Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: ielts den 6 almak ? toefl ım 75

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    14

ielts den 6 almak ? toefl ım 75

arkadaşlar merhaba. ben toefl dan 75 aldım speaking 18. overall score bana yetiyor fakat speaking min 20 ye ihtiyacım var.
    pc ile konuşmak bana zor geldiği için bu defa şansımı ielst den yana kullanmak istiyorum. yine pek çalışacak vaktim olmayacak toefl a da hiç çalışmamıştım zaten.
    ielts den 6 ve speaking min 6 almam gerekiyor sizce bu ne derece mümkün? toefl score uma bakarak bir tahmin yürütmek mümkün mü? her iki sınavın birbirinden farklı olduğunu biliyorum fakat en nihayetinde ingilizce. 75 seviyesinde bi insan yapabilir mi 6 yı ielts den acaba.
    şimdiden çok teşekkür ederim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    14
    güncel!!!!

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Alıntı joseph105 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba. ben toefl dan 75 aldım speaking 18. overall score bana yetiyor fakat speaking min 20 ye ihtiyacım var.
    pc ile konuşmak bana zor geldiği için bu defa şansımı ielst den yana kullanmak istiyorum. yine pek çalışacak vaktim olmayacak toefl a da hiç çalışmamıştım zaten.
    ielts den 6 ve speaking min 6 almam gerekiyor sizce bu ne derece mümkün? toefl score uma bakarak bir tahmin yürütmek mümkün mü? her iki sınavın birbirinden farklı olduğunu biliyorum fakat en nihayetinde ingilizce. 75 seviyesinde bi insan yapabilir mi 6 yı ielts den acaba.
    şimdiden çok teşekkür ederim.
    Ielts daha kolay bir sinav eger toefldan 75 almissan ieltsden 6 alırsın. Bi de ielts speaking sinavi normal sohbet havasinda geçiyor aslinda bütün bölümleri öyle gerçeğe daha yakin zaman da biraz daha fazla toefla göre. sansini dene derim.

4. Teşekkür joseph105 bu mesaj için teşekkür etti.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    14
    o kadar insan okumuş tek yorum sen yapmışsın onun için teşekkür ederim galile. mesajını daha önce okudum ama cevap yazamadım. sınava bugün girdim aynı dediğin gibi ielts daha kolay bir sınav mış. konuşma sınavı da yarın olacak. inşallah oda güzel geçerse toefl a nazaran daha yüksek bir sonuç alacağımı düşünüyorum.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    Ben hem toefl hem de ielts'e girdim. Sanırım ielts daha kolay. Sanırım diyorum çünkü ielts sonucum açıklanamdı henüz. Ielts sınavı içinde IDP'yi öneriyorum.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    9
    sınav sonucun gelince bizi de bilgilendirirsen çok seviniriz senin durumunda olan arkadaşlar için yol gösterici olursun teşekkürler

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)