Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Muğla Sıtkı Koçman Üni. kazananlar?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1

Muğla Sıtkı Koçman Üni. kazananlar?

Diğer sosyal medyalarda pek bulamadım. Cidden kazanan var mı? Yoksa tek başıma mı gidiyorum...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Allah kurtarsın hayatının en büyük hatasını yaptın.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Neden?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Öncelikle şehir Türkiye de ki en kötü ve sıkıcı şehirlerinden biri.Hani şey diyeceksiniz bodrum marmarisi fethiye falan onlar her zaman gidemiyorsun bazen paran olmuyor sınavlarına denk geliyor ve senin yaşayacağın yer kötekli.Kötekli desen hiç bir şey yok tek aktiviten kafeden çık başka bir yere geç yada içmeye git.Merkezi desen bomboş aradığını bulamıyorsun zaten işin düştükçe gitmiyorsun ama bir çarşıyı turlarım dersen 5 dk falan sürüyor.Ben bu sene 1.sınıf olucam ama sınavı yds geçtim sistemde hala hazırlık gözüküyorum kaç kere aramama rağmen köpek muamelesi gördüm.Hazırlık eğitimi berbat hocamız kitap aldırdı ve sadece kitaptan okuyarak işledi keza hazırlıkta yanlış bilgilendirildik sınava girmezsek en düşük a seviyesinden başlayacağımızı söylediler ama sınava girmeyipte b2 seviyesinde başlayanlar oldu.Hazırlıktaki hocaların,çalışanların ve özellikle müdür yardımcısın egoları kimsede yok sanırsın Dünyayı onlar yaratmış.Esnafı çok pistir buranın öğrenciyi her yerden koparmak isterler yurtlar apartlar ev fiyatları pahalı ben sevgilim için ev bakarken adam 1+1 bodrum katta eve 1000 lira istedi,Muğla da hayat gereksiz pahalı eğer sevgilimle tanışmasaydım okulu bırakacaktım ki Muğla da olduğum her gün keşke Erzurum da okusaydım diye yanıyordum.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    O kadar da kötü olmadığını düşünüyorum okuyan çok kişi ile konuştum:/

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)