Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: İngilizce için nereyi seçmeliyim

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4

İngilizce için nereyi seçmeliyim

Önümüzdeki haziran veya temmuz ayında gidip 3 ay kalmak istiyorum. Aklımdaki yerler Kanada İrlanda veya İngiltere. Kanada'yı Kanada Doları'nın uygun olduğu için düşünüyorum. Ama bir yandan da şimdi dünyanın öbür ucu uçak bileti falan yine İngiltere ile aynı fiyata denk gelecek diye düşündüm. İrlanda'da Dublin'de Swan Training diye bir yer buldum iyi görünüyor. Yoksa İngiltere'yi mi seçmeliyim. Daha önce buralara giden veya bu konu hakkında bilgili olan biri yardımcı olabilir mi

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    üçü de neredeyse aynı fiyatları çekiyorlar ama bi nebze irlanda daha uygun ingiltere en pahalısı

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    peki sadece maddiyat yönünden düşünmesek hayat şartları dil imkanı falan hangisinde daha iyidir şu anda kanada torontoya gideceğim gibi görünüyor

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    9
    merhaba. bende torontoda dil okuluna gitmek istiyorum. hangi okula gideceğime karar veremiyorum. bir de danışmanlık firmasından alacak mısın?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    Evet yarın danışmanlık firması ile görüşmem var

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    MaltaVista programını inceleyin derim. https://www.youtube.com/watch?v=MK07NaPmD14&t=67s bu da stolkun yaptığı tanıtım videosu

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Amerika, Kanada cok uzak, hem bilet fiyatlari anlaminda hem de mesafe anlaminda tercih etmezdim. Avrupa'da Malta hakkinda hicbir fikrim yok, Ingiltere cok pahali ama buna karsilik Irlanda hem daha ucuz hem de ogrencilere calisma izni veriyor ve bu baska bir ulkede yok. Bir de arkadaslar gideceginiz ulkeyi iyice bir arastirin, sonucta oraya yasamaya gideceksiniz bir sure, hayal kirikliklari yasamayin. Ben Irlanda'da yasiyorum ve tecrubelerimi sizinle paylasmak isterim. Bu linkte bulabilirsiniz https://www.bunguo.com/irlandahakkin...nizgerekenler/. Baska sorunuz varsa da buradan ya da asagidaki iletisim adreslerimden ulasabilirsiniz.

Linkedin'den bana ulasin.

https://www.linkedin.com/in/%C3%B6zg%C3%BCr-agacik-06810321/

web :www.bunguo.com

email : info@bunguo.com

Email: oagacik@gmail.com

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)