Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 1 2 3 SonuncuSonuncu
Toplam 60 sonuçtan 1 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Evde İngilizce öğrenmek mümkün mü?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8

Post Evde İngilizce öğrenmek mümkün mü?

Merhaba
    İnşallah konuyu doğru yere açmışımdır. Ben İngilizce öğrenmek istiyorum. İngilizce bilgim sıfır. Acaba kendi kendime evde öğrenmem mümkün mü? Bazı forumlarda gördüm, kimileri Rosetta Stone gibi eğitim setlerini önermiş. Bu gibi setler ile öğrenmek mümkün mü? Şuan şartlar elvermediği için kursa yazılamıyorum ama ümid ediyorum ileride yazılacağım. O zamana kadar kendim evde çalışarak belirli bir seviyeye gelmem mümkün mü? Eğitim setlerine artı olarak öğretici kitaplar da var mı? Öneri ve yardımlarınızı esirgememeniz ümidiyle..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    ben lingusta kullandım

berbat denebilecek kadar kötü ingilizceden
    şuanda 2000-2500 kelme haznesi olan duruma geldim
    ve artık konuşabiliyorum diyebilirim. sorunlarımı anlatıp anlayabiliyorum en azından

3. Beğenme necdetank bu mesajı beğendi.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Kardeş torrent nedir biliyor musun ?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Alıntı irfandryl isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    ben lingusta kullandım

berbat denebilecek kadar kötü ingilizceden
    şuanda 2000-2500 kelme haznesi olan duruma geldim
    ve artık konuşabiliyorum diyebilirim. sorunlarımı anlatıp anlayabiliyorum en azından
    Alıntı keremcan063 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş torrent nedir biliyor musun ?
    Teşekkürler, sanirim lingusta ogretirken cok fazla tekrar yaptiriyor degil mi? Siz lingustanin beginnerini mi bitirdiniz sadece yani nereye kadar takip ederek bu seviyeye geldiniz ve ayrica bunun disinda baska nerelerden yardim aldiniz ingilizce konusunda?

kerem evet torrenti biliyorum neden sormustun?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Çok güzel. Sana 2 set önerecem emin ol bu konuyu uzun uzun araştırdım . Bu 2 setle evde çok hızlı bir şekilde ingilizceyi öğreneceksin . Sonradan bile ingilizce kursuna yazılmana gerek kalmayacak. Şimdi gelelim setleri ben sıfırdan başladığım için Rosetta Stone ile başladım bu set inanılmaz nerdeyse beni orta seviye ye taşıdı diyebilirim. Asıl ve inanılmaz olan set ise Real English seti A.h Hoge diye bir hoca yapmış . ve bu adam çok araştırmacı bir kişilik bu seti yaparken bilimsel temellere dayanarak yapmış . bu iki set torrent sitelerinde mevcut ordan indirebilirsin Torrent davetiyesi lazımsa mail adresini gönder yeter.Davetiye gönderebilirim. Son olarak işin temelinde sabır ve düzenli bir program yaparak çalışmak. Başarılar..

7. Teşekkür matakand, MaD, alierbab bu mesaj için teşekkür etti.
    Beğenme matakand, MaD bu mesajı beğendi.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    21
    bence rosetta stone kendi kendine öğrenme metotlarının en iyilerinden biridir

gramerde boğmadan pratik- telaffuz ağırlıklı bir stili var
    her dilde eğitim setleri mevcut

http://dilandlanguage.blogspot.com.t...un-diller.html

9. Teşekkür matakand, alierbab bu mesaj için teşekkür etti.
    Beğenme matakand bu mesajı beğendi.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Çok güzel. Sana 2 set önerecem emin ol bu konuyu uzun uzun araştırdım . Bu 2 setle evde çok hızlı bir şekilde ingilizceyi öğreneceksin . Sonradan bile ingilizce kursuna yazılmana gerek kalmayacak. Şimdi gelelim setleri ben sıfırdan başladığım için Rosetta Stone ile başladım bu set inanılmaz nerdeyse beni orta seviye ye taşıdı diyebilirim. Asıl ve inanılmaz olan set ise Real English seti A.h Hoge diye bir hoca yapmış . ve bu adam çok araştırmacı bir kişilik bu seti yaparken bilimsel temellere dayanarak yapmış . bu iki set torrent sitelerinde mevcut ordan indirebilirsin Torrent davetiyesi lazımsa mail adresini gönder yeter.Davetiye gönderebilirim. Son olarak işin temelinde sabır ve düzenli bir program yaparak çalışmak. Başarılar..
    Alıntı palavra isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    bence rosetta stone kendi kendine öğrenme metotlarının en iyilerinden biridir

gramerde boğmadan pratik- telaffuz ağırlıklı bir stili var
    her dilde eğitim setleri mevcut

http://dilandlanguage.blogspot.com.t...un-diller.html
    Keremcem, özel mesajını kontrol edebilir misin, mail adresimi gönderdim sana linki atman için. Teşekkürler.

Teşekkürler. Palavra, şuan ben Rosetta Stone'u kullanıyorum ve memnunum, teşekkürşer.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    evde hiç bişe öğrenemen adamım boş yere ümitlenme :/

12. Beğenmeme iecagdasyildiz bu mesajı beğenmedi.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    kardeş benim kişisel prensibim şu "insan ot biter gibi kendiliğinden bitmez, bir hoca lazım" muhakkak ki bir şeyler öğrenilir. ancak sağlam bir temel olmaz. kafandaki soru işaretlerini gideremeyebilirsin.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    internet varken herşeyi öğrenmek mümkün,belki biraz daha zaman alır ama mümkün

15. Beğenme engvid, gentleman, xyzxy bu mesajı beğendi.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Alıntı alierbab isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Keremcem, özel mesajını kontrol edebilir misin, mail adresimi gönderdim sana linki atman için. Teşekkürler.

Teşekkürler. Palavra, şuan ben Rosetta Stone'u kullanıyorum ve memnunum, teşekkürşer.

Kardeş gönderdim umarım kurabilirsin inanılmaz güzel bir set bu seti(Rosetta Stone) bitir . Sonra ikinci sete Real english Aj. hoge setine geç emin ol kursa gidenlerden daha iyi öğreneceksin. takıldığın yerler olursa sor kolay gelsin...

17. Teşekkür matakand bu mesaj için teşekkür etti.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Kardeş teşekkürler, davetini kabul edip üye oldum ama sitede aratmama rağmen bahsi geçen real english a.j hoge setini bulamadım.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Kardeş teşekkürler, davetini kabul edip üye oldum ama sitede aratmama rağmen bahsi geçen real english a.j hoge setini bulamadım.
    eğitim kısmının 5 sayfasında effortless english diye geçer . Yine de bulamazsan bir şekilde maille atarım

20. Teşekkür matakand bu mesaj için teşekkür etti.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    eğitim kısmının 5 sayfasında effortless english diye geçer . Yine de bulamazsan bir şekilde maille atarım
    Teşekkürler kardeş, buldum.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    11
    effortless english seti İngilizce bilmeyenler için değil.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Merhaba
    İnşallah konuyu doğru yere açmışımdır. Ben İngilizce öğrenmek istiyorum. İngilizce bilgim sıfır. Acaba kendi kendime evde öğrenmem mümkün mü? Bazı forumlarda gördüm, kimileri Rosetta Stone gibi eğitim setlerini önermiş. Bu gibi setler ile öğrenmek mümkün mü? Şuan şartlar elvermediği için kursa yazılamıyorum ama ümid ediyorum ileride yazılacağım. O zamana kadar kendim evde çalışarak belirli bir seviyeye gelmem mümkün mü? Eğitim setlerine artı olarak öğretici kitaplar da var mı? Öneri ve yardımlarınızı esirgememeniz ümidiyle..
    arkadaşlar kızmasın şimdi ama cidden öyle setlerle öğrenmenin imkanı yok maalesef öyle olsa herkes ingilizce konusurdu bu ülkede bende dil kursuna git ben tek sefer dil kursna para verdim puanımı da aldım tekrar tekrar da para vermekten kurtuldum

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    merhaba..yeni bir konu açmak istemedim. elimde fem'in bir seti var sıfırdan öğretiyor galiba ama hangi konulardan başlayacağım konu sıralaması nasıl yardımcı olur musunuz? resmi paylaşıyorum..

http://imgur.com/4U2YETL

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Merhabalar.
    Bende yeni bir konu açmak istemedim ve buradan sormak istedim sorumu.
    http://www.ingilizcekitabi.net/

Sizce bu eğitim kitabı nasıldır faydalı olur mu.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    Selamlar.Bana da davetiye göndermeniz mümkün mü acaba?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    bana da davetiye göndereblir misiniz.Çok ihtiyacım var.

Toplam 3 Sayfadan 1. Sayfa 1 2 3 SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)