Toplam 28 Sayfadan 28. Sayfa BirinciBirinci ... 24 25 26 27 28
Toplam 549 sonuçtan 541 ile 549 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Sıra bizde! --> 2013 LYS-5

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    17
    ey gidi ey ben bu konunun açıldığı günü hatırlıyorum,yaşlanıyoruz.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    9
    YDS publishing influence setini buldum, impactta bulursam alacağım. Fakat ELS de inside and outtan başka ne tür kitaplar alabilirim? hiçbir bilgim yok o konuda. Bir de bu els kitabını en ucuza 50TL Ye buldum sahaflarda falan daha ucuza var mıdır?

Alıntı Hell0Everyb0d isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizde baya eskisiniz herhalde sizin de yardımlarınızı rica ederim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    11
    Alıntı Free-DoM isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    YDS publishing influence setini buldum, impactta bulursam alacağım. Fakat ELS de inside and outtan başka ne tür kitaplar alabilirim? hiçbir bilgim yok o konuda. Bir de bu els kitabını en ucuza 50TL Ye buldum sahaflarda falan daha ucuza var mıdır?
    20 tl ye orjinal olmayan bulabilirsin, ama bence orjinal al dağılabilir çünkü kalın kitap sonuçta. Onun dışında els işi dergilerle yürütür, o yüzden iki kitabı daha var başka yok, test your vocabulary -şiddetle tavsiye ederim- ve bir de reading üzerine bir kitap basit seviyeden zor seviyeye doğru.
    .

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    9
    Alıntı Kamerr isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    20 tl ye orjinal olmayan bulabilirsin, ama bence orjinal al dağılabilir çünkü kalın kitap sonuçta. Onun dışında els işi dergilerle yürütür, o yüzden iki kitabı daha var başka yok, test your vocabulary -şiddetle tavsiye ederim- ve bir de reading üzerine bir kitap basit seviyeden zor seviyeye doğru.
    .
    Bahsettiğiniz kitap vocabuları book mu impact serisinden mi influence serisinden mi? Detaylı bilgi verir misiniz? Bir de bana YDS influence yeterli mi yoksa impact ve ELS setini de almalımıyım?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    9
    Dilfem son sezon setlerini bulman zor olacaktır dergilere de o kadar para vermeni mantıklı bulmuyorum yani kalite açısından. Els'in dergileri iyidir ancak biraz geç o seti bitirmek için. Els inside&out mutlaka alman gereken bir kitap tabi onu hariç tutuyorum, onun dışında dilfemle uğraşma hiç direk YDSpublishing sitesinden impact ve influence setlerine bak. İkisi de kaliteli setler biri daha geçen yıla ait olduğundan fiyatı daha uygun olur ama test deneme vs için şu lys döneminde bitirilebilecek ve faydalanabilinecek kaynak olarak yds yi tek geçerim eğer sadece bu üç aylık dönem için kitap satın almayı düşünüyorsanız. Bir inceleyin. Ayrıca becerebilir miyim paylaşmayı bilmiyorum ama son birkaç yılın els dergileri serilerinin dosyaları var hocamda. en kötü ihtimalle gönderirim ihtiyacın oldukça derginin sonundaki denemeleri çözersin böylece para vermeden els gibi bir kaynaktan da yararlanmış olursun. Ben üç yıldır els kullanıyorum, çok çok başkadır o.
    YDS publishing influence setini buldum bir arkadaştan yarın alacğaım kısmetse. İmpacttanda crosswords kitabını alıyorum ondan. Periodicals dergilerini ve plus dergilerini alıyorum yarın. Bir şey soracağım: impact ve influence arasında fark yokmuş reading book da aynıymış doğru mudur?

ELS setini satın alacağım netten buldum ama bakalım daha iletişime geçmedi benimle. Onları da alırsam iyi olacak.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    11
    YDS publishing influence setini buldum bir arkadaştan yarın alacğaım kısmetse. İmpacttanda crosswords kitabını alıyorum ondan. Periodicals dergilerini ve plus dergilerini alıyorum yarın. Bir şey soracağım: impact ve influence arasında fark yokmuş reading book da aynıymış doğru mudur?

ELS setini satın alacağım netten buldum ama bakalım daha iletişime geçmedi benimle. Onları da alırsam iyi olacak.
    Hayır geçen yıl influence bu yıl impact kullanıyorum kitaplarda duruyor hala, aynı soruyla karşılaşmadım hiç, her yıl yenilediklerinden bir önceki setin fiyatı düşüyor hatta, aynı değil yani hiç bir şekilde

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    9
    Hayır geçen yıl influence bu yıl impact kullanıyorum kitaplarda duruyor hala, aynı soruyla karşılaşmadım hiç, her yıl yenilediklerinden bir önceki setin fiyatı düşüyor hatta, aynı değil yani hiç bir şekilde
    Bu sene impact kullanmanızın sebebi nedir? İnfluence ile impact arasındaki fark nedir yani ve hangisinden daha çok memnun kaldınız? Beni hangisi LYS5e daha iyi hazırlar? Bir de nereden temin edebilirim bunları?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    22
    Bu sene impact kullanmanızın sebebi nedir? İnfluence ile impact arasındaki fark nedir yani ve hangisinden daha çok memnun kaldınız? Beni hangisi LYS5e daha iyi hazırlar? Bir de nereden temin edebilirim bunları?
    malesef bireysel olarak temin edemiyorsunuz. Ben de geçen sene aramıştım bireysel olmadığını söylediler.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    18
    Alıntı Hell0Everyb0d isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    konuyu açarken nasıl da heyecanlşanmıştım Heyecandan ne diyeceğimi şaşırmışım cümleler arasında bağlantı kuramamışım
    Alıntı Ilyn..~ isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    BİZ 12. SINIFA GEÇMİŞ OLANLAR DA YAVAŞ YAVAŞ SINAV MODUNA GİRİYORUZ
    Büyüklerimizden ricam: sınav sürecinde hangi çalışma metodlarını kullandınız, nasıl çalıştınız, belli bir çalışma programlarınız var mıydı?, yoksa sadece dersaneye mi bağlı kaldınız? bu gibi hususlarda tavsiyelerinizi, görüşlerinizi söylemeniz.
    2013'te sınava girecek olanlar, bu sınav sürecini nasıl geçirecekler, belli bir planları var mı ne yapacakları konusunda görüşlerinizi belirtirseniz çok mutlu olurum.
    Bilhassa bu konuda büyüklerimizin görüş ve önerileri bizler için çok önemli. Teşekkürler!

Toplam 28 Sayfadan 28. Sayfa BirinciBirinci ... 24 25 26 27 28

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)