Toplam 14 sonuçtan 1 ile 14 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: 15 Haziran Sonuçları açıklandı

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16

15 Haziran Sonuçları açıklandı

arkadaşlar inşallah herkes istediği puanları almıştır.

benim scorlar şöyle
    L 5
    R 5
    W 5
    S 5,5

overall 5,00

Allaha şükürler olsun....................................

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15
    Kolay bir sınavdı ama 1.5 saat uykuyla girdiğim için güvendiğim listening den iyi bir sonuç gelmedi.. notlarım..
    Listening 6.0
    Writing 6.0
    Reading 6.5
    Speaking 7.0
    overall: 6.50 hedef en az 6.5 idi. Tatmin edici sonuç yine de..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    12
    Alıntı judge-law isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Kolay bir sınavdı ama 1.5 saat uykuyla girdiğim için güvendiğim listening den iyi bir sonuç gelmedi.. notlarım..
    Listening 6.0
    Writing 6.0
    Reading 6.5
    Speaking 7.0
    overall: 6.50 hedef en az 6.5 idi. Tatmin edici sonuç yine de..
    ya sana sormaak istdiğim bi şey var. speaking sınavın nasıl geçti. anlatırmısın.ve ayrıca writing de olması gerekenler nelerdir. ben bu sınavdan overall 5.0 aldım. speaking çok kısa surdu hoca cok asabi idi 5-6 soru sordu neredeyse break varmış o yüzden beni hızlı geçiştirdi bişeyler yaptım ama kendimi gösteremedim..writing tam 4.5 aldım. 1. task çok güzel yazdım . 2. sinde 40 dk kalmasına ragmen panik olsa gerek 150 kelime yazabildim. eadin5.5 zaten. benım durumum bu . yarımcı olacak şekilde yazaran sevinirim.cunku 18 temmuzda bi daha giricem ve bana 6.5 lazım.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15
    Ben birkaç ay abd de kalmıştım speaking bu nedenle çok zorlamadı ama birkaç yerde daha iyisini yapabilirdim diye düşünüyorum.. Writing den belirli linking words leri iyice öğrenip kullanmayı bilmelisin.. Mesela ani artışlar azalışlar (grafiklerde) veya task 2 de paraphrase nasıl yapılır sonuç paragrafı nasıl bitirilir discuss both ideada nasıl kalıp kullanmalı do you agree disagree de nasıl bi kalıp kullanmalı bilmek lazım.. aslında writing de şu sitedeki essayları iyi analiz et alt yapın da varsa 6 çok normal benim süre yetmedi ve son paragrafı son 1 dakikada yazdım.. yani 7 bile alınır.. IELTS Exam Preparation - IELTS Writing Samples başarılar.. ekleyeyim.. ve tabi ki www.ielts.simon.com.. ayrıca şu site de çok iyi.. http://adamdeavilan.com/

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    12
    Ben birkaç ay abd de kalmıştım speaking bu nedenle çok zorlamadı ama birkaç yerde daha iyisini yapabilirdim diye düşünüyorum.. Writing den belirli linking words leri iyice öğrenip kullanmayı bilmelisin.. Mesela ani artışlar azalışlar (grafiklerde) veya task 2 de paraphrase nasıl yapılır sonuç paragrafı nasıl bitirilir discuss both ideada nasıl kalıp kullanmalı do you agree disagree de nasıl bi kalıp kullanmalı bilmek lazım.. aslında writing de şu sitedeki essayları iyi analiz et alt yapın da varsa 6 çok normal benim süre yetmedi ve son paragrafı son 1 dakikada yazdım.. yani 7 bile alınır.. IELTS Exam Preparation - IELTS Writing Samples başarılar.. ekleyeyim.. ve tabi ki www.ielts.simon.com.. ayrıca şu site de çok iyi.. Adam DeAvilan | It is impossible for a man to learn what he thinks he already knows.
    speakngte kullandıgın kelime seviyesi ne idi. ve nasıl cümleler kullandın.. daha somut olması bakımından soruyorum..evet writingde alabileceğimi düşünüyoum..listening 32 dogruları yaparken burda tam bir facia oldu kısmet artık tecrübesiliğime verdim..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15
    speaking de tabi ki advanced kelimeler lazım vocabulary range e dikkat ediyorlar ben bir iki idiom (deyim de yerleştirdim) ancak bir iki yerde baya tıkanmıştım yani normalde yapılmayacak bir iki hatam oldu.. tavsiyem yüksek sesle kitap okumak ve bir topic e vereceğin cevabı kaydetmen ve dinlemen.. ayrıca çok duraksamadan ziyade mümkün olduğunca konuşmak lazım hesitating de puan kırdırıyor..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    benim olmadı. 3 almışım. 3.5 yetiyordu

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    12
    speaking de tabi ki advanced kelimeler lazım vocabulary range e dikkat ediyorlar ben bir iki idiom (deyim de yerleştirdim) ancak bir iki yerde baya tıkanmıştım yani normalde yapılmayacak bir iki hatam oldu.. tavsiyem yüksek sesle kitap okumak ve bir topic e vereceğin cevabı kaydetmen ve dinlemen.. ayrıca çok duraksamadan ziyade mümkün olduğunca konuşmak lazım hesitating de puan kırdırıyor..
    teşekkürler. bakalım bu sonucum kaç olacak..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    12
    benim skorlar da beklediğimden fazla geldi. L-4.5 S-5.5 W-4 R-5 OVERALL- 5

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    20
    bayağı iyiymiş.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    12
    kesinlikle yds den hakkını alamayanlar bu sınava basvurmalı...yds den 40 almıstım...bı arkadasın tavsıyesı uzerıne ıelts'e 10gun calısıp gırdım ve 5 aldım...bu puan cok ıse yarayacak gıbı..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    12
    siz grdiniz mi ıelts ye 52

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13

deyimlerden örnek verebilir misin

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    12
    Alıntı manas41 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    ya sana sormaak istdiğim bi şey var. speaking sınavın nasıl geçti. anlatırmısın.ve ayrıca writing de olması gerekenler nelerdir. ben bu sınavdan overall 5.0 aldım. speaking çok kısa surdu hoca cok asabi idi 5-6 soru sordu neredeyse break varmış o yüzden beni hızlı geçiştirdi bişeyler yaptım ama kendimi gösteremedim..writing tam 4.5 aldım. 1. task çok güzel yazdım . 2. sinde 40 dk kalmasına ragmen panik olsa gerek 150 kelime yazabildim. eadin5.5 zaten. benım durumum bu . yarımcı olacak şekilde yazaran sevinirim.cunku 18 temmuzda bi daha giricem ve bana 6.5 lazım.
    Nasıl Gecti 18 Temmuz'daki sınav , kaç aldınız ?

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)