Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: 2017 Sonbahar YDS

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    30

2017 Sonbahar YDS

Sonbahar YDS'ler her zaman kolay olmuştur. Umarım yarınki sınavda öyle olur. . Yarın YDS'ye girecek arkadaşlara şimdiden başarılar diliyorum. Ekli dosyaya bir göz atmalarını tavsiye ediyorum. Bu dosyada sınavda özellikle şıkları ikiye indirdiğinizde doğru şıkka karar vermenize yardımcı olacak bilgiler bulunuyor. https://drive.google.com/open?id=0B8...FhZU25TY2ZGc2s

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    12
    Hocam çok teşekkürler. Bir şey soracağım hocam çok özel olmazsa; Kocaeli Üniversitesiyle bir ilginiz var mı acaba?
    Saygılar.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    30
    ODTÜ, Uludağ, Marmara, Hacettepe, İstanbul, Yıldız Teknik, Kocaeli, 9 Eylül, Ege, Urfa Harran, Konya Selçuk, Almanya Greifswalt, Fransa Lyons, İspanya Oviedo, ve adını şimdi hatırlamadığım birçok üniversite ile kısa veya uzun süreli ilişkim olmuştur. En önemli üniversitem tabiki de Hayat Üniversitesi. O nedenle herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    yaklaşık 4 senedir her sınava girmiş olarak bu dönem girmedim ama alışkanlık olarak sınavla ilgili yorumları okuyorum genel olarak 80 üstü almak isteyenler için zor ama orta seviye için kolay denilen bir sınav deniliyor. umarım hayırlı sonuçlar alırsınız.

kolay gelsin.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    14
    Alıntı xyzxy isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    yaklaşık 4 senedir her sınava girmiş olarak bu dönem girmedim ama alışkanlık olarak sınavla ilgili yorumları okuyorum genel olarak 80 üstü almak isteyenler için zor ama orta seviye için kolay denilen bir sınav deniliyor. umarım hayırlı sonuçlar alırsınız.

kolay gelsin.
    Orta seviye için kolay olan sınav üst seviye için nasıl zor oluyor onu anlamadım ?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Ben sitede yeniyim..Biraz geç oldu ama çıkmış soruların %100 'üne nasıl ulaşabilirim?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Arkadaşlar sitede yeniyim..YDS 2017 sonbahar sorularının tümüne nerden ulaşabilirim? Teşekkürler.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    14
    Alıntı cinderella3 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sitede yeniyim..YDS 2017 sonbahar sorularının tümüne nerden ulaşabilirim? Teşekkürler.
    Aynı dertten ben de muzdaribim.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)