Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: canınız yanmadan kelime ögrenin 17 dilde demo var

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18

canınız yanmadan kelime ögrenin 17 dilde demo var

ücretsiz kaynaklardan kendim derleyip düzenledigim kelime bilgisi dosyalarını satıyorum arkadaşlar hepsi tamamen kendi oluşturdugum dosyalardır.
    yönetimden başkasının benden aldıgı dosyayı kendisininmiş gibi satmasına izin vermemelerini istiyorum sadece ilanı açtigim tarihte belli.konuya ilgi olursa part 2 ve part 3 üde gelebilir.neye sahip olacaginizi bilmeniz açisindan her dilde sifatlar kategorisini ücretsiz yayınlıyorum.

part1 in içerigi:baglaçlar(65 adet),sifatlar(24 adet),zarflar(98 adet),fiiller(135 adet) olmak üzere 4 kategoridir.

işin güzel tarafı android telefonunuz varsa mp3 dosyalarıyla kelime bilgilerini birleştirdim saniye başına 1 kelime düşüyor yani 135 fiili 135 saniyede gözden geçirmiş olabileceksiniz.çince ve japonca çalışanlar music folder playeri(android için) indirerek yazı büyüklügünü arttırabilirler.((tavsiyem programdaki preferences menusunden user interfaceye tıklayarak compact list menusunu aktif etmeniz ayrica hide track detail ve hide folder details ayarlarinida aktif etmenizdir böylece görüntü daha sade oluyor.choose font size secenegindende font buyuklugunu ayarlayabilirsiniz))

dil başı istedigim fiyat 20tl dir bu fiyata 2 adet kaliteli sigara bile gelmiyor lütfen çok görmeyin ilgi olursa part2 ve part3 de gelir.

alimlar için sadece özel mesaj yollayın burya şu dili aldim yazdiginizda birileri sizden istiyecektir çünkü bende emegim boşa gitsin istemem zaten çokta kötü kalpli degilim isteyen olursa özel mesajdan sorabilir nerden hazirladigimi söylerim ugrasir yapar ama 20tl için okadar ugraşa degmez söyliyim dedigim gibi ilgi olursa part2 ve part3 muhakkak gelir.

sifatlar bölümünü ücretsiz yayınlıyorum burdan indirebilirsiniz.

http://dosya.co/p5zl8201jub6/Sifatlar.rar.html

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    Masaustunden baglananlar sitedeki yesil simgeye degil onun altindaki mavi indirme buttonuna tiklayarak indirebilirler.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)