Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Hangi kaynakları öneriyorsunuz?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2

Hangi kaynakları öneriyorsunuz?

Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi LYS-5 için kaynak arıyorum. Grammar, Vocabulary, ne gerekiyorsa, hangi kaynakları almalıyım?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    Dilko aldırdım ben. Web sitesinde örnekleri görebilirsin.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Gramer için els inside out iyidir. Test olarakda başlangıç için çoğu kişi dilkoyu öneriyor.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Grammar for All ise oldukça sade ve anlaşılır çünkü sadece sınavlarda gerekli olan konulara ağırlık verilmiş, diğerleri yüzeysel geçilmiş. Kitaptaki yazı ve tablolardan resimlere kadar hepsinin aynı yazar tarafından yazılmasına şaşırdım. Diğer kitaplarda pek rastlanır bir durum değil. ELS gramer kitabında da benzer şekilde resimler, fıkralar var ama o kitap bana aşırı detaylı geldi.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Alıntı sergenufak isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi LYS-5 için kaynak arıyorum. Grammar, Vocabulary, ne gerekiyorsa, hangi kaynakları almalıyım?
    Merhabalar,

Grammar for All ise oldukça sade ve anlaşılır çünkü sadece sınavlarda gerekli olan konulara ağırlık verilmiş, diğerleri yüzeysel geçilmiş. Kitaptaki yazı ve tablolardan resimlere kadar hepsinin aynı yazar tarafından yazılmasına şaşırdım. Diğer kitaplarda pek rastlanır bir durum değil. ELS gramer kitabında da benzer şekilde resimler, fıkralar var ama o kitap bana aşırı detaylı geldi.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)