Toplam 3 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3
Toplam 60 sonuçtan 41 ile 60 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Evde İngilizce öğrenmek mümkün mü?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    bana davet gönderebilir misiniz, nasıl indireceğim konusunda da bilgi verirseniz sevinirim

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    Rosetta Stone and Real English seti A.h Hoge

merhaba,

Set için banada yardımcı olabilir misiniz?

Tşkler.

Mail adresim ssemra_yilmaz@hotmail.com

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    gönderebilirseniz benim de işime yarar ingilizcem var ama çok ileri seviye değil
    matakand@hotmail.com

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    Ölmüş konuları diriltiyoruz bakıyorum

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    yaşam destek ünitesine bağlasak bile bazı konulardan hayır yok )

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    bir şey soracam motifleme tekniğiyle cümle ezberleme seti varmış elinde bulunan varsa rdvndgn@msn.com emaile yollayabilir mi

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    Memrise bu konuda gerçekte çok başarılı. Bedava bir uygulama, Pro üyeliği de var ekstra özelliklerle ve çok cüzi bir miktar. dil öğrenme konusunda ciddi iseniz hemen indirin derim. Kafanıza kazıyana kadar uğraşıyor. Facebookta twitter'da vakit geçirmek yerine Memrise'da 15 dk geçirerek kelime dağarcığınızı geliştirebilirsiniz. Memrise kursları arasında da tüm kurslara bakmayın, Memrise tarafından hazırlanmış olanları tercih edin. diğerlerinde çok fazla hatalar ve tutarsızlıklar bulunuyor. Pro olursanız zor kelimelerim diye bir bölüm var ve bir türlü hatırlayamadığınız kelimeleri oraya ekliyor, video ile öğrenebiliyorsunuz, kısa kısa videoları var bir çok ifade için.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    Alıntı keremcan063 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel. Sana 2 set önerecem emin ol bu konuyu uzun uzun araştırdım . Bu 2 setle evde çok hızlı bir şekilde ingilizceyi öğreneceksin . Sonradan bile ingilizce kursuna yazılmana gerek kalmayacak. Şimdi gelelim setleri ben sıfırdan başladığım için Rosetta Stone ile başladım bu set inanılmaz nerdeyse beni orta seviye ye taşıdı diyebilirim. Asıl ve inanılmaz olan set ise Real English seti A.h Hoge diye bir hoca yapmış . ve bu adam çok araştırmacı bir kişilik bu seti yaparken bilimsel temellere dayanarak yapmış . bu iki set torrent sitelerinde mevcut ordan indirebilirsin Torrent davetiyesi lazımsa mail adresini gönder yeter.Davetiye gönderebilirim. Son olarak işin temelinde sabır ve düzenli bir program yaparak çalışmak. Başarılar..
    Merhabalar bu setler için bana da yardımcı olur musunuz?
    Mail: seymadeveci@hotmail.com

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    link kırık

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    0
    Bence herşey insanın kendisinde başlıyor, eğer yeterince istiyorsan ve zamanını kontrol edebilen bir yapıdaysan istediğin herşeyi öğrenebilirsin, öncelikle kendini tanıman gerekiyor, en iyi nasıl öğrenebildiğini belirlemen lazım, kimisi yazarak iyi anlar kimisi dinleyerek, kimisi konuşarak vs, kendine has öğrenme özelliğini keşfettikten , sana en uygun olan eğitim araçlarını seçmen lazım, mesala ingilizce eğitim seti ile öğrenmek istiyorsan sana en çok hitab eden ürünü bulman lazım, eLLC English benzeri interaktif eğitim setlerini tavsiye ederim, ne kadar çok duyu organı işin içine katılırsa öğrenme o kadar başarılı oluyor. en az 2 hafta hergün aralıksız çalışırsan ingilizce öğrenme konusunda güzel bir alışkanlık kazanmış olursun

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    banada yardımcı olabilirmisiniz nereden indirebilirim toweep@gmail.com

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Dostum ben de ingilizce bilgim çok az olduğu zamanlarda eLLC eğitim setlerine başladım. İnan bana çok faydasını gördüm görsel olarak da yardımcı oluyor sana akılda kalıcı olmasını sağlıyor öğrendiklerinin. Denemeni tavsiye ederim , şimdi de bu eğitim setlerinde Almanca olanı denemeyi düşünüyorum .

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    21
    Yeterli zamanı ayırdıktan ve planlı/programlı bir şekilde çalışılırsa neden öğrenilmesin ?

Özellikle günümüz koşullarında.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    bu eLLC English seti baya iyi birşeye benziyor, indirerebileceğim bir link yok mu ? yada elinde olan varsa wetransfere tarzı biryere yükleyebilirmi ?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    Merhabalar hocam setler için yardimci olabilir misiniz? berivanaykall@gmail.com

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    berivanaykall@gmail.com hocam yardimci olursaniz setler için.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    19
    Konuşma pratiği için ne önerirsiniz. Tabi ancak evden...��4
    Konu rainbow tarafından (24-12-17 Saat 22:31 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    dostum ben evde yabancı dizi izleyerek vs başladım dil öğrenmeye istersen burada öğrenebilecek birkaç yöntemden bahsedilmiş inceleyebilirsin. - https://www.sosyallob.com/ingilizce-ogrenmek/

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    19
    English Central
    English Central'ı 1 Yıl kullandım.Eksileri ve artıları aşağıdaki gibidir.Tavsiye ediyor muyum,hayır.
    Artıları
    1. Ortalama 1-3 dakikalık videolar,arkasından bilmediğiniz kelimeleri altyazıdan tıklayarak anlamı ve telafuzunu görülmesi.
    2. Videoları izledikten sonra sesinizin kaydedilmesi ve eksiklerinizi görmeniz.
    3. Video izledikçe puan kazanmanız ve özel ders almanız,sizi sistemin özel derse teşvik etmesi
    4. İzlediğiniz videolar ile ilgili özel ders almanız ve pekiştirmeniz.
    Eksikleri

1. Özel ders hocaları Filipinli,Native hoca yok.
    2. Hocaların %40'ı tecrübesiz ve ya üniversite öğrencisi ya da yeni mezun.(İngilizce öğretmeni değiller.)
    3. Videoların alt yazıları Türkçe olarak görüntülenmiyor,yani tam cümle olarak sadece İngilizce var.Sadece tek tek kelimelerin Türkçe anlamları var.
    4. Hocaların bazıları size ters cevap verebiliyor,mesela bir derste gülmüştüm ve "neden gülüyorsun" gibi çıkışı oldu,diğer bir hoca ise her ders sonundaki değerlendirmeye "neden beni değerlendiriyorsun zaten bir kere değerlendirdin "gibi saçma sapan skype üzerinden yazmıştı oldu.Tabii ki şikayet edebiliyorsunuz ama bir işe yaramıyor.

Sonuç olarak tavsiye etmiyorum.Verdiğiniz paranın karşılığı değil.Biraz daha fazla para vererek Native öğretmenlerden almak gerekli diye düşünüyorum.Karar sizin.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Merhabalar bu setler için bana da yardımcı olur musunuz?

Toplam 3 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 1 2 3

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)