Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Lys 5 Kelime Listesi

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15

Lys 5 Kelime Listesi

Kolay gelsin herkese gereksiz bi başlık açtım ama lys 5 sınavında büyük bi kelime eksiğim var çok çıkan kelimeler adı altında bi başlık görmüştüm ama bulamıyorum yardımcı olabilirmsnz?

- - - Updated - - -

Ayrıca şu son 14 gün içinde kelime ve phrasal verb için yardımızına ihtiyacım var.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    celestial kelimesi çıkması muhtemel kelimelerden sana elsnin test your vocabulary kaynağını önerebilirim, ilk 4 soruda o kaynaktan sonra yanlış bırakmazsın ve phrasal verb içinse fem dershanesinin hediye ettiği bi ufak sözlük tarzı bişey vardı onu ezberledikten sonra sıkıntım kalmadı... istersen internet üzerinden az çok phrasal verb listemi yazıp gönderebilirim, yalnız şu anda özel mesaj atamıyorum bütün üyelere sıkıntı büyük.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15
    Lys 5 için phrasal verb listesi işime gerçekten çok yarardı ne kadar ögrenebilirsem bi adım daha yaklaşırım diyorum hedefime.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    6
    internette phrasal verbs list diye arat mesela, orda çıkan kelimeleri bi sözlük yardımıyla kendin türkçeye çevirerek kağıda yaz karşına çıkan listedeki anlamlara güvenme derim. ben link vermek isterdim ama verilmiyo

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)