Toplam 9 sonuçtan 1 ile 9 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Speaking on Skype Tutor

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    19

Speaking on Skype Tutor

Arkadaşlar yaklaşık bir aydır IELTS'e hazırlanıyorum. Skype üzerinden bir hoca ile tanıştım. Kendisi Filipinler'den. Hafta içi her gün, sizin istediğiniz bir saatte yarım saat veya bir saat kadar konuşma pratiğinizi geliştirmenize yardımcı oluyor. Ücretsiz seviye belirleme aşamasından sonra aylık konuşma saati ve seviyenize göre fiyatlar 75$ ile 150$ arasında değişiyor. Program ve ücret kısmını karşılıklı yazışmalarınızla halledebiliyorsunuz.

Sorularınız varsa çekinmeden sorabilirsiniz. Kendisini, Türkiye'de anlatacağıma söz verdim. 21 Aralık'ta sınava gireceğim. Kendi adıma gelişmeleri check etmiş sayılmam. Ama hissedilir bir özgüven artışına neden olduğunu söyleyebilirim.

Skype Adı: tutor.sean

Bağlanıp, en azından bir fikir edinebilirsiniz.

Kesinlikle reklam amaçlı bir başlık değildir. İhtiyacı olanlar için faydalı olması dileğiyle..

EDIT 1:

Nurummm nickli üyenin katkısıyla ücretsiz hizmet veren ielts hocaların (native speakers & good speakers) listesi ekte. Katkısından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. Sonuçları paylaşmaya devam edeceğim (:

EDIT 2:

Ben herhangi bir problem yaşamadım. Fakat Beau Gusse'nin uyarısı önemli. Aynen paylaşıyorum.

Beau Gusse'den alıntı:

Filipinler icin acacaginiz 443 Skype portuna dikkat edin yiyeceginiz bi exploit 75$ dolardan cok daha fazlasina mal olabilir.
    Genelde zaten karsiliksiz is yapanlara dikkat etmekte fayda var , birde bu 443 portundan ise, cok gonullu varsa bedava ders vermeye , konusma kulubu acsinlar . Gidip canli canli konusun .

NB: Bilgisayar tecrubesi az olanlar 443 port yazip Google den arastirabilir. SHH exploit saldirilari diye de aratabilirler.
    Türkiye gibi kota asmasin diye win guncellesmesi almayan kullanicilar icin ozelliklede yurtdisina port acmak ( kamera ve sesli iletisim gibi surekli data akisi saglayan programlarda ) ciddi sikintilariniz olmasina sebep olabilir. TR de port dinleterek kullaniciiyi bulabilirsiniz de , yurtdisi sakat.
    Attached Images Attached Images

2. Teşekkür Nurummm bu mesaj için teşekkür etti.
    Beğenme Nurummm bu mesajı beğendi.
    Beğenmeme Nurummm bu mesajı beğenmedi.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    paranıza yazık etmeyin native speaker olup bu işi ücretsiz yapan bir sürü insan var skype'ta .

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    19
    Alıntı Nurummm isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    paranıza yazık etmeyin native speaker olup bu işi ücretsiz yapan bir sürü insan var skype'ta .
    binlerce native speaker'la saatlerce "chat" yapabilirsiniz. "chat" den bahsetmiyoruz burda..

Her sınavda olduğu gibi bu sınavın da bir metodolojisi var. Havadan, sudan konularla konuşma becerisinin geliştiğinizi sanır insan..Speaking sınavının birinde "sence yaşlılara gereken saygı gösteriliyor mu?, hızlı yürümeyi mi seversin, yavaş yürümeyi mi?" gibi sorularla muhatap olunca , "I am on the tabela"dan ibaret olmadığını anlar bu işin.

IELTS metodolojisi ve ince noktalarını bilen, speaking'in yanında writing, reading ve listening gibi 4 beceri çalıştıran, denemelerinizi değerlendirerek nerelerde hata yaptığınızı tespit eden "BELEŞ" native skype adresleri bekliyorum sizden..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Alıntı d4cad isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    binlerce native speaker'la saatlerce "chat" yapabilirsiniz. "chat" den bahsetmiyoruz burda..

Her sınavda olduğu gibi bu sınavın da bir metodolojisi var. Havadan, sudan konularla konuşma becerisinin geliştiğinizi sanır insan..Speaking sınavının birinde "sence yaşlılara gereken saygı gösteriliyor mu?, hızlı yürümeyi mi seversin, yavaş yürümeyi mi?" gibi sorularla muhatap olunca , "I am on the tabela"dan ibaret olmadığını anlar bu işin.

IELTS metodolojisi ve ince noktalarını bilen, speaking'in yanında writing, reading ve listening gibi 4 beceri çalıştıran, denemelerinizi değerlendirerek nerelerde hata yaptığınızı tespit eden "BELEŞ" native skype adresleri bekliyorum sizden..
    Bende chat'tan bahsetmiyorum chattan bahsetmediğinizide idrak edebiliyorum zaten . Tıpkı sizin bahsettiğiniz gibi hem native speaker olup hem IELTS sınavı hocası olan bireylerden bahsediyorum . Evet speaking yanında writing reading ve listening gibi her alanda size yardımcı olup denemelerinizi değerlendiricek hocaların adreslerini gönderebilirim özelden . Hemde randevu sistemiyle ciddi şekilde çalışan insanlar.
    Bu sizi niye bukadar sinirlendirdi anlamadım ayrıca sizin iyiliğiniz için söylemiştim ben ücretsiz olarak böyle bir hizmetin varlığından bahsederek .

6. Teşekkür d4cad bu mesaj için teşekkür etti.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    19
    Alıntı Nurummm isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende chat'tan bahsetmiyorum chattan bahsetmediğinizide idrak edebiliyorum zaten . Tıpkı sizin bahsettiğiniz gibi hem native speaker olup hem IELTS sınavı hocası olan bireylerden bahsediyorum . Evet speaking yanında writing reading ve listening gibi her alanda size yardımcı olup denemelerinizi değerlendiricek hocaların adreslerini gönderebilirim özelden . Hemde randevu sistemiyle ciddi şekilde çalışan insanlar.
    Bu sizi niye bukadar sinirlendirdi anlamadım ayrıca sizin iyiliğiniz için söylemiştim ben ücretsiz olarak böyle bir hizmetin varlığından bahsederek .
    Burda birçok insan için büyük bir iş çıkarmış olursunuz. Özel msj atmanıza gerek yok. Birçok insan bu tarz insanlara ulaşma konusunda sıkıntı çekiyor. Buradan direk verebilirseniz herkes faydalanmış olur. Arkadaş gruplarımıza dağıtırız. İhtiyacı olan onlarca tanıdığım var. Günlük "bir saat" çalışma hiç fena olmaz. Zararın neresinden dönsen kar. Lütfen paylaşınız..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Alıntı d4cad isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda birçok insan için büyük bir iş çıkarmış olursunuz. Özel msj atmanıza gerek yok. Birçok insan bu tarz insanlara ulaşma konusunda sıkıntı çekiyor. Buradan direk verebilirseniz herkes faydalanmış olur. Arkadaş gruplarımıza dağıtırız. İhtiyacı olan onlarca tanıdığım var. Günlük "bir saat" çalışma hiç fena olmaz. Zararın neresinden dönsen kar. Lütfen paylaşınız..
    bende pdf halinde mevcut burdan pdf yükleyemiyorum.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    25
    Filipinler icin acacaginiz 443 Skype portuna dikkat edin yiyeceginiz bi exploit 75$ dolardan cok daha fazlasina mal olabilir.
    Genelde zaten karsiliksiz is yapanlara dikkat etmekte fayda var , birde bu 443 portundan ise, cok gonullu varsa bedava ders vermeye , konusma kulubu acsinlar . Gidip canli canli konusun .

NB: Bilgisayar tecrubesi az olanlar 443 port yazip Google den arastirabilir. SSH exploit saldirilari diye de aratabilirler.
    Türkiye gibi kota asmasin diye win guncellesmesi almayan kullanicilar icin ozelliklede yurtdisina port acmak ( kamera ve sesli iletisim gibi surekli data akisi saglayan programlarda ) ciddi sikintilariniz olmasina sebep olabilir. TR de port dinleterek kullaniciiyi bulabilirsiniz de , yurtdisi sakat.

Arkadaslar faydali bilgi paylasmislar , bende benzer iyi niyetteyim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Ben de düşük bir ücret karşılığında Skype üzerinden konuşma dersi verebilirim. Skype adresim osvaniur

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    düşük ücretin ederi nedir acaba? tşk

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)