntılı. Olası geri dönüşler için şimdiden teşekkürler. Tüm blog takipçilerinin hedeflerini yakalamış olması dileğiyle. say
    Alıntı AhmetBasal isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Soruların tamamını kaydedenler burada ek dosya olarak paylaşırsa çok iyi olur.

www.lexwall.com Bağlamsal YDS-YÖKDİL Sözlüğü

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Sınava giremedim.sınava giren arkadaşlar mail adresime gönderebilirse çok sevinirim. yakupyolcu19@hotmail.com

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Merhaba.Ben de sitede yeniyim..2017 YDS sonbahar soru ve cevaplarını görüntüledim ama kaydetmek aklıma gelmedi? sept20th1972@hotmail.com...Gönderen olursa minnettar kalıcam.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    19
    Merhaba
    Soruları alabilen arkadaşlar varsa bana da göndermelerini rica ederim.
    Şimdiden teşekkürler

demirci_erdem@hotmail.com

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    12
    Merhaba soruları bana da iletebilir misiniz? Ayrıca elinde 2017 ilkbahar soruları olan varsa onu da gönderirseniz çok memnun olurum. Teşekkürler.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Arkadaşlar ben de malesef soruları görüntüleme zamanını kaçırdım, elinde olanlar bana mail atabilirler mi bir de elinizde olan heer yds senesine de açığım, gönderirseniz çok çok sevinirim şimdiden herkese teşekkürler ilaydaaaktas@hotmail.com

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Osym niye bu soruları kısıtlı süre yayınlıyor anlamak mümkün değil.
    Cevap anahtarımı aldım. Fakat elimde sorular yok.. Soruları kaydetmiş olan varsa paylaşırsa sevinirim. iltermutlu@gmail.com

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)