Toplam 11 sonuçtan 1 ile 11 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Lys puan hesaplama

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6

Question Lys puan hesaplama

Arkadaşlar merhaba bildiğiniz aşağı yukarı dil 3 puanını doğru hesaplayan bi site varmı yds publishing sitesindeki bence yanlış çünkü ygs puanımın aynısını - ingilizceyi eklemeden - dil 3 puanı olarak veriyor eğer o doğruysa baya iyi olur benim için bi fikriniz varmı teşekkürler

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    Birey | Etkin hazırlık programları ve özgün yayınları ile yurdun her köşesinde birde birey dershanesininkine bak en iysi işine yarar inşallah güzeldir bireyin hesaplaması

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    evet burayı biliyorum teşekkürler ama buda yds publishing sitesindeki ile aynı sonucu veriyor acaba doğrumudur ? ama dil 3 için ygsnin %65i alınıyor ama bunlara dil netimi yazmadanda ygs puanım aynen geliyor yani %100 alıyorlarmış gibime geliyor pek bi fikrimde yok ama fazla hesaplıyor gibi geliyor dil 1 ve dil 2 doğruda dil 3de pek uğraşmamışlar sanırım

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    Alıntı Skr444 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    evet burayı biliyorum teşekkürler ama buda yds publishing sitesindeki ile aynı sonucu veriyor acaba doğrumudur ? ama dil 3 için ygsnin %65i alınıyor ama bunlara dil netimi yazmadanda ygs puanım aynen geliyor yani %100 alıyorlarmış gibime geliyor pek bi fikrimde yok ama fazla hesaplıyor gibi geliyor dil 1 ve dil 2 doğruda dil 3de pek uğraşmamışlar sanırım
    hayır doğru veriyor eminim çok az bir oynama elbetteki var ama ben kıyaslamıştım ösym sonucumla. ayırca yds de birey gibiydi yanlış hatırlamıyorsam.dil3 zor bulunuyor hesaplamalarda bile..malesef ,rahat olun birey en özenlisi dil 3 zaten bir bireyde birde yds var bitane daha vardı ama adını hatırlamıyorum,sizin nasıl hesapladığınızı bilmiyorum.ama ben aynı sonucu almıştım

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    Alıntı !.dilce.! isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır doğru veriyor eminim çok az bir oynama elbetteki var ama ben kıyaslamıştım ösym sonucumla. ayırca yds de birey gibiydi yanlış hatırlamıyorsam.dil3 zor bulunuyor hesaplamalarda bile..malesef ,rahat olun birey en özenlisi dil 3 zaten bir bireyde birde yds var bitane daha vardı ama adını hatırlamıyorum,sizin nasıl hesapladığınızı bilmiyorum.ama ben aynı sonucu almıştım
    Teşekkür ederim içime su serptiniz bide fem'in puan hesaplaması var ama o kesin yanlış o çok fazla hesaplıyor ) ben önce ygs netlerimi yazıyorum 33.75 türkce 25 sosyal netim var ösym puanım 312ydi bunları yazınca ingilizceye hiç bişey yazmadan zaten 312 dil3 puanı gösteriyor ingilizceyide yazınca her soruya 1 puan ekliyor örneğin 20 net yazsam 332 puan olarak gösteriyor yds publisingde o yüzden biraz emin olamamıştım

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    13
    Alıntı Skr444 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim içime su serptiniz bide fem'in puan hesaplaması var ama o kesin yanlış o çok fazla hesaplıyor ) ben önce ygs netlerimi yazıyorum 33.75 türkce 25 sosyal netim var ösym puanım 312ydi bunları yazınca ingilizceye hiç bişey yazmadan zaten 312 dil3 puanı gösteriyor ingilizceyide yazınca her soruya 1 puan ekliyor örneğin 20 net yazsam 332 puan olarak gösteriyor yds publisingde o yüzden biraz emin olamamıştım

bireyde yaptım 310puan sonucunu veriyor yani 2puan oynuyor ygs'de, 20net de ingilizce ekleyince 332 puan oluyor ve de bu sonuçlarda henüz okul puanı yok yani doğru hesaplanıyor az bir oynama var tabiki .rica ederimm...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    dil 3'te ygsnin %80'i alınıyor ama dilde 1 netin olması lazım puanının hesaplanması için

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    3
    Alıntı Oguzcana isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    dil 3'te ygsnin %80'i alınıyor ama dilde 1 netin olması lazım puanının hesaplanması için
    oğuzcana emin misin yaaa içime nasıl bi su serptin anlatamam

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    Alıntı Oguzcana isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Sistemde dil puanı yazmayıncada hesaplıyor yds'nin hesaplama motorunda tabiki biliyorum netin olması gerektiğini neyse ya açıklansında bakalım

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    Arkadaşlar çok hızlısınız ya Daha ortada cevap anahtarı yok Ama hak veriyorum yine de ben de heyecanlıyım.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    seneye belki bizim gibi merak edenler olur fem'in sitesi küsüratına kadar doğru hesaplıyor bizzat test edildi

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)