Toplam 23 Sayfadan 1. Sayfa 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 451 sonuçtan 1 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Tsk genel dil sınavı 2014

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8

Thumbs up Tsk genel dil sınavı 2014

Öncelikle tüm arkadaşlara merhabalar.01 Kasım 2014 de yapılacak olan dinleme sınavına başvurular halen devam ediyor.Başvuran ve başvuracak olan herkese başarılar.Mayıs 2012 sınavının katkısının bitmiş olması en büyük avuntum şuan.Sorusu olan arkadaşlarla paylaşımda bulunabilirim.Herkese kolay gelsin.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    kolay gelsin
    ben seneye belki denerim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    ankarada açılan iki tane kurs varmış, onlara gitmeyi düşünyorum ama tabi geç kalmamışsak

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    Alıntı umut26 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle tüm arkadaşlara merhabalar.01 Kasım 2014 de yapılacak olan dinleme sınavına başvurular halen devam ediyor.Başvuran ve başvuracak olan herkese başarılar.Mayıs 2012 sınavının katkısının bitmiş olması en büyük avuntum şuan.Sorusu olan arkadaşlarla paylaşımda bulunabilirim.Herkese kolay gelsin.
    Evet Mayıs 2012 kolaydı, peki ya Eylül 2014'ün aşırı kolay olan sınavına ne yapmalı?

5. Beğenme slmgrkn bu mesajı beğendi.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15
    Eylül 2014 gerçekten kolay bir sınavdı, kaçıranlar için bir dezavantaj.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Alıntı dorlion isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Mayıs 2012 kolaydı, peki ya Eylül 2014'ün aşırı kolay olan sınavına ne yapmalı?
    Evet bu sob yds de kolaydı ama gerçekten Mayıs 2012 kadar kolay değildi.En azından 3-5 soru için bir tartışma ortamı var,Mayıs 2012 de herşey çok açık ve netti bence.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15
    YDS Eylül sonuçlarınız nasıl?
    Geçen Eylül 97,5 olan notum bu Eylül 98,75 oldu.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Alıntı chaos30 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    YDS Eylül sonuçlarınız nasıl?
    Geçen Eylül 97,5 olan notum bu Eylül 98,75 oldu.
    Gerçekten tebrik ederim benim 82.50,dinleme sınavında size başarılar o zaman

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Gecen yil toefl dinleme sorularıyla bu sinava hazırlandım ve bayada isabetli olmuştu. Herkese tavsiye ederim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    2014 yılı TSK Dinleme Sınavı başvuruları devam ediyor mu yoksa bitti mi?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    Alıntı ugureren isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    2014 yılı TSK Dinleme Sınavı başvuruları devam ediyor mu yoksa bitti mi?
    Başvurular sona erdi, ancak son sınavda gerekli 60 puan barajını geçen personel için kuvvet komutanlıkları tekrar başvuruları açacak diye biliyorum, ilgili yazıyı incelemekte fayda var

13. Teşekkür berti bu mesaj için teşekkür etti.
    Beğenmeme berti bu mesajı beğenmedi.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Alıntı sfalcon isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Başvurular sona erdi, ancak son sınavda gerekli 60 puan barajını geçen personel için kuvvet komutanlıkları tekrar başvuruları açacak diye biliyorum, ilgili yazıyı incelemekte fayda var
    Teşekkür ederim ben ilgili yazıyı bulayım en iyisi bir an önce

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    bu sene herhalde herkes 95 üstü, ne olacak bu daimi görev umudu taşıyanların hali çok merak ediyorum

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Alıntı dorlion isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sene herhalde herkes 95 üstü, ne olacak bu daimi görev umudu taşıyanların hali çok merak ediyorum
    Herkesin notunun yüksek olacağını düşünmüyorum. Ayrıca sınıf kontenjanı çok aşırı belirleyici oluyor daimi görev seçiminde. O nedenle ben rahatim

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15
    selamlar. benim notum 96,25. geçen yıl ABD'de açılacak bir kurs için yedekten seçilmiştim. harp okulunda amerikalıların yaptığı dinleme sınavından da 96 gibi bir not almıştım ama asil olan arkadaş gitti. YDS notum 87.5'ti. bakalım bu sene nolacak? ben kkk mensubu personel sınıfıyım. daimi görev gibi bir beklentim de, isteğim de yok. sadece şu kursa gitmek istiyorum. bu arada dinleme sınavı için Bulut KOÇ'un kitaplarından başka kaynak olarak önereceğiniz kitap var mıdır? herkese başarılar.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Alıntı alize05 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar. benim notum 96,25. geçen yıl ABD'de açılacak bir kurs için yedekten seçilmiştim. harp okulunda amerikalıların yaptığı dinleme sınavından da 96 gibi bir not almıştım ama asil olan arkadaş gitti. YDS notum 87.5'ti. bakalım bu sene nolacak? ben kkk mensubu personel sınıfıyım. daimi görev gibi bir beklentim de, isteğim de yok. sadece şu kursa gitmek istiyorum. bu arada dinleme sınavı için Bulut KOÇ'un kitaplarından başka kaynak olarak önereceğiniz kitap var mıdır? herkese başarılar.
    toefl dinleme sorularını tavsiye ederim

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    Alıntı alize05 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Polislerin daimi görevleri 3 yıldan 1 yıla düşürülmüş, daimi görevler artık geçici görev gibi olmuş.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    O polisler icin,bizi baglamiyor

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    21
    Gecen senelerde 95 kpds ile edirneyi gecemeyen varken,84 kpds ile daimiye gidende oldu.dolayisiyla belirleyici olan dinleme sinavi .ama yeterki yds notunuz ile gruptan kopmayin ..benim not 86.25..yukardaki yyasananlar beni bu notla umitlendirmeye yetiyor ki sinifim itibariypede takdir puanim epey var..bulut koc un kitaplarindsa baska bu isle ilgilenen hemen herkesin sahip oldugu malum kaynaklar var...zaten hep ayni sorular donup duruyor piyasada..hakeden hakettigi notu alr ins...bu arada basvurular bitti ..herkes basvurabiliyordu son yds netlesmesigi icin..simdi 60 asagisi alanlarin basvurularini eleyecekler..tekrar sistem acilmayacak

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    multimuu sen gitmedin mi ydsg ye? başarılar diliyorum...

Toplam 23 Sayfadan 1. Sayfa 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)