Toplam 18 sonuçtan 1 ile 18 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Akdeniz Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Taban Puanı?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15

Akdeniz Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Taban Puanı?

Üniversitenin web sitesinde şöyle yazıyor:

Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü bünyesinde, İngiliz Dili ve Edebiyatı, Alman Dili ve Edebiyatı, Fransız Dili ve Edebiyatı (Eğitim-Öğretime Başlanılmamıştır), Rus Dili ve Edebiyatı (Eğitim-Öğretime Başlanılmamıştır), Anabilim Dallarında, 1 Profesör, 2 Doçent ve 2 Yardımcı Doçent olmak üzere 5 Öğretim Elemanı
    Buna rağmen üniversitenin taban puanları hakkında hiçbir bilgiye erişemiyorum. Yardımcı olacak birileri var mı?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    Akdeniz Üniversitesi'nde İngiliz Dili Ve Edebiyatı bölümü yok diye biliyorum. İngilizce öğretmenliği var. Taban puanı 446,18260 ve 72 kişilik kontenjanı var.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15
    Web sitesindeki bilginin yanlış olduğu anlamını çıkarmalı mıyım bundan?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    Bu yıl yeni açılacaksa zaten taban puanı yoktur henüz. Ama 2012 senesinde böyle bir bölüm yoktu.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    14
    arkadaşlar akdeniz idb bölümüne bi arkadaş gitti geçen sene ek yerleştirmeden

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    14
    Ben şuan bu bölümde okuyorum.2012 ek yerleştirmede açıldı ve puansız olarak girdim..Taban puanı hakkında kesin bi bilgim yok ama en düşük 290 gibi bir puanla giren arkadaşım var.En yüksek duyduğum puan ise 384 idi sanırım.Bu sene nasıl olur bilemem..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15
    Alıntı centiklibezelye isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben şuan bu bölümde okuyorum.2012 ek yerleştirmede açıldı ve puansız olarak girdim..Taban puanı hakkında kesin bi bilgim yok ama en düşük 290 gibi bir puanla giren arkadaşım var.En yüksek duyduğum puan ise 384 idi sanırım.Bu sene nasıl olur bilemem..
    Okulundan, eğitiminden, çevreden vs. memnun musun? Anlatır mısın biraz?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    14
    Tabi..Antalya'da yaşıyordum ben zaten..O yüzden benim için pek bi çevre değişikliği olmadı ama okunacak güzel şehirlerden diye düşünüyorum..Üniversite de gayet iyi.Şehir içinde pek fazla öğrenci hayatı yok ama kampüs açısından oldukça güzel bir üniversite,her şey birarada toplanmış,2 tane çarşısı var vb..Daha önce de burda başka bir bölümü okuyordum,bu okulda 3. senem aslında yani Bu sene hazırlık sınıfındayım.Hocalarımız çok iyi ve ilgililer o açıdan çok şanslıyız.Sürekli ödevler ve sunumlar hazırlıyoruz ve genel olarak eğlenceli ve rahat şimdilik..Seneye tabiki zorlaşacak her şey ama şuan 1. sınıfta okuyan kişilerden duyduğuma göre onların hocaları da çok iyiymiş.Arda Arıkan diye bi hocanın ismini duydum mesela..Kısacası gerçekten çok memnun olduğumu belirtmeliyim

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15
    Alıntı centiklibezelye isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi..Antalya'da yaşıyordum ben zaten..O yüzden benim için pek bi çevre değişikliği olmadı ama okunacak güzel şehirlerden diye düşünüyorum..Üniversite de gayet iyi.Şehir içinde pek fazla öğrenci hayatı yok ama kampüs açısından oldukça güzel bir üniversite,her şey birarada toplanmış,2 tane çarşısı var vb..Daha önce de burda başka bir bölümü okuyordum,bu okulda 3. senem aslında yani Bu sene hazırlık sınıfındayım.Hocalarımız çok iyi ve ilgililer o açıdan çok şanslıyız.Sürekli ödevler ve sunumlar hazırlıyoruz ve genel olarak eğlenceli ve rahat şimdilik..Seneye tabiki zorlaşacak her şey ama şuan 1. sınıfta okuyan kişilerden duyduğuma göre onların hocaları da çok iyiymiş.Arda Arıkan diye bi hocanın ismini duydum mesela..Kısacası gerçekten çok memnun olduğumu belirtmeliyim
    Arda Arıkan'ın ismini ben de duydum, genel olarak iyi biri olduğunu söylüyorlar. Zaman ayırıp cevap verdiğin için teşekkür ederim. Sayende Akdeniz Üniversitesi'ni yazacak bir sürü kişi olabilir -bu forumda, dışarıda-, çünkü üniversitenin bu bölümüyle ilgili bilgiye ulaşabilmek neredeyse olanaksız. Hiç değilse fikir sahibi olduk. Neyse. ÖSYM katalogları dağıttığında puan konusundaki soru işaretleri de ortadan kalkar sanıyorum.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    14
    Rica ederim,umarım yardımcı olabilmişimdir.Başarılar dilerim (:

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15
    Taban puanı konusunda yardım edebilir mi birileri?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    25
    Daha fazla yardımcı olabilecek birileri yok mu?. Ben yatay geiş düşünüyorum Akdeniz Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatına.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    21
    Akdeniz Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı Lisans programı bu yıl (2013) hem örgün hem de ikinci öğretime öğrenci alacaktır. Geçen yılki taban puanı 290'dır.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16
    akdeniz ide nin formasyon sistemi nasıl hazırlık sınavı sistemi nasıl yardımcı olur musunuz arkadaşlar

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Bilip bilmeden insanları yanlış yönlendirmeyin. İyi diye duymuşlarmış.. gelinde görün iyiliğini... Tanımayıp bilmediğiniz insanlar hakkında böyle yorumlar yazmayın. Tanıyanlara sorun bakalım ne diyecekler size!!!!

Alıntı thesundancekid isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Arda Arıkan'ın ismini ben de duydum, genel olarak iyi biri olduğunu söylüyorlar. Zaman ayırıp cevap verdiğin için teşekkür ederim. Sayende Akdeniz Üniversitesi'ni yazacak bir sürü kişi olabilir -bu forumda, dışarıda-, çünkü üniversitenin bu bölümüyle ilgili bilgiye ulaşabilmek neredeyse olanaksız. Hiç değilse fikir sahibi olduk. Neyse. ÖSYM katalogları dağıttığında puan konusundaki soru işaretleri de ortadan kalkar sanıyorum.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    19
    merhabalar.. şu anda akdeniz üni. ingiliz dili edebiyatında okuyan biri varsa yorum yapabilir mi bir sorum olacak. teşekkürler...

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Alıntı luzumsuzislerim isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilip bilmeden insanları yanlış yönlendirmeyin. İyi diye duymuşlarmış.. gelinde görün iyiliğini... Tanımayıp bilmediğiniz insanlar hakkında böyle yorumlar yazmayın. Tanıyanlara sorun bakalım ne diyecekler size!!!!
    Tanıyanlardan biri de benim. Eğitim kalitesi berbat olduğu gibi bu Arda Arıkan ve etrafındaki bir kaç hocanın bir kız öğrenciye neler yaptıklarını da duyduk sırf Burak Yiğit adlı hocayı kollamak için.Okul çalkalandı dedikodularından haberleri yok. Bu Burak hoca bölümündeki benim uzaktan gördüğüm,bildiğim güzel bir hatuna asılıp,örtbas etmeye çalışmış ve kızın da Dekanlığa şikayetinden sonra Dekanlık dahil bölümdeki hocalar bir olup kıza ne iftiralar atmışlar kızın en yakınındaki öğrencilerle birlikte. Oysa o öğrencilerden tanıdığım Gülçehre diye bir kızdan duyuyorduk biz ne dedikodularını Burak hocanın.Yani arkdaşlar eğitim hariç her türlü dolabı döndürüyor bunlar

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Köpek gezdirip ev temizleyenler yüksek lisans yapıyor şimdi. Anladın sen onu
    Alıntı he_ra isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Tanıyanlardan biri de benim. Eğitim kalitesi berbat olduğu gibi bu Arda Arıkan ve etrafındaki bir kaç hocanın bir kız öğrenciye neler yaptıklarını da duyduk sırf Burak Yiğit adlı hocayı kollamak için.Okul çalkalandı dedikodularından haberleri yok. Bu Burak hoca bölümündeki benim uzaktan gördüğüm,bildiğim güzel bir hatuna asılıp,örtbas etmeye çalışmış ve kızın da Dekanlığa şikayetinden sonra Dekanlık dahil bölümdeki hocalar bir olup kıza ne iftiralar atmışlar kızın en yakınındaki öğrencilerle birlikte. Oysa o öğrencilerden tanıdığım Gülçehre diye bir kızdan duyuyorduk biz ne dedikodularını Burak hocanın.Yani arkdaşlar eğitim hariç her türlü dolabı döndürüyor bunlar

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)