Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: PTE Hazırlık Hk

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5

Exclamation PTE Hazırlık Hk

Merhaba Arkadaşlar, PTE Sınavlarında başarılı olan arkadaşların hazırlık için kitap tavsiyelerini öğrenebilir miyim. teşekkürler.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    Merhaba,

Öncelikle PTE Academic'in ücretsiz deneme sınavını çözmenizi tavsiye ederim. Eğer testi yaptıysanız, PTE Academic'in kitabını alabilir veya Test Booster uygulamasını satın alabilirsiniz.

Kitapları için: http://pteacademic.blogspot.com.tr/2...-kitaplar.html
    Kurslar için: http://pteacademic.blogspot.com.tr/2...c-kurslar.html

Şimdiden kolay gelsin

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    14
    Merhaba. pte ye yeni giren arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilirler mi

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Arkadaşlar Pearson Test of English (PTE) sınavına hazırlanmak istiyorum ve bunun için Official Guide to PTE Academic ve Practice Test Plus PTE Academic kitaplarını aldım fakat kitaplarda hazırlanmak adına aydınlatıcı bilgiler çok aydınlatıcı değil ve bende kendime bir çalışma planı çizemedim mesela günde şu kadar saat haftada şu kadar ve şunlar şunlar yapılsa iyi olur gibisinden,direk ezbere iş yapmak istemiyorum ve sağlam adımlar atmak istiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    merhaba arkadaslar pte hazırlanmak icin asağıdaki kaynaklardan hangisini kullanmamız faydalı olur onerileriniz nelerdir
    pte.jpg
    *The Official Guide to the Pearson Test of English Academic New Edition Pack

*Pearson Test of English Academic Practice Tests Plus and CD-ROM with Key Pack

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Merhaba Hilmi Bey, genelde tavsiye edilen "Pearson Test of English Academic Practice Tests Plus and CD-ROM with Key Pack" kitabıdır. Ben aldım bu kitabı,YDS'ye hazırlanmaya karar verdiğim için kullanamadım bile, eğer isterseniz size satabilirim.
    Alıntı hilmi50 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar pte hazırlanmak icin asağıdaki kaynaklardan hangisini kullanmamız faydalı olur onerileriniz nelerdir
    pte.jpg
    *The Official Guide to the Pearson Test of English Academic New Edition Pack

*Pearson Test of English Academic Practice Tests Plus and CD-ROM with Key Pack

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Alıntı fecommerce isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Hilmi Bey, genelde tavsiye edilen "Pearson Test of English Academic Practice Tests Plus and CD-ROM with Key Pack" kitabıdır. Ben aldım bu kitabı,YDS'ye hazırlanmaya karar verdiğim için kullanamadım bile, eğer isterseniz size satabilirim.
    anladim fiyat ne kadar

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Alıntı hilmi50 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    anladim fiyat ne kadar
    PM'den yazdım hocam.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)

Bu Konu İçin Etiketler