Arkadaslar lys dönemimden bircok kitabim bulunmakta ben de artık işime yaramayan kitapları satmak istedim ama şöyle bir durum var kitapların çoğu sıfır gibidir diğerlerinde de 1-2 sayfada belki işaretleme ve yazı bulabilirsiniz . Her kitabın fotosu da mevcuttur ilgilenen varsa atabilirim.
-Dilko basic collection- for english exams 1,2,3,4-> sadece 2. Nin cevap anahtari yok toplam 75 tl
-Dilko prestige reading activity book+ dilko prestige LYS-5 english grammar+ dilko prestige question bank focus on reading+ dilko prestige question bank deneme sinavlari(80'er soru toplam 15 test)= dördü toplam 275 tl
-dilko prestige phrasal verbs (cevap anahtarli) + prestige vocab. Studies with dictionary 1,2,3,4,5 = altısı toplam 120 tl
-dilko question bank (2 farkli kitap 25'er soru 60'ar test)+ question gallery- grammer main line(25'er soru 60 test) question gallery mainway (grammar, 25'er soru 60 test)= dördü toplam= 100 tl
-dilko champion junior all question types 600 soru +champion junior grammar&vocab 1000 soru = ikisi toplam 40 tl
-dilko-yds haftalik ing. Calisma dergisi 19. (260 soruluk)+ 2001-2011 yds-lys cikmis sorular (2006'ya kadar cozuldu) =ikisi toplam 20 tl
-(bu maddedekilerin cevap anahtarlari yoktur)dilko basic collection vocab. + champion Junior vocab initial 1,2,3 + prestige 1900 soruluk dilko yaprak testi karışımı + dilFORUMdilFORUMdilFORUMdilFORUMdilFORUMdilFORUM online 475 farkli soru karisimi (fotokopi)= altisi toplam 75 tl
-dilko 3 adet deneme kitapcigi+ dilko champ. Junior sample test + champ. Junior practise test+ basic collection practise Test+ YDS publishing 2 adet deneme kitapcigi (cevap anahtarli) + prestige progress&practise 1-2-3-4-5+ prestige activity journal 2-3-4-5 = hepsi 25 tl
-pearson cambridge eng. Preliminary practise tests/plus 3 + macmillan testbuilder(fce) +helbling languages top grammar plus (cevap anahtarli CEF B1-B2+ ) + ELS-YDS grammar fotokopi kitap+ fono yayinlari 1-2 kendi kendine kolay ingilizce = altisi toplam 65 tl
FIYATLARDA YARDIMCI OLMAK ICIN ELIMDEN GELENI YAPARIM ILGILENENLERI BEKLIYORUM.. ecemarslanecem@gmail.com