Toplam 16 sonuçtan 1 ile 16 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Lingusta Metodu Hakkında

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10

Lingusta Metodu Hakkında

arkadaşlar bu seti kullanan oldu mu?bilgi verebilir mi acaba? ingilizce öğrenmek için alacağım ama 400 tl yi de çöpe atmak istemiyorum.önce bi araştırmak istedim ancak reklamlar dışında pek fazla bi bilgi bulamadım.yardım ederseniz sevinirim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    Bende aldım pek hosuma gitmedi almanı tavsiye etmem ...

3. Teşekkür Larnell bu mesaj için teşekkür etti.
    Beğenme Larnell bu mesajı beğendi.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    0
    Evet ben seti kullandım. Hayatımın en doğru kararlarından biri olduğunu düşünüyorum. Toplamda 99 ana ders ve 99 okuma dersini yaklaşık 4 ayda tamamladım. Dersler seviye olarak sıfırdan başlayıp Intermediate seviyeyi tamamlıyor. Setin tüm derslerini bitirdikten sonra son durumumu görmek için iki farklı websitesi üzerinden seviye tespit testleri yaptım ikisinde de sonuç Intermediate çıktı. Daha önce Elementary seviyesindeydim. Kendi tecrübeme dayanarak diyebilirim ki dersleri düzenli takip ettiğinizde aynı sonucu alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Klasik gramer ağırlıklı İngilizce derslerinden tamamen farklı olarak doğal konuşma diyalogları üzerinden dili nasıl kullanacağınızı öğreniyorsunuz. Her gün adım adım zorlanmadan bir ders yapıyorsunuz. Dersler İngilizce seviyenizi hızla geliştirdiği gibi özellikle dinleme ve konuşma becerisi geliştirmek içinde mükemmel. Sitelerine kayıt olduğunuzda programın ilk 7 dersini ücretsiz paylaşıyorlar. Genel İngilizce çalışmalarınızda ve ayrıca TOEFL, IELTS sınavları dinleme ve konuşma bölümleri için kesinlikle tavsiye ederim. Yeni başlayanlar dışında iyi seviyede İngilizce bilen fakat konuşma konusunda zorlanan kişiler içinde doğru telaffuz ve konuşma kalıpları ile bolca pratik yapma imkanı sağladığı için tercih edilebilir.

Sormak istedikleriniz olursa yardımcı olabilirim.

5. Beğenmeme Larnell bu mesajı beğenmedi.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Bence bu arkadaşımız bu firmanın bir çalışanı olsa gerek ,her tarafı reklam kokuyor

7. Teşekkür Larnell bu mesaj için teşekkür etti.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    0
    Alıntı ludo isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bu arkadaşımız bu firmanın bir çalışanı olsa gerek ,her tarafı reklam kokuyor
    Sadece bu düşünceniz değil noktalama işaretleriniz de hatalı.

9. Beğenmeme Larnell bu mesajı beğenmedi.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Alıntı Hanibal isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ben seti kullandım. Hayatımın en doğru kararlarından biri olduğunu düşünüyorum. Toplamda 99 ana ders ve 99 okuma dersini yaklaşık 4 ayda tamamladım. Dersler seviye olarak sıfırdan başlayıp Intermediate seviyeyi tamamlıyor. Setin tüm derslerini bitirdikten sonra son durumumu görmek için iki farklı websitesi üzerinden seviye tespit testleri yaptım ikisinde de sonuç Intermediate çıktı. Daha önce Elementary seviyesindeydim. Kendi tecrübeme dayanarak diyebilirim ki dersleri düzenli takip ettiğinizde aynı sonucu alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Klasik gramer ağırlıklı İngilizce derslerinden tamamen farklı olarak doğal konuşma diyalogları üzerinden dili nasıl kullanacağınızı öğreniyorsunuz. Her gün adım adım zorlanmadan bir ders yapıyorsunuz. Dersler İngilizce seviyenizi hızla geliştirdiği gibi özellikle dinleme ve konuşma becerisi geliştirmek içinde mükemmel. Sitelerine kayıt olduğunuzda programın ilk 7 dersini ücretsiz paylaşıyorlar. Genel İngilizce çalışmalarınızda ve ayrıca TOEFL, IELTS sınavları dinleme ve konuşma bölümleri için kesinlikle tavsiye ederim. Yeni başlayanlar dışında iyi seviyede İngilizce bilen fakat konuşma konusunda zorlanan kişiler içinde doğru telaffuz ve konuşma kalıpları ile bolca pratik yapma imkanı sağladığı için tercih edilebilir.

Sormak istedikleriniz olursa yardımcı olabilirim.
    Bu seti nerelerden temin edebilirim acaba? Ayrıca, öğretme mantığı nedir?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    Alıntı Hanibal isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece bu düşünceniz değil noktalama işaretleriniz de hatalı.
    Bence de arkadaş haklı.Eğer yanlış görmediysem bu konu hariç hiç mesajın yok.Sanki bu konuda yazmak için üye olunmuş gibi.Bu numarayı yapan sadece sen de değilsin ayrıca piyasada çok var değiştirin bunları artık yemiyor millet

12. Teşekkür Larnell bu mesaj için teşekkür etti.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    0
    Alıntı digrev isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence de arkadaş haklı.Eğer yanlış görmediysem bu konu hariç hiç mesajın yok.Sanki bu konuda yazmak için üye olunmuş gibi.Bu numarayı yapan sadece sen de değilsin ayrıca piyasada çok var değiştirin bunları artık yemiyor millet
    Modern insan verilen bilgiyi sorgular. İlkel insan verilen bilgiyi değil, bilgiyi vereni sorgular. Zira ilkel insan güvensizlik içerisindedir. Kendisini koruma içgüdüsü ile saldırganlık gösterir.

14. Beğenmeme Larnell bu mesajı beğenmedi.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Ben denedim arkadaşlar. 3 ayda tamamlamam gereken çalışmayı 6 ayda tamamladım (kendimden kaynaklı olarak). Daha öncesinde ingilizce bilgim çok ileri düzey olmasa da vardı. Konuşma sıkıntısı çekiyordum. Lingusta tüm temel kalıpları öğrettiği gibi konulma yetinizi de temel düzeyde geliştiriyor. Artık yavaş yavaş yabancı dil filmleri bile anlamaya başlıyorsunuz. Fakat tabi tamamen yeterli olmuyor. Sıfırdan sizi bu seviyeye getirebilecek bir program. Sıfır olan ingilizcenizi bu düzeye getirmesi bence başarı demektir. Beklentiyi de çok yüksek tutmamak gerekir. Ama birine ingilizce olarak kendinizi rahatlıkla ifade etmeye başlarsınız. Yalnız her gün mutlaka yarım saatinizi ayırmanız gerekir. 99 günde tamamlayabilirsiniz. Ben ileri seviyesini de alıp deneyeceğim. Kendi adıma memnun kaldım.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    ffuuuuuuccckkkk uuupppp DDD

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    almak isteyen olursa ikinci el olarak yollayabilirim arkadaşlar 150 tl

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2

Numaranı alabilir miyim?

Alıntı ahmet375 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    almak isteyen olursa ikinci el olarak yollayabilirim arkadaşlar 150 tl
    Ben lingusta almak istiyorum numaranı verebilir misin?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Alıntı mustabi isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben lingusta almak istiyorum numaranı verebilir misin?
    100Tlden satabilirim . muratkdd instagramdan yazabilirsin.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Alıntı muratka2 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    100Tlden satabilirim . muratkdd instagramdan yazabilirsin.
    Ben almak istiyorum. Numaranı verebilir misin?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    .

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Merhaba, ben lingusta ileri İngilizce seti arıyorum, elinde olup satmayı düşünen var mı?

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)