Toplam 14 sonuçtan 1 ile 14 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Tavsiye

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Tavsiye

Bu kış mezun olduktan sonra yurt dışında ingilizce dil eğitimi almak istiyorum. Aklımda belirli bir ülke yok. Başka bir deyişle kafamda net olmayan birçok nokta var ve bu yüzden danışmanlık arıyorum ama İstanbulda adım başı yurt dışı eğitim danışmanlığı büroları var. Hangisine güvenip bu hizmeti onlardan alacağımı bilemiyorum. Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    hiç birine güvenme danışmanlık sirketlerinin. hangi okuldan fazla komisyon alıyorlarsa sana o okulu tavsiye edeceklerdir. bir sürü de kandırma laf kalabalığı yaparlar.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Ben taksimde ve bir kaç yerde şubesi bulunan Cds yurtdışı danışmanlık firmasına gittim tamamen bir fiyasko. İlgilenmiyorlar muhatap bulacağın kimse yok para iadesi zar zor yapıyorlar. Üstelik fatura vermeyip verdiğiniz paraya kesik atıyorlar aman dikkatli olun.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Ben Teori Eğitimi önerebilirim. Geçen yaz Irlanda'ya gittim dil eğitimi almak için ve verdikleri hizmetten çok memnun kaldım. İki yıl önce EDUYORK ile Work and Travel deneyimim olmuştu. Amerika'da yaşadığım sorunların hiç biri ile ilgilenmemişlerdi ve her şeyi kendi başıma halletmek zorunda kalmıştım. Bunun aksine Teori Eğitim ile hiç bir sorun yaşamadım. Yurt dışında olduğum süre zarfında da devamlı iletişim halindeydik.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    Merhaba,
    Dil egitiminizi ingiltere'de almak isterseniz sormak istediginiz sorulari ozlem@interexuk.com adresine email gonderip sorabilirsiniz..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    Ben Maltaya gittim açıkcası avrupaya göre ucuz çok fazla üst seviye istemeyenler için güzel bir yöntem veren bir yerdi bana göre ingilizceye nasl çalışmam gerektiğini anladım.3 ay gibi bir süre kaldım şimdk tekrar başka bir ülke için gezme planları yapıyorum. Arkdaşlar ben Am Languages Studio / sliema daki okulumun yarışmasına katıldım bu ay sonunda kadar facebook sayfasında testimonial yazdım en fazla begeni alan 2 haftalık konaklama ve dil eğtimi sunuyor eski öğrencilerine tekrar gelebilmeleri için destek olmaya çalışırım herkese başka yerlerle ilgilide aşagıda linke tıklayıp bir like atarsanız sevinirim

https://www.facebook.com/amlanguages...type=1&theater

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    Siz kaç aylık bir program için gitmiştiniz.Eğitim kaliteleri nasıl çok merak ediyorum.Çünkü bildiğiniz gibi bir çok okul var ve tercih yapması biraz zor ülke seçimi konusunda da kararsızım aslında New York ya da Boston ı da düşünüyorum.Kampüsler nasıl, yemekler mesela bir çok soru var kafama takılan, sınıflar kaç kişilik.Bu koulara cevap verirseniz çok makbule geçer
    😄

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    Arkadaşların dediği gibi acenta sayısı ülkemizde çok fazla. Seçerken çok dikkat etmek gerekiyor. O yüzden seçim aşamasında dikkat edilmesi gerekenlerden aklıma gelenleri yazayım biraz.
    1-) Ofisleri ziyarete gitmeden önce telefonla bir arayın. Telefonu nasıl açtıkları, size nasıl hitap ettiklerini irdeleyin. Ses tonları, konuya hakimiyetlerine dikkat edin.
    2-) Telefonla aradığınızda hepsinden fiyat teklifi isteyin. Teklifler geldikten sonra fiyatları okulların resmi sitelerinden kontrol edin. Eğer size okul sitesindeki fiyatlardan daha fazla bir rakam verilmişse o firmayı direk eleyin. Çünkü acentalar sizin okula ödediğiniz para üzerinden komisyon alarak para kazanıyorlar, üzerine daha da başka masraflar ekleyip sizden daha fazla para koparmaya çalışanlardan uzak durun.
    3-) Firmanın internet site veya sitelerini inceleyin, web sitelerine ne kadar yatırım yaptıklarına bakın (içerik, dizayn, bilgi genişliği, kaç tane siteleri olduğu, vb. hepsi size fikir verir.) Kimi firmalar genel yurtdışı eğitim için 1 site, okul fiyatlandırmaları için ayrı bir site oluştururlar. Bunlar profesyonel çalışanlardır.
    4-) Size direk 1 veya 2 okul mu öneriyorlar yoksa size daha çok seçenek sunup sizi de okul seçimine dahil mi ediyorlar buna bakın. Eğer sizi dahil ediyorlarsa amaçları size en yüksek para kazandıkları okulları önden sunmak değildir, doğru firma bu olmalıdır.

Ben yurtdışına gitmeden önceki firma seçimimde bunlara dikkat ettim ve doğru firmayla giderek sıkıntı yaşamadım. 2013 yılında Malta da 2 farklı okulda 3 ay eğitim aldım. Döndükten sonra 1 yıl özel sektörde çalıştım ve ilimde yurtdışı eğitim danışmanlığı ofisi açtım, Eğer tüm bunlarla uğraşamam derseniz, okullar ve fiyatlar hakkında bilgi isteyenler bana ulaşabilir. Bu arada o bahsettiğim farklı siteleri olan profesyonel firmalardan birisiyle çalışıyorum. Mail adresimden bana ulaşabilirsiniz. necipoguz@yahoo.com

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    Ben Oxford House College Bagdat Caddesı subesını onerebılırım sizlere. ben de dıl egıtımı ıcın yurtdsında yasadım ıkı yıl. ılk once bır amerıka sonra da bır ıngıltere reddı aldıktan sonra burdakı guzel ınsanlarla tanısma fırsatım oldu ve benı avustralyaya yolladılar. Gayet memnun kaldım her fırsatta yardımcı oldular bana hıc bır sorun yasamadım.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Selamlar,

benim ve arkadaşımın ingiltere için dil okulu başvurumuzu IECC yurtdışı eğitim danışmanlık yapmıştı. danışmanlar gayet anlayışlı ve bilgili, biz 4 aylığına gittik londraya ve okuldan da memnun olduk. tavsiye edebilirim. bir dahaki yaz kardeşimizi yaz okulu için göndereceğiz.

sevgiler

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    11
    Merhaba arkadaşlar,

Ben geçen yaz mezun olduktan sonra yurt dışında dil eğitimi almaya karar verdim. Eğitim İrlanda diye bir ajansa denk geldim. Kendim de İrlanda aşığı bir insan olduğum için hemen araştırmaya başladım. İrlanda'nın resmi dili ingilizce ve aksanları çok akıcı olduğu için benim ingilizce öğrenmem için harika bir fırsat olacaktı. Benimle çok iyi ilgilendiler. Çok profesyonel çalışıyorlar. Her türlü bilgiyi bana aktardılar. Her zaman yanımdalardı. Ücretsiz danışmanlık yapıyorlar ve vize başvurusunda yardımcı oluyorlar. Karar vermeden önce çok kararsızdım ama şuan iyi ki yapmışım diyorum. İrlanda harika bir yerdi. Kesinlikle korkmayın kendinize güvenin ve gidin. İrlanda düşünüyorsanız kesinlikle Eğitim İrlanda'yı tavsiye ediyorum. Sorunsuz vize aldım ve okulumu bitirdim.

http://egitimirlanda.com/

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Merhaba,

yurtdışı eğitim konusunda daha önce dil okulu olarak çalıştığım IECC yurtdışı eğitim ve Danışmanlık firmasını tavsiye ederim, 2 arkadaş geçen yaz gitmiştik bu yaz yiğenim 5 aylık dil kursuna yazıldı adamlar normal uçak bileti fiyatına Business class uçak bileti hediye ettiler, tabi ben biraz kıskanmadım değil bize indirim yapsalar da THY business abi

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Merhabalar,

Yurt dışı eğitim danışmanı seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

1- Öncelikle sizin almak istediğiniz eğitime en doğru şekilde yönlendirmelidir
    2- Eğitim alacağınız kurumların tamamının resmi temsilcisi olmalıdır
    3- Güncel indirim ve promosyonlardan sizi haberdar etmelidir
    4- Gideceğiniz okul veya konaklama ile ilgili görsel veya yazılı tüm bilgileri size aktarmalıdır
    5- Danışmanlık hizmeti ücretsiz olmalıdır
    6- Vize süresince sizinle yakından ilgilenmeli, evraklarınızı hazırlamalı ve dosyanızı takip etmelidir
    7- Yurt dışına çıktıktan sonra öğrenciyle iletişim kesilmemeli ve kesinlikle tüm ihtiyaçlarında direkt olarak danışmanına ulaşabilmelidir
    8- Yurt dışındaki ağı kuvvetli olmalı ve öğrenciye okul+konaklama haricinde aktiviteler ve sosyal faaliyetler sunmalıdır.

Bunların tamamını yapan ve size güven sağlayan tüm danışmanlık firmaları ile çalışabilirsiniz. Bizim temel prensibimiz en uygun fiyat garantisi ile en iyi öğrenci memnuniyetini yakalamak. Yurt dışı eğitim konusunda yardıma ihtiyaç duyan tüm öğrencilerimiz bizimle iletişime geçebilir.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Ben geçen sene EC Bristol'a gidip geldim. Çok fazla araştırma ve danışmanlarla görüştüm, aralarından maddi durumuma ve isteklerime göre en uygun tercihi yapmama https://www.unitedtowers.com/ oldu. Okul Ağları çok geniş ve referansları çok güçlü. Danışmanları arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Etiketler