Toplam 6 Sayfadan 6. Sayfa BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6
Toplam 111 sonuçtan 101 ile 111 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: 2013 LYS'ciler için Kaynak Paylaşımı

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    hala elinde kitabı olan varsa, şu tm'ci ancak 2014'te dil sınavına girecek olan mazlum kardeşinizini bir görün lütfen

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    ELİMDE 2007-2008 ELS DERGİLERİ VAR GRAMMER KİTABI,GRAMMER KİTABI,EKSTRADAN DENEME KİTABLARI,ONLİNE ÖZEL HAZIRLADIĞIM PAKET VS VS..İLGİLENEN VARSA BANA ULAŞSIN ÇOK UYGUNA BIRAKIRIM.özelden yazın

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    Kardeşim hangi ildesin

- - - Updated - - -

Kardeşim hangi ildesin

- - - Updated - - -

Kardeşim hangi ildesin

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    Merhaba arkadaslar,ben sayisal cikisliyim,uniden 2012 de mezun oldum ancak 2. uni olarak dil puaniyla biryere yerlesmek istiyorum.istanbul istedigim icin de hayli yuksek puana ihtiyacim olacak, acaba dersane olmadan kendi kendime calisarak ne denli basarili olabilirim fikri olan varmi?birde kaynak konusunda yardimci olabilecek varsa bana aysetoker1@hotmail.com dan ulasabilirmi? tesekkurler

- - - Updated - - -

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    Merhaba arkadaslar ben de ikinci kez hazırlanıyorum geçen yıl 9bindi sıralamam tercih yapmadım,elimde dilko kaynakları var önerebileceğiniz başka kaynaklar var mı ve kelime bilgimi geliştirmem için ne önerirsiniz ? Şimdiden teşekkürler

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Alıntı eftihiya1 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar ben de ikinci kez hazırlanıyorum geçen yıl 9bindi sıralamam tercih yapmadım,elimde dilko kaynakları var önerebileceğiniz başka kaynaklar var mı ve kelime bilgimi geliştirmem için ne önerirsiniz ? Şimdiden teşekkürler
    Ben geçen yıl YDS'nin Influence serisini almıştım. 250 TL idi sanırım. Bir Grammar Book, iki kelime kitabı, 8 tane Volume (konu kitapları), bir tane çıkmış sorular kitabı, bir tane Reading testi kitabı, bir tane Phrasal Verb kitabı, Practise Test Book, Grammar Test Book, yol gösterici kitap, 16 tane 80er soruluk deneme, 8 tane 50şer soruluk deneme, tam hatırlamıyorum ama 100 soruluk tekrar denemeleri vardı. Ayrıca birçok yaprak testi de mevcuttu. Yani verdiğin paraya değecek bi seri derim ben.. Bir de ayrıca iki tane de tatil için kitap veriyordu. Artık sana kalmış bir şey.. Yardımcı olduysam ne mutlu.. Başarılar dilerim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    9
    Arkadaşlar bu yıl sınava hazırlanıyorum elinizde kullanmadığınız kaynaklar varsa yollayabilirsiniz

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Arkadaşlar ben kelime ezberlemekte zorlanıyorum.Ne tavsiye edersiniz.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Arkadaşlar ben de 2016 ygs-lys ye gireceğim. Elinizde varsa kullanmadığınız yardımcı kitaplardan bana yollayabilirsiniz. (:
    sevindirin şu dilci kardeşinizi

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    Alıntı Free-DoM isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yardımcı olayım influence mi excellence mi*
    dediğiniz kitaplar sizin satın aldığınız ama kullanmadığınız sekilde kitaplar mı ?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    arkadaslar yds en iyi kaynaklardan birisi. ben hazırlanırken onu kullanmıstım

Toplam 6 Sayfadan 6. Sayfa BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)