Toplam 18 sonuçtan 1 ile 18 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Muhteşem Yüzyıl - Великолепния век

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7

Muhteşem Yüzyıl - Великолепния век

Diziyi takip edenler duymuştur, Muhteşem Yüzyıl Rusya'da da oldukça popüler. Bunu rusça öğrenme konusunda bir fırsata çevirmeye çalışalım.

Aşağıda Beyaz Show'da muhteşem yüzyıl kadrosu ile yapılan röportajın rusça altyazılı versiyonu mevcut.

100 mesajdan az mesajı olan üyeler link ekleyemediği için linkin başına www eklemek size düşüyor. Yönetim link vermeme kızmaz umarım, sonuçta amaç dil öğrenmeye yardımcı olmak.

1. parça

youtube.com/watch?v=shhObjVyp2U&feature=related

2. parça

youtube.com/watch?v=XKri2QJrwGY&feature=relmfu

Rusça dizi bölümlerini de yasal olarak bulursam ekleyeceğim. Benden önce başkası bulursa ekleyebilir, makbule geçer doğrusu.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    İlk 24 bölümü buldum. Yalnız benim gibi yeni başlayanlar için rusça altyazı daha faydalı olur. Bulabilen eklerse sevinirim.

Linkin başına www eklemeniz şart değil.

seasonvar.ru/serial-3689-Velikolepnij_vek-1-season.html

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    sevenler çok ama ben pek dizi izlemiyorum. o zaman ben de bir link tavsiyesinde bulunayım.

national geographic deki tüm belgeselleri rusça olarak seyretmek isterseniz natgeo.ru

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    Sitenin adında farklılık olabilir mi? natgeo.ru diye bir site bulamadım.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    Alıntı syılmaz isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Sitenin adında farklılık olabilir mi? natgeo.ru diye bir site bulamadım.
    özür dileyerek düzeltiyorum inatgeo.ru

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    Alıntı syılmaz isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk 24 bölümü buldum. Yalnız benim gibi yeni başlayanlar için rusça altyazı daha faydalı olur. Bulabilen eklerse sevinirim.

Linkin başına www eklemeniz şart değil.

seasonvar.ru/serial-3689-Velikolepnij_vek-1-season.html
    daha önce bu diziyi hiç izlememiştim. İzleyen Rusların facebook'tan yazdığı yorumlara baktım. Şaşırdım çünkü çok ilgi görmüş, çok fazla yorum yazmışlar, ayrıca diziyi de çok beğenmişler. Sadece Hürrem karakterinin fiziksel görünüş olarak rolüne uymadığını söylüyorlar.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    9
    Спасибо большое дорогие друзья)))))))))

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    не за что

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    25
    isteyenler için rusça dublajlı muhteşem yüzyıl.birinci sezonun torrent linkini veriyorum 24 bölüm var sanırım boyutu bayağı büyük 28 gb ama hızlı iniyor. görüntü ve ses kalitesi çok iyi.

http://dl.rutracker.org/forum/dl.php?t=3901081

buda linkin olduğu site adresi : http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3901081

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    47
    Alıntı Furkan isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    isteyenler için rusça dublajlı muhteşem yüzyıl.birinci sezonun torrent linkini veriyorum 24 bölüm var sanırım boyutu bayağı büyük 28 gb ama hızlı iniyor. görüntü ve ses kalitesi çok iyi.

http://dl.rutracker.org/forum/dl.php?t=3901081

buda linkin olduğu site adresi : Âåëèêîëåïíûé âåê / Muhtesem Yuzyil / Ñåçîí: 1 / Ñåğèè: 1-24 (24) (Äóğóë Òàéëàí, ßãìóğ Òàéëàí)[2011 ã., Äğàìà, ìåëîäğàìà, âîåííûé, áèîãğàôèÿ, èñòîğèÿ, SATRip] DUB (Äîìàøíèé) :: RuTracker.org (ex torrents.ru)
    Большое спасибо, товарищ.

Teşekkür ederim, ilk fırsatta indireceğim.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    Alıntı Furkan isimli üyeden alıntı Mesajı göster

buda linkin olduğu site adresi :
    Kardeş ben torrent falan anlamıyorum. Bunu normal bir şekilde download edebilir miyiz?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    47
    Alıntı tarladabitenot isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş ben torrent falan anlamıyorum. Bunu normal bir şekilde download edebilir miyiz?
    Torrent, bir dosya paylaşım sistemidir. Torrent sisteminden faydalanmak için utorrent, bitcomet gibi torrent protokolünü destekleyen bir torrent client (torrent istemcisi) gerekir. Torrent istemcisi, dosyaları indirirken onlarca, yüzlerce paylaşımcıdan (seeder) dosyaları parçalar halinde indirerek onları daha sonra birleştirir ve bütünlüğünü check eder.

Dosyaların kimlerden, hangi adreslerden indirileceğini söyleyen küçük adres listeleri (torrent dosyaları) vardır. Bu adres listeleri arama motorları aracılığı ile bulunabilir. Torrent sistemi ile GB'lar büyüklüğünde dosyalar sorunsuz indirilebilir. Çok büyük dosyaları torrent kullanmadan indirmek pek mümkün değildir.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    cevabınız için teşekkürler.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    Benim veridiğim siteden doğrudan indirebilirsiniz. Görüntü kalitesi sadece bilgisayarda izlemeye yönelik ama büyük ekran tv de izlemeye kalkarsanız, görüntü çok kötü olur. Tek yapmanız gereken şey real player'ı indirip kurun. Linkini verdiğim sitede videoyu açınca sağ üstköşede download with real player yazısı çıkar, ona tıklayın ve videoyu direk indirin.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    teşekkürler.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    25
    µTorrent - (çok) küçük bir BitTorrent istemcisi bu siteden torrent programını indirip bilgisayarına kur. sonradan ilk mesajımdaki muhteşem yüzyıl torrent linkinide bilgisayarına indir. sonra o torrent linkine iki kere tıkla otomatik olarak torrent programıyla açılacak ve indirmeye başlayacak.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    şimdi başladım download etmeye. bir de o siteye kayıt olmak gerekiyormuş (rus sitesine) peki torrent i durdursam, sonra tekrar başlatabilir miyim?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    47
    şimdi başladım download etmeye. bir de o siteye kayıt olmak gerekiyormuş (rus sitesine) peki torrent i durdursam, sonra tekrar başlatabilir miyim?
    Evet resume özelliği vardır. Kaldığı yerden devam eder.

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)