Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Anadolu Universitesi Ingilizce Ogretmenligi

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1

Anadolu Universitesi Ingilizce Ogretmenligi

Siz Neler dusunuyorsunuz.ben 5500 siralamamin girdim girebilecegim bir suru yer varken. Ilk sirada Hacettepe tutmadi umarim buyuk hata yapmamisimdir 2.siraya koyarak.Eskisehir ve Anadolu Universitesinin sadece ogrenciler arasinda tam sahte bir sohreti ve yersiz abartilmis bir guzelligi olabilitesi beni korkutuyor sizde internetteki yorumlardan etkilenip umdugunuzu bulamamaktan korkmuyormusunz.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    12
    İsimden ziyade ben Eskişehir e yani şehir olarak tav oldum. Anlatılanlara göre tabi, gidince göreceğiz. Ama Eskişehir iyidir.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    Mesaj olarak da attım. Bu kadar önyargı zaten seni soğutur o okuldan da şehirden de. Okul ELT alanında İlk 10'a oynar. Hatta benim gözümde Gazi'yle aynıdır. Tek fark Ankara'da asla yaşayamayacağın bir hayat yaşarsın. Barlar sokağına dadanmazsan da Ankara'ya göre cebinde ay sonunda daha fazla para kalır. Her ihtiyacını da şak diye bulursun.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Ben de 4900 sralamayla yazdım burayı.Umarım pişman olmayız gençler

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    23
    Benim de sıralamam 3081 di ve hiç pişman değilim şuan ikinci sınıfım. Çok yüksek ihtimalle pişman olmazsınız.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    E devlet üzerinden kaydımı yaptım fakat başka neler yapmam gerekiyor hiç bilmiyorum,mesela okula hangi tarihte gitmem gerekiyor,hangi belgeleri nereye teslim etmem gerekiyor,hazırlık sınavı ne zaman yapılıyor,başka hangi işlemler yapacağız,yardım edebilecek var mı?

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Etiketler