Toplam 7 Sayfadan 7. Sayfa BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7
Toplam 133 sonuçtan 121 ile 133 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Forumu tekrar canlandırma kampanyası

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Alıntı Dokuz isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Merhaba arkadaşlar
    Dilforum'un kurucusu Seyfettin Demiral'dır.Kendisi İngilizce öğretmenidir.Deu'dan mezun olmuştur.Kendisinin Dilsem adında Eskişehir'de bir kursu vardır.
    Sitenin eski görüntülerini görmek isteyenler buraya bakabilirler.https://web.archive.org/web/*/www.dilforum.com
    Seyfettin Demiral ile iletişim kurmak istiyorsanız buyrun.https://twitter.com/seyfihoca?lang=tr
    ben tam dün tweet atmış idim ama takmadı😸

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Alıntı cutedryad isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    ben tam dün tweet atmış idim ama takmadı
    sizinde öngördüğünüz gibi dilforum eğitim temalı bir sitedir.Burada bulunan üyeler genel olarak işi düştüklerinde buraya gelirler.Bu yüzden bu site açık olduğu sürece bu şekilde devam edecektir.Emin olun eğer para kazanmaya dayalı bir forum sitesi olsaydı,değeri çok daha iyi bilinirdi.
    Seyfettin hoca'da muhtemelen bu siteyi sadece kendi yds kursunun reklamını yapmak için kullanıyor.Ben zamanında 5.000 tl'li bir teklifte bulundum kendisine.Ancak satmayı düşündüğünde satacağını söyledi.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    Twitter'dan mesaj göndereceğim Seyfi Hoca'ya,umarım geri döner.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    Alıntı nilaysitt isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    dün seasoul moderatör online oldu bundan sonra online olmaya çalışacağım dedi. onla görüşemediniz mi?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    20
    Alıntı Dokuz isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Merhaba arkadaşlar
    Dilforum'un kurucusu Seyfettin Demiral'dır.Kendisi İngilizce öğretmenidir.Deu'dan mezun olmuştur.Kendisinin Dilsem adında Eskişehir'de bir kursu vardır.
    Sitenin eski görüntülerini görmek isteyenler buraya bakabilirler.https://web.archive.org/web/*/www.dilforum.com
    Seyfettin Demiral ile iletişim kurmak istiyorsanız buyrun.https://twitter.com/seyfihoca?lang=tr
    Bana öyle bir nostalji yaşattınız ki tarif edemem sanırım. Forumun eski halini unutmuşum meğer. İlk üye olduğum zamanki haline baktım da o zamanlar liseye filan gidiyordum. Bir tuhaf oldum akşam akşam. Paylaştığınız için sağ olun.

6. Beğenme sakmarru bu mesajı beğendi.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    Alıntı nilaysitt isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Dönüş alabildiniz mi?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    Alıntı sakmarru isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Dönüş alabildiniz mi?
    Maalesef henüz cevap gelmedi.

9. Beğenme sakmarru bu mesajı beğendi.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Geri dönüş yapmadığını söylemiştim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    84
    Bu başlık adı altında yazılanlara bir göz attım az önce. Eski günler yadedilmiş , yeniden canlanalım , hatta gerekirse bir ikinci dilforum kuralım bile dile getirilmiş Mamger Hoca da bir ara arz-ı endam etmiş bu başlık altında. Aslında dilforumu eski canılılığından koparan asıl sorundan ise hiç bahsedilmemiş gördüğüm kadarıyla. Forum yine aynı forum arkadaşlar, ilgi ya da samimiyet olarak bir fark yok aslında. Hele ifade edildiği gibi başıboşluk olduğunu söylersek haksızlık etmiş oluruz. Peki sorun mu ne ?

Forumlar sosyal medyanın face, twitter, instagram gibi platformlarından sonra eski canlılığını kaybetti. Bu bize has değil, tüm forumlar aynı durumda aslında. Dilforum buna rağmen yine iyi durumda bile diyebiliriz. Bu sonuç değişen sosyal medya alışkanlıklarının doğal bir getirisi. Ancak bu birşey yapılamaz demek değildir elbette. Biraz renk katılamaz mı , katılabilir kanaatimce. Bu başlığı bu açıdan ele alsak diyorum. Neden bu haldeyiz değil de, nasıl renklendirelim gibi mesela.

İlginiz için teşekkürler şimdiden.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    27
    dilforumun yabancı dil öğrenenler için bir sosyal medya ve paylaşım platformu haline dönüşmesi düşünülebilir belki, şimdinin çok popüler sözlük ya da facebook tarzı bir yapılanmayla. tabii bunun için emek gerekiyor. aslında bu bence önemli bir niş pazar.
    dilsozluk.com
    dilingua.com
    diltionary.com

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    19
    Ben de varım.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    19
    Mesajımı düzenleyemediğimden tekrar mesaj yazıyorum. Bu canlandırma konusunda özellikle istekli olanların iletişimini kolaylaştırmak ve fikir alışverişinde bulunmalarını sağlamak adına kısa vadede bir whatsapp grubu kurulabilir. Faydalı da olabileceğini düşünüyorum.

Forumaolan ilgi azalmasını da çok anormal değil, doğal karşılıyorum önceki sayfalarda birçok kez yazıldığı gibi sosyal medyadaki yükselişe bağlıyorum genel anlamda. Geri dönsün diye istenilenlerin çoğuna bakıyorum hocalarımız. Benim aklıma gelen "filozof" nickli bir üye. Bildiğim kadarıyla kendisi öğretmen değil. Fakat foruma çok fazla katkısı oluyordu benim hatırladığım zamanlar. Soru sorardı, fikirlerini, cevaplarını mutlaka yazardı. Bu tür üyeler olmalı, forumu ayakta, canlı tutan yapılan paylaşımlardır.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    Alıntı faruk 17 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de varım.
    Katılım sınavlar oncesi ve sonrası biraz canlanıyor sonra yine azaliyor

Toplam 7 Sayfadan 7. Sayfa BirinciBirinci ... 3 4 5 6 7

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)