Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: İngilizce birşeyler yazdım rastgele sizce baya saçmaladım mı

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1

İngilizce birşeyler yazdım rastgele sizce baya saçmaladım mı

+ i don't know what i'll make. Please help me.

- Sure İ would help you , but you'll give me money. because i helped one of the man and it's not gave me my money! therefore. i am behaving attention.

+ OK. i understood you. but i have not money , what we will do , i am poor man. my family is died in the syrian war. and i am poor , i have not money , i have not house, i have not carreer , i have not accommodation, you don't wait money by me. İ will never give you money. İ have been living this country since 2014, But i'm still alone. i want to build my family. Could you help me? İf you help me i'll remember you forever. and i'll tell to everyone your made favor.

Els inside outtan kendi başıma çalışıyorum bildiğim ingilizce tenselerden ibaret sadece. yolun başında sayılırım arada sırada rastgele şeyler yazıyorum haber izlerken alttaki yazıları ingilizceye çevirmeye çalışıyorum falan sizce baya kötü mü olmuş ya
    şuan past perfect tensedeyim mesela
    Konu Rozark tarafından (01-09-17 Saat 20:34 ) değiştirilmiştir. Sebep: Hangi konuda olduğumu söyledim

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    Hayır, güzel olmuş. Yalnız birkaç düzeltmeye ihtiyaç var:

+ I don’t know what to do. Please help me.

- Sure, I’d help you, but I would like to be paid first. Because I helped some man and he did not pay me. Therefore, I exercise caution.

+ OK. I understand you. But I don’t have money. What are we going to do? I’m a poor man. My family was killed in the Syrian war. I’m poor. I don’t have money. I don’t have a house. I don’t have a career. I don’t have accommodation. Don’t expect money from me. I’ll never be able to afford to pay you. I’ve been living in this country since 2014. But I’m still single. I want to start a family. Could you help me? If you help me, I’ll remember you forever. And I’ll tell everyone how helpful you are.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Alıntı AngelsRolls isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayır, güzel olmuş. Yalnız birkaç düzeltmeye ihtiyaç var:

- Sure, I’d help you, but I would like to be paid first. Because I helped some man and he did not pay me. Therefore, I exercise caution.

+ OK. I understand you. But I don’t have money. What are we going to do? I’m a poor man. My family was killed in the Syrian war. I’m poor. I don’t have money. I don’t have a house. I don’t have a career. I don’t have accommodation. Don’t expect money from me. I’ll never be able to afford to pay you. I’ve been living in this country since 2014. But I’m still single. I want to start a family. Could you help me? If you help me, I’ll remember you forever. And I’ll tell everyone how helpful you are.
    Valla birkaç demişsin ama sen böyle düzeltince kendimi özürlü gibi hissettim ya baya saçmalamışım. off. ne olucak benim bu halim. şuan els inside outla çalışıyorum tenselerdeyim şuan. grammer olarak birşey görmedim sence normal mi bu durum

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    Anadiliniz İngilizce değilse tabii ki normal

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Öncelikle merhaba ,

Yanlışlarınızın fazla olması çok da kötü bir şey değil onlardan öğrenip tekrarlamazsanız. Yazmaya , çalışmaya devam edin yanlışlarınızı görün pes etmeyin böylece ilerliyeceksiniz öğrenme sürecini yürümeyi yeni öğrenen çocuk gibi düşünün , çocuk düşmeden öğrenemez ..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Alıntı AngelsRolls isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Anadiliniz İngilizce değilse tabii ki normal
    Ah keşke. Türkçeden vazgeçmeye razıyım anadilim ingilizce olsaydı fenamı olurdu

Alıntı doglover894 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba ,

Yanlışlarınızın fazla olması çok da kötü bir şey değil onlardan öğrenip tekrarlamazsanız. Yazmaya , çalışmaya devam edin yanlışlarınızı görün pes etmeyin böylece ilerliyeceksiniz öğrenme sürecini yürümeyi yeni öğrenen çocuk gibi düşünün , çocuk düşmeden öğrenemez ..
    Peki bu zamanla oturur mu sizce şuan bildiğim ingilizce sadece tenselerden ibaret diyebiliriz.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Siz yeni kelimeler öğrendikçe cümle yapılarını kavradıkça ve öğrendiklerinizi doğru biçimde öğrenmeye başladıkça düzelecektir. Kulanım biçimlerini kavramanız için seviyenize göre hikaye kitapları okumanızı öneririm . Bu şekilde hem öğrendiğiniz yapıları kavrar yeni kelimeler öğrenip ,kullanım şekillerini daha iyi görürsünüz . İnternet üzerinden makaleler okumak da iyi olucaktır hem öğrenme hem genel kültür açısından .Denemekden vazgeçmeyin öğrenin deneyin hata yaparak öğrenirsiniz ... Başarılar dilerim .

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2

- Sure, I’ll help you, but I would like to be paid first. Because I've helped a man once and he did not pay me. Therefore, I exercise caution.

+ OK. I understand you. But I don’t have money. What are we going to do? I’m a poor man. My family was killed in the Syrian war. I’m poor. I don’t have money. I don’t have a house. I don’t have a career. I don’t have accommodation. Don’t expect money from me. I’ll never be able to afford your payment. I’ve been living in this country since 2014. But I’m still single. I want to start a family. Could you help me? If you help me, I'll never forget you and I’ll tell everyone about your favor.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)