Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Firmamız Hakkında Kamuoyu Değerlendirmesi

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2

Firmamız Hakkında Kamuoyu Değerlendirmesi

Arkadaşlar ben Just English Yabancı Dil Okullarında çalışmakta olan bir görevliyim ve firmamız hakkında olumlu/olumsuz sizlerden bilgi almak, gerekirse sizlere bilgiler vermek istiyorum.

Öncelikle Spam sayılmaması için her hangi bir link veya telefon numarası vermeyeceğim. Amacımız sadece firmamızın ne konularda yardımcı olduğu, kursların neden önemli olduğu, Dil kurslarından farkımız ve yaptıklarımız, Bunun gibi aklınıza gelebilecek bütün soruları bizlere sorabilirsiniz. Burayı devamlı olarak takip edeceğim. Just English olarak sadece öğrencilerimize değil imkanı olamayanlara da yardım edebilmek istiyoruz.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    25
    Sayin Just English gorevlisi ;

Yaziniz ilgimi cekti yanlis anlamayin lutfen , ekonomi mezunuyum ve satis pazrlama teknikleri ders konularini aklima getiren bir yazi stili kullanmis izlenimi almama ragmen yaniliyor olabilirimde ama cok amator gibi duruyor ,

Link telefon vermiyim diyorsunuz kurs un adini yazmissiniz , kamu degerlemesi kamuya mal olmus degerler uzerine yapilir , anonim sirketmisiniz yoksa Türkiye ye mal olmus bir muessese mi . Tuzel kisiliklerin feedback lerini hic ilgisi olmayan bireylerden nasil saglayabilirsiniz ki ?

Kursiyerleriniz size kustumu degerlendirmenizi size bizzat para odeyenler ile yapmak daha dogru olmaz mi ? yani hizmet verdiginiz kitle.

Imkani olmayanlar icin kurs ucretlerinde indirim yapin sevap kazanirsiniz .

Bence diger dil kurslarindan farkiniz biraz daha yercekimine yakin durmaniz .

3. Beğenme matakand bu mesajı beğendi.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)