Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: 2014 ing kpssciler

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    26

Question 2014 ing kpssciler

Arkadaslar calismaya basladiniz mi basladiysaniz hangi alandan dersten basladiniz konulari nasil yetistirecegizhangi derslere daha cok agirlik vermemiz gunde kac saat calismamiz ve ne kadar soru cozmemiz gerekir .. buyrun baslayalim, ben cografyadan basladim yediiklim yayinlari ile konu anlatimi okuyup testlerini cozuyorum gunde dilFORUMdilFORUMdilFORUMdilFORUMdilFORUMdilFORUMdilFORUM 2 sa bakabiliyorum biliyorum yetersiz yds sinavindan ciktm onun rahatligi var ustumde ve bi yandan alese hazirlanmaya baslicam .. yardim ve onerilerinizi bekliyorum simdiden herkese kolay gelsin...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    11
    İngilizce dışında 12 alan var çalışılacak, ben de nereden başlayacağımı bilmiyorum deneyimli birileri varsa yardımcı olabilirler mi?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    25
    Dediğiniz gibi alan çok olduğu için neye çalışacağıma karar veremedim ben de ehliyet almaya karar verdim

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    21
    12 Dersi hızlıca bitirip sadece deneme çözüp . İngilizce ÖABT'e ağırlık vermeniz önerilirz.. yani aslında bende sizden biriyim

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    Arkadaşlar, merhaba. 12 alan dediğiniz, herkesin sorumluğu olduğu ve çözmesi gerektiği genel kpss soruları mı oluyor? Ayrıca, hem bu 12 alan için hem de öabt için kullandığınız kaynaklar neler? paylaşırsanız sevinirim, kolaylıklar

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    20
    Alıntı Peçorin isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, merhaba. 12 alan dediğiniz, herkesin sorumluğu olduğu ve çözmesi gerektiği genel kpss soruları mı oluyor? Ayrıca, hem bu 12 alan için hem de öabt için kullandığınız kaynaklar neler? paylaşırsanız sevinirim, kolaylıklar
    hayır hocam alan sınavı denilen imtihan kpss'den 1 ya da 2 hafta sonra yapılan öabt(öğretmenlik ALAN bilgisi testi) oluyor. kaynak olarak internette sağolsun birçok meslektaşımız çeşitli dökümanlar paylaşmış. google'dan arayıp bulabilirsiniz. bunun yanında aby yayınları ve yargının gerçekten başarılı kaynaklar olduğunu düşünüyorum.

tabi ben ingilizce alan sınavı için fikrimi yazdım

7. Teşekkür Peçorin bu mesaj için teşekkür etti.
    Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    Alıntı ahmetes isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır hocam alan sınavı denilen imtihan kpss'den 1 ya da 2 hafta sonra yapılan öabt(öğretmenlik ALAN bilgisi testi) oluyor. kaynak olarak internette sağolsun birçok meslektaşımız çeşitli dökümanlar paylaşmış. google'dan arayıp bulabilirsiniz. bunun yanında aby yayınları ve yargının gerçekten başarılı kaynaklar olduğunu düşünüyorum.

tabi ben ingilizce alan sınavı için fikrimi yazdım
    Teşekkür ederim, kafam daha net şimdi. 12 Alan meselesini de, bir arkadaş anlattı şimdi: Genel Yetenek/GenelKültür oturumu ve Eğitim Bilimleri oturumu ile birlikte toplam 12 alana çalışmam lazımmış, pheew!

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)