Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Ücretsiz PTE Academic Sınavı

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7

Thumbs up Ücretsiz PTE Academic Sınavı

Pearson Türkiye facebook sayfasında bugün PTE Academic'le ilgili yarışma yapılacağına dair bir içerik paylaşıldı.
    Yarışmaya katılmak için form doldurmanız yeterli. Ödül olarakta;

- 2 kişi PTE Academic sınavına ücretsiz katılma hakkı,
    - 2 kişi PTE Academic çalışma kitabı,

veriyorlarmış. İlgilenen arkadaş daha fazla bilgiyi http://bit.ly/1tvUWmg sayfasını ziyaret ederek alabilirsiniz.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    merhaba axwell, diger sitelerdeki yorumlarini da gordum. Sen sinava girdin mi? bende toefl yerine PTE dusunuyorum, Toefla bir defa girdim. PTE ile ilgili pek fazla bilgi yok cok az kisi giriyor sanirim bu sinava. Akademi diye bir forumda millet dokturmus cok zor asla yapamazsiniz listeningi asiri boguk ve anlasilmaz sinav cok hizli gidiyor yetisemiyorsunuz. Tabi ben direk aldanmiyorum cunku kisiden kisiye degisiyor yorumlamalar, hayatinda hep yds gormus birisi toefli ya da pte yi yapamayabilir ya da yanlis yonlendirebilir insanlari. PTE ile ilgili birkac internet sayfasinda alistirmalar var onlara baktimda yds ile toeflin karmasi bir sinav ve kesinlikle TOEFLin speakinginden daha basit kurgulanmis, sadece speakingi deil listeningi de readingi de toeflinkinden basit gibi duruyor. Bi denemesini alip testetmek gerek bu arada Toefl S22 W21 benim cok fazla hazirlanamadan girmistim. Deneyimini paylasirsan sevinirim

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)