Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Ielts sınavına gireceğim yardım...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3

Exclamation Ielts sınavına gireceğim yardım...

Merhaba arkadaslar, bugun ani bir sekilde ielts sinavina girmem gerektigini ögrendim. Intermediate ve upper intermediate arasındayım. Hedefim overall 6 yapmak.
    Daha önce hic ielts/toefl/yds deneyimim olmadı. İlk defa bu sınava gireceğim yani...
    Evde nasıl hazırlanılır? Overall 6 cok mu yüksek bir nottur? Ve beni bu sınav hakkında bilginlendirip, kaynak önerebilir misiniz?
    Yardımcı olursanız cok sevinirim...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Ben 15 aralıkta girdim. overall 6 aldım. Açıkçası daha yüksek bekliyordum. Yds ye girmiştim ondan da 82.5 almıştım.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    78
    ne soruyorlar burada yds den puan alamayan genellikle buradan hep yüksek alıyormuş formatı nedir bunun
    Alıntı eng_17 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben 15 aralıkta girdim. overall 6 aldım. Açıkçası daha yüksek bekliyordum. Yds ye girmiştim ondan da 82.5 almıştım.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4

Lightbulb

Alıntı nalantas isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar, bugun ani bir sekilde ielts sinavina girmem gerektigini ögrendim. Intermediate ve upper intermediate arasındayım. Hedefim overall 6 yapmak.
    Daha önce hic ielts/toefl/yds deneyimim olmadı. İlk defa bu sınava gireceğim yani...
    Evde nasıl hazırlanılır? Overall 6 cok mu yüksek bir nottur? Ve beni bu sınav hakkında bilginlendirip, kaynak önerebilir misiniz?

Bence evde hazırlanmakla pek olmuyor bu işler. Özel ders şeklinde düşünürsen hiç risk alma git al 6'nı derim, burayı öneririm. http://www.ieltsozeldersankara.com/

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    İngilizceyi tümden ve her yönü ile ölçen sınav. Konuşma,dinleme,yazma ve okuma. YDS'ye göre kesinlikle daha zor bir sınav.

- - - Updated - - -

Alıntı nalantas isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Cambridge'nin kitaplarından çalışın hocam

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Merhabalar. Herkese iyi çalışmalar dilerim. İstanbul Anadolu yakasında mümkünse eğer Ataşehir-Kozyatağı-Kadıköy civarlarında özellikle önerebileceğiniz IELTS kursu var mı? teşekkürler

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    ielts sınavından 7.0 puan almış birisi olarak en büyük tavsiyem İngiliz kaynaklı cambrıdge Oxford cinsi kitaplar ve bbc tarzı direk İngiliz kaynaklı yayınları seyredip dinleyin...bir de İngilizce konuşma şartı yani Türkçe yasağı konmuş dil lurslarına gidin...yerli basım kitaplardan da uzak durun...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Ielts sinavi, uzun yillardir 9 uzerindendir 10 degil. Tabi son guncellemeyle 10 uzerinden yapildiysa bilemiyorum.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)