Toplam 13 sonuçtan 1 ile 13 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Elit Fransızca Tüm Seviyeler Görüntülü Eğitim Seti

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5

Elit Fransızca Tüm Seviyeler Görüntülü Eğitim Seti

Arkadaşlar iyi akşamlar. Seslial.com'da satılan Elit Fransızca setini çok övüyorlar ancak fiyatı 200 lira civarı. Müşteri temsilcisiyle görüşme yaptığımda sadece 2 farklı bilgisayarda aktivasyon yapıldığı, USB'yle alınırsa başka USB'ye kopyalanamadığını falan söyledi. 2 kişi alacağız ancak farklı şehirlerde olduğumuz için 200'er lira vermek çok zor şu an.

1) Acaba bu seti önceden almış olan ve kopyalanıp kopyalanmadığını bilen var mı?
    2) Tavsiye eder misiniz bu seti? Hiç fransızca bilmiyorum, kursa da gideceğim mecburen ama daha hızlı öğrenmem ve çok zaman ayırmam gerekiyor.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    12
    merhaba,

ben elit'in almancasini aldim ve cok memnun kaldim..

kopyalanma olayi olmuyor maalesef ancak soyle bir iki yol sunabilirim.

1-
    a- cd leri biriniz alir ve kendi bilgisayarina kopyalar ve aktivasyon islemini yaparak digerine yollar

b- cd leri alan kisi de ayni islemi yapabilir.

2- birisi oturup ekran kaydetme programlariyla ekrani sesle birlikte kaydedip video formatinda kaydederek paylasabilir

3- cracker bularak kirdirabilirsiniz ancak kimsenin ugrasacagini sanmiyorum. bu konuda cok fazla detay vermek istemiyorum

diger soruna gelince, ben almanca setinden memnun kaldim, fransizcasina da baktigim kadariyla o da gayet iyiydi.. Ancak hic bir zaman bu seylerin bir kursun yerini tutmayacagi kanaatindeyim. Setin fiyati cok pahali degil aslinda kursa gore ve bence verilen parayi hakediyor. Hem kurs hem de cd ile devam edebilirsin.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    12
    simdi farkettim sanirim 2 tane farkli hoca var ya ayni sette ya da farkli setler var

https://www.youtube.com/watch?v=zl9I82gm46k

ustteki videodaki hocanin aksani cok iyi ve daha iyi ogretebilir gibi gorunuyor (ama yine de tam fransiz gibi konusamiyor ama cok basarili)

bu arada Görüntülü Akademi Yayınları'nin da fransizca cd leri var, sakin ama sakin alma

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Kopyalanma olmuyor dediniz ama kendi bilgisayarıma kopyalayabileceğimi söylediniz. Kopyalama olmuyor derken, DVD'yi başka bir DVD'ye yazamıyorsunuz anlamında mı? Tüm Dvd'lerin içeriğini kendi laptobumda bir klasöre atıp dvd'leri arkadaşıma verebilirim yani?

Ekran kaydetme programını ben de düşündüm aslında. Yapılabilecek bir şey. Kaliteli ve sağlam bir yöntem uygulanabilirse muazzam olur

Alıntı ertan2002 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba,

ben elit'in almancasini aldim ve cok memnun kaldim..

kopyalanma olayi olmuyor maalesef ancak soyle bir iki yol sunabilirim.

1-
    a- cd leri biriniz alir ve kendi bilgisayarina kopyalar ve aktivasyon islemini yaparak digerine yollar

b- cd leri alan kisi de ayni islemi yapabilir.

2- birisi oturup ekran kaydetme programlariyla ekrani sesle birlikte kaydedip video formatinda kaydederek paylasabilir

3- cracker bularak kirdirabilirsiniz ancak kimsenin ugrasacagini sanmiyorum. bu konuda cok fazla detay vermek istemiyorum

diger soruna gelince, ben almanca setinden memnun kaldim, fransizcasina da baktigim kadariyla o da gayet iyiydi.. Ancak hic bir zaman bu seylerin bir kursun yerini tutmayacagi kanaatindeyim. Setin fiyati cok pahali degil aslinda kursa gore ve bence verilen parayi hakediyor. Hem kurs hem de cd ile devam edebilirsin.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Evet sanırım 2 farklı hoca. Kendini Dalga diye tanıtan nispeten daha iyi duruyor, aksanlı falan. Diğer bir kadın daha var, ona ısınamadım youtube videolarında

simdi farkettim sanirim 2 tane farkli hoca var ya ayni sette ya da farkli setler var

ustteki videodaki hocanin aksani cok iyi ve daha iyi ogretebilir gibi gorunuyor (ama yine de tam fransiz gibi konusamiyor ama cok basarili)

bu arada Görüntülü Akademi Yayınları'nin da fransizca cd leri var, sakin ama sakin alma

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    12
    evet bilgisayara kopyalanip calistirilabilir. Ben almancasini o sekilde yaptim ve sorun yok calisiyor. zaten exe var onu calistiriyorsun yani isletim sistemin windows olmali. Videolar da belli bir formatta cekilmiz, normal player acmiyor (belki sifrelenmis olabilir), ama bahsettigim gibi kendine kopyalabilirsin ya da dvd ye kopyalabilirsin sorun olmuyor.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Hocam öyleyse bir tane set almak yetecektir. Ben hiçbir şekilde laptop'a da kopyalanamıyor, her defasında DVD takmak gerekiyor zannediyordum. O zaman ben alayım bundan, kendime kopyalayayım hepsini, sonra kargo'yla yollayayım, karşıdaki kişi de yapsın. 2 aktivasyonsa sınır, böyle aşarız. USB olarak alsam da başka bir USB'ye atarım, ya da DVD olarak alsam laptopa kopyaladıklarımı USB'ye falan atarım, ne bileyim upload edip karşımdakinin indirmesini de sağlarım öyleyse. Yani kopyalamadan dolayı bir engel ya da sıkıntı yok, tek sorun iki aktivasyon ve video formatları diyorsunuz.

evet bilgisayara kopyalanip calistirilabilir. Ben almancasini o sekilde yaptim ve sorun yok calisiyor. zaten exe var onu calistiriyorsun yani isletim sistemin windows olmali. Videolar da belli bir formatta cekilmiz, normal player acmiyor (belki sifrelenmis olabilir), ama bahsettigim gibi kendine kopyalabilirsin ya da dvd ye kopyalabilirsin sorun olmuyor.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    12
    aynen oyle..

seti aldiktan ve her seyi hallettikten sonra ornek bir video dosyasini bana yollarsan bu crack olayini deneyeyim

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Tamam hocam, çok teşekkür ederim Haber vereceğim.

aynen oyle..

seti aldiktan ve her seyi hallettikten sonra ornek bir video dosyasini bana yollarsan bu crack olayini deneyeyim

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    Videolari cracklendiyse ben de ozel mesajdan alabilir miyim?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    elinde bu setten olan banada yardimci olablir mi ?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    ingilizcesi varsa crack isini hallederim. isteyen olursa

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    itinayla kırarım.... şaka değil

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)