Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: İÜ-Fransız dili ve edebiyatı 1.Sınıf yardım

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5

Unhappy İÜ-Fransız dili ve edebiyatı 1.Sınıf yardım

Arkadaşlar merhabalar ,
    ben bu sene hazırlığı bitirdim birinci sınıftayım.Bayram öncesi okula gidip sordum ders programı , ders seçme falan napmam gerekiyor diye, bana bayramdan sonra aksis'e bakmami söylediler herşeyi ordan hallediceksin falan dediler. Şuan 7 eylül oldu ve Aksis de hiçbirşey yok hatta hala hazırlıkta gözüküyorum sitede. Okulu aradım meşgul açmıyorlar. İü de okumus olan arkadaşlar varsa bana yardımcı olabilirmi yani birinci sınıfta kayıt yenileme ders seçme falan yapılıyormu yapılıyorsa biraz beklememmi gerekiyor ? Şimdiden teşekkürler

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Merhaba,

Eğer Aksis'te derslerin gözükmüyorsa, bir iki gün beklersen düzelebilir. Biraz geç giriş yapıyorlar. Ama Pazartesi'ye kadar hala düzelmediyse, öğrenci işleri ile görüşmek için okula gitmen gerekli, telefondan hiç ulaşıldığına şahit olmadım çünkü
    Bu arada telaş yapma, 17'sine kadar vakit var. Ayrıca sorunlar devam ederse (ki her yıl eder) uzatıyorlar süreyi. Benim de derslerim gözükmüyordu bugün geldi sisteme. Sekiz yılda ilk defa, ilk 3 gün içinde işimi hallettim, şoktayım gerçi. Eskiden Nokta diyorduk, şimdi Aksis deyip geçiyoruz işte.☺️

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Alıntı Eye in the Sky isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Eğer Aksis'te derslerin gözükmüyorsa, bir iki gün beklersen düzelebilir. Biraz geç giriş yapıyorlar. Ama Pazartesi'ye kadar hala düzelmediyse, öğrenci işleri ile görüşmek için okula gitmen gerekli, telefondan hiç ulaşıldığına şahit olmadım çünkü
    Bu arada telaş yapma, 17'sine kadar vakit var. Ayrıca sorunlar devam ederse (ki her yıl eder) uzatıyorlar süreyi. Benim de derslerim gözükmüyordu bugün geldi sisteme. Sekiz yılda ilk defa, ilk 3 gün içinde işimi hallettim, şoktayım gerçi. Eskiden Nokta diyorduk, şimdi Aksis deyip geçiyoruz işte.☺
    Merhabaa , trşekkür ederimmm cevabın için. Valla evet kaç kere aradm buraya yazdıktan sonrada imkansz yani . İyi bari biraz daha bekliyim bakalım tahminen okul yolu gözükücek bana da bir umut artık . Seninkinin kısa sürede hallolmasina sevindim bu arada şanslılardan birisin 😂

4. Beğenme Eye in the Sky bu mesajı beğendi.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Hehe, sağolasın ama çilem bitmedi. Lisansı hallettik, sadece hazırlık dersi olduğundan. Ama yüksek lisans derslerinde sorun tam gaz devam. Dersler sorunlu gözüküyor. Harf notları da gözükmüyor geçen dönemki derslerin bir kısmının. Gerçi bugün Sosyal Bilimler'in öğrenci işlerinden yıllık ayarımı aldım (Özlemişim kalay basmalarını, fark da yokmuş ayrıca enstitü ile fakülte arasında. Hatta enstitünün öğrenci işleri daha feci, nasıl olabilirse artık. Seviyorum ama okulumu ben ), hocalar yolluyormuş onları çünkü. Aklında bulunsun, yarın öbür gün başına gelir, telaşlanma sıkıntı yaratmıyormuş hocalarla konuşunca geçiyormuş.

6. Beğenme moorey bu mesajı beğendi.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Alıntı Eye in the Sky isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Hehe, sağolasın ama çilem bitmedi. Lisansı hallettik, sadece hazırlık dersi olduğundan. Ama yüksek lisans derslerinde sorun tam gaz devam. Dersler sorunlu gözüküyor. Harf notları da gözükmüyor geçen dönemki derslerin bir kısmının. Gerçi bugün Sosyal Bilimler'in öğrenci işlerinden yıllık ayarımı aldım (Özlemişim kalay basmalarını, fark da yokmuş ayrıca enstitü ile fakülte arasında. Hatta enstitünün öğrenci işleri daha feci, nasıl olabilirse artık. Seviyorum ama okulumu ben ), hocalar yolluyormuş onları çünkü. Aklında bulunsun, yarın öbür gün başına gelir, telaşlanma sıkıntı yaratmıyormuş hocalarla konuşunca geçiyormuş.
    Oo sen yüksek lisansdasın demek maşallah hangi bölümdesin bu arada.Ve anlaşılan bu okulla sıkıntımız hiç bitmeyecek yani sürekli sabrımızı sınıyor . Allah sana da sabır versin valla ben daha yolun başındayım bıkkınlık geldi ha seveyim ha sevecem derken hiç sevemedim hazırlıkta lkfsldfkld. Bakalım fakültede göreceğiz asıl tabi

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Alman Dili oldu bu sene. Hepimize kolay gelsin. Fakültenin nimetlerini bol bol sömür.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)