Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 24 sonuçtan 1 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: dilFORUM İlan Bölümü AÇILMIŞTIR!

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    31

dilFORUM İlan Bölümü AÇILMIŞTIR!

Merhaba Arkadaşlar.

Forumumuzda dilFORUM İlan Bölümü açılmıştır. TIK

Buraya yazılan mesajlar yönetici onaylı şekilde yayınlanacaktır ve açılan konular forum üst panelinde yayınlanmayacaktır. burada konu açabilmek için 100 mesajı geçmiş olmak gerekmektedir.

Kurallar:

1. Burası dilFORUM İLAN bölümüdür; reklam bölümü değil. Bu esasa dikkat edilmelidir.

2. Bu alan forum üyelerinin kendilerini BİREYSEL olarak temsil etmeleri için açılmıştır. Kurs, dershane gibi yerlerin tanıtımı yapılamaz.

3. İlanlar açık ve anlaşılır olmalıdır; bilinmesi gereken tüm detaylar paylaşılmalıdır. Aksi taktirde ilanlar haber verilmeksizin silinecektir.

4. Uygun görülmeyen ilanlar onaylanmayacaktır.

5. Bir ilan altına başka bir ilan yazmayınız; yeni bir konu açarak ilanınızı veriniz.

6. Forumda sadece bu alanda telefon ve mail adresi belirtilmesi serbesttir.

7. Üyeler burada yayınlanan ilanların doğruluğunun yönetim tarafından teyit edilmediğini; ilanlarla ilgili hiç bir şekilde sorumlu tutulamayacağı unutmamalılar.

8. Belli bir süre kalan ilanlar yöneticiler tarafından kaldırılabilir. Bu durumda bu kişiler ilanlarının geçerliliği göstermek için yeniden ilan verebilir.

Suistimal edilmemesi dileğiyle.

Hayırlı Olsun.
    Bir yerde küçük adamların büyük gölgeleri oluyorsa, orada gün batıyor demektir.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    31
    Güncel.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    31
    İlan veren kişiler, lütfen ŞEHİR- ders yeri (öğrencinin-öğretmenin evi, kurs binası) gibi bilgilere ver veriniz.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    8
    Merhaba; Bursa'da English Time Dil kursuna ait devretmek istediğim bir kurum var. Kur saati 120 saat. Seviye belirleme sınavına göre kur seviyeniz belirleniyor. Fiat:700 tl. Akşam kursları günde 3 saat ve 2 ay sürüyor. Hafta sonu günde 4 saat 4 ay sürüyor. Hafta içi gündüz ise 1,5 ayda kur tamamlanıyor.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    İlan nasıl vereceğim???

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    İyi Günler,

Öncelikle böyle faydali bir siteyi bizlere sundugunuzdan dolayi çok teşekkür ederim.Yardimci olmanizi istediğim konu ise konya'da yaşam ile alakali sorulardir.Ben lisans eğitimi icin Avuturya'da bulunmaktaydim ,Turkiye'ye yeni geldim .Konya'da Üniversite'de bir süre bulunmam gerekiyor .Bu zaman zarfinda iş ve yer konusunda yardımcı olursaniz sevinirim.İleri düzeyde Almanca bilgisi ile İletisim ve diyalog ile alakali egitimler aldim.En kisa sürede görüsmek dilegiyle.

Sevgilerimle

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    Evet ilan nasıl veriliyor????

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    14
    İzmir Urla ilçesinde yabancı dil kursunda İngilizce öğretmenliği yapabilecek arkadaşlar benimle iletişime geçebilir.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    31
    dilFORUM İLAN bölümü adı altında YENİ KONU AÇ yapıyorsunuz. Uygun görürsek bizler onaylıyoruz ve yayınlanıyor.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Merhaba Arkadaşlar,

Norveççe öğrenmek isteyen arkadaşlara, Norveççe dil Kursu düzenlemekteyim. İster pratik temelli ister gramerli, kursiyerin ihtiyacına yönelik bir yöntemle, ders düzeni belirlenir.

Derslerin yazılı kaynağı, native speaker lar tarafından seslendirilmiş podcast lerle desteklenmektedir. Dersler SKYPE üzerinden yüz yüze etkin bir biçimde yürütülmektedir.

Eğer Ankara'daysanız, dersleri yüzyüze yapma imkanımız da var.

İletişim için norvecceders@gmail.com üzerinden veya buradan forum üzerinden yazabilirsiniz.

Norveççeyle ilgili olarak öğrenmek istediğiniz bir konu olursa da yazabilirsiniz.

Saygılarımla

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    English time kur

Öncelikle merhaba Bilgi Üniversitesinde okuyorum ve başlamadan önce english time dan 4 ad kur satın aldım okula başlayınca eğitimi çok iyi olduğundan dolayı English time gerek kalmadıgını gördüm şimdi 3 kuru devretmek istiyorum. Kur başı fiyatı şuan 1500 tl olan kurların 1 tanesi 900 tl den devretmek istiyorum aylık ödeme şeklinde sözleşmem vardır detaylar için ulaşabilirsiniz bana.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    7
    Merhaba arkadaşlar,

Yaklaşık 4 yıldır özellikle işletme öğrencilerine ingilizce ödevleri konusunda danışmanlık yapıyorum. Makale ve ödevlerinde ingilizce-türkçe çevirilerine yardım ediyorum. Eğer ilgilenen, yardıma ihtiyacı olan arkadaşlar varsa benimle irtibata geçebilirler.

blogumu ziyaret edebilirsiniz : cevirmeviri.blogspot.com
    mail adresim: cevirimeviri@gmail.com

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    9
    İlan bölümü kapanmış sanırım deneyimli tercüman ve stajyerler alıncak forumda aradım bir yerde buladım. Nerede paylaşabilirim ?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    11
    Bende ing ogretmenligi 2.sinifa gectim. Kendi alanimla ilgili calisma yeri ariyorum ama bulamiyorum. Yardimci olabilir misiniz?

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Merhaba Arkadaşlar,

Norveççe öğrenmek isteyen arkadaşlara, Norveççe dil Kursu düzenlemekteyim. İster pratik temelli ister gramerli, kursiyerin ihtiyacına yönelik bir yöntemle, ders düzeni belirlenir.

Derslerin yazılı kaynağı, native speaker lar tarafından seslendirilmiş podcast lerle desteklenmektedir. Dersler SKYPE üzerinden yüz yüze etkin bir biçimde yürütülmektedir.

Eğer Ankara'daysanız, dersleri yüzyüze yapma imkanımız da var.

İletişim için norvecceders@gmail.com üzerinden veya buradan forum üzerinden yazabilirsiniz.

Norveççeyle ilgili olarak öğrenmek istediğiniz bir konu olursa da yazabilirsiniz.

Saygılarımla

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Almanca mütercim tercüman ım çeviri yapmak istiyorum.

- - - Updated - - -

Almanca mütercim tercüman ım çeviri yapmak istiyorum.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Almanca mütercim tercüman ım çeviri yapmak istiyorum iletişim mail : yusup__ates@hotmail.com

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Tel :05304653829

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    5
    Merhaba Arkadaşlar,

Norveççe öğrenmek isteyen arkadaşlara, Norveççe dil Kursu düzenlemekteyim. İster pratik temelli ister gramerli, kursiyerin ihtiyacına yönelik bir yöntemle, herr seviyede, ders düzeni belirlenir.

Derslerin yazılı kaynağı, native speaker lar tarafından seslendirilmiş audio files larla desteklenmektedir. Dersler SKYPE üzerinden yüz yüze etkin bir biçimde yürütülmektedir.

İletişim için norvecceders@gmail.com üzerinden yazabilirsiniz.

Saygılarımla

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    16

Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 1 2 SonuncuSonuncu

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)