Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Gazi elt hazırlık tarihi

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1

Gazi elt hazırlık tarihi

ya arkadaşlar kafam karışmış durumda şu an çünkü akademik takvimi indirip baktım 3 farklı tarih gördüm.Şimdi biz 1. sınıf öğrencileri olarak hangisine girmemiz gerekiyor hazırlık sınıfını atlamak için?

1-12 Eylül 2017 Saat 10.00Lisans programlarındaki zorunlu İngilizce derslerinden muaf olacak 1. sınıf öğrencilerinin sınavları(Hazırlık Sınıfında öğrenim gören öğrenciler ile hazırlık sınıfı muafiyet sınavında başarılı olan öğrencilerkatılamaz)

2-11 Eylül 2017 Saat 10.0013 Eylül 2017 Saat 10.00Hazırlık sınıfı Muafiyet Sınavı (İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça yeterlik) (Tıp Fakültesi İngilizceTıp Bölümü, Mühendislik, Mimarlık, Gazi Eğitim, Edebiyat ve İktisadi ve İdari Bilimler Fakültelerininilgili bölümlerinin öğrencileri, dikey geçiş ile ilgili birimlere yeni kayıt olan öğrenciler, hazırlık sınıfındaeğitim görüp başarısız olan öğrenciler)

hazırlık muafiyet dediği için ikincisi sanmıştım ama ilkinde 1.sınıf öğrencileri deyince kafam karıştı yardımlarınızı bekliyorum.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    24
    12 Eylüldeki sizinki çünkü parantez içinde hazırlık sınıfında öğrenim gören öğrenciler katılamaz denilmiş diğer tarihler de eğitim görüp başarısız olanlar

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)