Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Intermediate Seviye ile IELTS hazirligi

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3

Intermediate Seviye ile IELTS hazirligi

Merhaba Arkadaslar.

Ingilizce seviyem Pre-Intermediate- Intermediate arasi birsey. IELTS sinavina hazirlanmak istiyorum. Fakat hangi kaynaktan baslasam nasil bir calisma uygulasam bilemiyorum. Grammerden eksiklerim var fakat cok degil. Onlari iki uc gunde tamamlarim. Fakat IELTS hazirligina nasil baslasam bilemiyorum.Hedefim 6

Sizce nasil ve ne kadar sure bir calisma ile bu skoru elde edebilirim?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    bende merak ediyorum hedefim 2 ayda 6 almak

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    merhabalar İngilizce ve dil öğrenimi her ne kadar kişinin azmiyle ve çabasıyla doğru orantılı olsa da;
    öğreticinin öğrenciyi motive edebilmesi ve öğretme konusunda istekliliği,
    tüm personelin sıcaklığı, ders ve materyallerin çeşitliliği ve öğretim şekli gibi birçok kriterin de dil öğrenimini
    çok olumlu etkilediğini düşünüyorum. Yabancı öğretmenlerimizin kaliteli ve tecrübeli olması İngilizce konusunda
    endişe ve eksikliklerimizin giderilmesinde önemliydi. Yalnızca IELTS değil akademik İngilizcemizin ilerlemesi i
    çin de bu kursun alınmasından dolayı memnunum. Uzun suredir kullanmadığım İngilizcemi hatırlamak ve ilerletmek amacıyla 2 ay önce başladığım intermediate sınıfından sonra iş yerimde İngilizce devam eden toplantılara bile katılabilmeye başladım. Çok güzel bir kurs ortamında, bol pratik yaparak öğrendiğim ve isimde
    de fayda gördüğüm İngilizcemden dolayı İstanbul Lisan Merkezini herkese öneririm ve tavsiye ederim

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3

Arrow

Alıntı tsarar isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaslar.

Ingilizce seviyem Pre-Intermediate- Intermediate arasi birsey. IELTS sinavina hazirlanmak istiyorum. Fakat hangi kaynaktan baslasam nasil bir calisma uygulasam bilemiyorum. Grammerden eksiklerim var fakat cok degil. Onlari iki uc gunde tamamlarim. Fakat IELTS hazirligina nasil baslasam bilemiyorum.Hedefim 6

Sizce nasil ve ne kadar sure bir calisma ile bu skoru elde edebilirim?

Biraz önce yine yazdım. Bir arkadaşa daha 6 lazımmış sanırım.Özel ders alabilirim diyenlere gönül rahatlığıyla önerebilirim. http://www.ieltsozeldersankara.com/

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)