Toplam 6 Sayfadan 4. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 4 5 6 SonuncuSonuncu
Toplam 115 sonuçtan 61 ile 80 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: TSK Genel Dil Dinleme Sınavı 2016

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    21
    asb.lardan sonradan isteniyordu son 2 yildir ..öyle hatirliyorum..sonradan değişen bu seneye özel bir durum yok yani..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Önceden ydsg gitmek istiyorum diye dilekçe alınıyormuydu.izindeyim Birlikten arayıp dilekce istediler. Bilgisi olan varmı?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    ıyı aksamlar arkadaslar..kadrolar ve atamaların ne zaman yapılacagına ılıskın bılgısı ve duyumu olan var mıdır?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Dzkk da ilk etapta yds notu 90 üstü olan personelin belgeleri genkura gönderilmiş.istenmesi durumunda geri kalan personelin belgeleri de gönderilecekmiş duyduğum kadarıyla..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Galiba nisan ayında açıklanacak YDSG... kontenjanlar ile ilgili bilgisi olan var mı ?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Her sene mart ayının ortasında acıklanıyor..kadrolarla ılgılı henuz bısey yayınlanmadı..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    sadece 2017 yılında görevlendirilecekler mi açıklanacak bilgisi olan var mı..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Sadece 2017 açıklanacak ... gen.kur. aradım ... kesin degil ama nisan civarı dedi

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    12
    Alıntı mrbill isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Dzkk da ilk etapta yds notu 90 üstü olan personelin belgeleri genkura gönderilmiş.istenmesi durumunda geri kalan personelin belgeleri de gönderilecekmiş duyduğum kadarıyla..
    90 üzeri kaç kişi olduğu hakkında herhangi bir bilginiz var mı?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Alıntı aspirin28 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    kkk için bu gün emir geldi. sb.lar için 90, kur. için 70, asb.lar için 70 ve uzeri notu olanlar ydsg aday denmiş. fakat barajı geçen tüm personelden nitelik istenmiyor.
    Anladigim kadariyla baraji her gecenden nitelik belgesi istenmiyor, buna sahit olan var mi acaba, yoksa bir soylenti mi? Neden istenmesin bu arada?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    arkadaşlar eskiden seçim yapılacak kadrolar açıklanıyordu böyle bir açıklama yapılacak mı bilgisi olan var mı?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Sb. lari ni Asb. lari mi acaba.Bi de sadece yds notu 90 ustu olanlar da ne demek yds kadar degerlendirme notu da isin icin de biraz ilginc geldi bu duyum bana

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Alıntı untouchableone isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Sb. lari ni Asb. lari mi acaba.Bi de sadece yds notu 90 ustu olanlar da ne demek yds kadar degerlendirme notu da isin icin de biraz ilginc geldi bu duyum bana
    Aslında banada ilginç geldi.toplam değerlendirme puanına göre sıralama yapılması gerekiyor ama o şekilde söylenmiş.daha sağlıklı bir bilgiye ulaşan olursa paylaşsın bizde öğrenmiş olalım.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Aslında banada ilginç geldi.toplam değerlendirme puanına göre sıralama yapılması gerekiyor ama o şekilde söylenmiş.daha sağlıklı bir bilgiye ulaşan olursa paylaşsın bizde öğrenmiş olalım.
    Yönergedeki kriterler gene olacak. Sadece farki dil notu genel dil ortalaması değil yds yazılı notu olacak benim anladığım. Belki seçtikten sonra Ankarada merkezi bir dinleme sınavı yapıp barajı geçtikten sonra asıl olarak gönderebilirler. Fikir olarak söylüyorum

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Oncelikle herkese iyi gunler.Yurtdisi secimlerinin ne zaman aciklanacagi hakkinda guncel bilgisi olan varsa paylasabilir mi.ocak soni demislerdi ama
    bu gidiste subatida bos gececek gibi duruyorlar

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    Ben mart sonu açıklanacak diye biliyorum...

Alıntı meto403525 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Oncelikle herkese iyi gunler.Yurtdisi secimlerinin ne zaman aciklanacagi hakkinda guncel bilgisi olan varsa paylasabilir mi.ocak soni demislerdi ama
    bu gidiste subatida bos gececek gibi duruyorlar

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Yaklaşık 2 hafta önce bende tam belli değil ama nisan civarı diye duydum ... çalışmalara başlamışlar ... başka birşey söylemiyorlar ...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Alıntı renren isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Yönergedeki kriterler gene olacak. Sadece farki dil notu genel dil ortalaması değil yds yazılı notu olacak benim anladığım. Belki seçtikten sonra Ankarada merkezi bir dinleme sınavı yapıp barajı geçtikten sonra asıl olarak gönderebilirler. Fikir olarak söylüyorum
    Demek istedigim su;yds notu 88.75 olan birisi degerlendirme notu neticesinde yds notu 90 olan birinden one gecebilir.yds notu 90 ve uzeri olanlarin once degerlendirilmesi biraz kulak tirmaliyor...

19. Teşekkür renren bu mesaj için teşekkür etti.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Dz.K.K. da Almamca ile muracat eden var mi biliyor musunuz?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Bana kalırsa her kadro için 3 aday belirlenip toefl sınavına sokulmali o adaylar . En yüksek toefl olan seçilmeli. 2 aşamalı olmalı yani. Çok mu ütopik oldu bilmiyorum ama....

Toplam 6 Sayfadan 4. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3 4 5 6 SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 7 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 7 misafir.)

Bu Konu İçin Etiketler