Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1 2
Toplam 31 sonuçtan 21 ile 31 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: dilFORUM İlan Bölümü AÇILMIŞTIR!

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    4
    Merhabalar arkadaşlar, benim babam 30 yıl boyunca Antalyada Almanca tur rehberi olarak çalıştı, Almancası ana dil seviyesinde, şimdi emekli tabi canı da sıkılıyo evde bende onun bu bilgisini yeni arkadaşlara da yardımcı olarak kullansın istedim, İzmirde yaşayan Almanca ile ilgili her türlü özel ders , çeviri ,lise üniversite ödev yardımı,Almanca sınavlarına hazırlanma ihtiyacı olan kişiler bana burdan ulaşırsa Almanca ile ilgili her türlü yardımcı olabiliriz ,

Şimdiden teşekkürler , iyi forumlar

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    27
    www.lexwall.com Bağlamsal YDS sözlüğü

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Arkadaslar lys dönemimden bircok kitabim bulunmakta ben de artık işime yaramayan kitapları satmak istedim ama şöyle bir durum var kitapların çoğu sıfır gibidir diğerlerinde de 1-2 sayfada belki işaretleme ve yazı bulabilirsiniz . Her kitabın fotosu da mevcuttur ilgilenen varsa atabilirim.
    -Dilko basic collection- for english exams 1,2,3,4-> sadece 2. Nin cevap anahtari yok toplam 75 tl
    -Dilko prestige reading activity book+ dilko prestige LYS-5 english grammar+ dilko prestige question bank focus on reading+ dilko prestige question bank deneme sinavlari(80'er soru toplam 15 test)= dördü toplam 275 tl
    -dilko prestige phrasal verbs (cevap anahtarli) + prestige vocab. Studies with dictionary 1,2,3,4,5 = altısı toplam 120 tl
    -dilko question bank (2 farkli kitap 25'er soru 60'ar test)+ question gallery- grammer main line(25'er soru 60 test) question gallery mainway (grammar, 25'er soru 60 test)= dördü toplam= 100 tl
    -dilko champion junior all question types 600 soru +champion junior grammar&vocab 1000 soru = ikisi toplam 40 tl
    -dilko-yds haftalik ing. Calisma dergisi 19. (260 soruluk)+ 2001-2011 yds-lys cikmis sorular (2006'ya kadar cozuldu) =ikisi toplam 20 tl
    -(bu maddedekilerin cevap anahtarlari yoktur)dilko basic collection vocab. + champion Junior vocab initial 1,2,3 + prestige 1900 soruluk dilko yaprak testi karışımı + dilFORUMdilFORUMdilFORUMdilFORUMdilFORUMdilFORUM online 475 farkli soru karisimi (fotokopi)= altisi toplam 75 tl
    -dilko 3 adet deneme kitapcigi+ dilko champ. Junior sample test + champ. Junior practise test+ basic collection practise Test+ YDS publishing 2 adet deneme kitapcigi (cevap anahtarli) + prestige progress&practise 1-2-3-4-5+ prestige activity journal 2-3-4-5 = hepsi 25 tl
    -pearson cambridge eng. Preliminary practise tests/plus 3 + macmillan testbuilder(fce) +helbling languages top grammar plus (cevap anahtarli CEF B1-B2+ ) + ELS-YDS grammar fotokopi kitap+ fono yayinlari 1-2 kendi kendine kolay ingilizce = altisi toplam 65 tl
    FIYATLARDA YARDIMCI OLMAK ICIN ELIMDEN GELENI YAPARIM ILGILENENLERI BEKLIYORUM..
    ecemarslanecem@gmail.com

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Arkadaslar lys dönemimden bircok kitabim bulunmakta ben de artık işime yaramayan kitapları satmak istedim ama şöyle bir durum var kitapların çoğu sıfır gibidir diğerlerinde de 1-2 sayfada belki işaretleme ve yazı bulabilirsiniz . Her kitabın fotosu da mevcuttur ilgilenen varsa atabilirim.
    -Dilko basic collection- for english exams 1,2,3,4-> sadece 2. Nin cevap anahtari yok toplam 75 tl
    -Dilko prestige reading activity book+ dilko prestige LYS-5 english grammar+ dilko prestige question bank focus on reading+ dilko prestige question bank deneme sinavlari(80'er soru toplam 15 test)= dördü toplam 275 tl
    -dilko prestige phrasal verbs (cevap anahtarli) + prestige vocab. Studies with dictionary 1,2,3,4,5 = altısı toplam 120 tl
    -dilko question bank (2 farkli kitap 25'er soru 60'ar test)+ question gallery- grammer main line(25'er soru 60 test) question gallery mainway (grammar, 25'er soru 60 test)= dördü toplam= 100 tl
    -dilko champion junior all question types 600 soru +champion junior grammar&vocab 1000 soru = ikisi toplam 40 tl
    -dilko-yds haftalik ing. Calisma dergisi 19. (260 soruluk)+ 2001-2011 yds-lys cikmis sorular (2006'ya kadar cozuldu) =ikisi toplam 20 tl
    -(bu maddedekilerin cevap anahtarlari yoktur)dilko basic collection vocab. + champion Junior vocab initial 1,2,3 + prestige 1900 soruluk dilko yaprak testi karışımı + dilFORUMdilFORUMdilFORUMdilFORUMdilFORUMdilFORUM online 475 farkli soru karisimi (fotokopi)= altisi toplam 75 tl
    -dilko 3 adet deneme kitapcigi+ dilko champ. Junior sample test + champ. Junior practise test+ basic collection practise Test+ YDS publishing 2 adet deneme kitapcigi (cevap anahtarli) + prestige progress&practise 1-2-3-4-5+ prestige activity journal 2-3-4-5 = hepsi 25 tl
    -pearson cambridge eng. Preliminary practise tests/plus 3 + macmillan testbuilder(fce) +helbling languages top grammar plus (cevap anahtarli CEF B1-B2+ ) + ELS-YDS grammar fotokopi kitap+ fono yayinlari 1-2 kendi kendine kolay ingilizce = altisi toplam 65 tl
    FIYATLARDA YARDIMCI OLMAK ICIN ELIMDEN GELENI YAPARIM ILGILENENLERI BEKLIYORUM.. ecemarslanecem@gmail.com

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    2
    Merhaba arkadaşlar bundan 10 gün sonra üniversite için dosyamı vereceğim herşey hazır ama video isteniyor birde youtube linki olarak örnek bir animasyon mesela yada bir video ama öyle allı şallı değil amatörce bir çalışma lazım bana çünki animasyonu bilmiyorum benim çizimim fena değildir ama video yapmaktan anlamam pek 10 gün içinde yapıp yollarım diyen olur ise eğer mesaj atsın lütfen eğer ki ücret istenir ise orda da anlaşırız.

Birde eğer yapabilecek var ise 1 2 çizim çalışmasıda alabilirim.. Gölge çalışması olur ne olursa olsun karakter çizimi olur yine ama profesyonel degil amatör yapım görünmeli biraz kendim de çizeceğim ama kesin olsun diye 1 2 üstaddan örnek almak işime yarar.
    Beyler bayanlar hayatımın gidişatı için kritik bir şey yaparım diyek mesaj atsın lütfen.

Yer: istanbul / anadolu yakası.

okyanus96@gmail.com eğer ki yaparım yada yaptım yolladım diyen olur ise.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Merhaba arkadaşlar, Ege üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı 4. sınıftayım. İngilizce özel ders isteyen ya da çevirmen arayanlar mesajdan ulaşabilir. teşekkürler.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    21
    İstanbul Anadolu yakasında Çince özel ders verebilirim. Hafta sonları ya da 19:00'dan sonra.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Özel ders vermek isteyen arkadaşlar ücretsiz ilanlarını buraya koyup bol bol müşteri bulabilirler.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    merhaba yurtdışı eğitim danışmanlığı işi ile ilgili bilgi sahibi kişilere ulaşmaya çalışıyorum. daha önce ofiste çalışmış olan şuanda devam eden vs. iletişime geçebilirmiyiz ben mersinde bir ofis açmayı planlıyorum.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    21
    Herkese merhaba,
    Ben Damla, Yds zamanlarımdan forumun üyesiyim. Konu acamadigimdan buraya yaziyorm.
    İtalyan dili ve edebiyatı mezunuyum ve şu an İtalya'da yaşıyorum.
    Buraya gelmeden önce Türkiye'de 2 yılın üzerinde İtalyanca öğretmenliği deneyimim oldu.
    İtalya'da ise 1 yıl İngilizce öğretmenliği yaptım. Sonra tamamen sektör değiştirdim ama kabul etmeliyim ki bir yanım öğretmenlikte kaldı.
    Çok severek yaptığım bu işi burada Skype üzerinden -şu anki isimden arta kalan zamanlarda- devam ettirmekteyim.

Skype üzerinden ders yapmanın en büyük avantajı; zamanına öğrenciyle birlikte karar verebilme olanağı.
    Öğrencinin ihtiyacına ve seviyesine göre kursu birlikte şekillendiriyoruz.
    İlk ders 30 dk ve size karar verme imkanı tanımak için tamamen ücretsiz!!!

Skype üzerinden bu derslerin nasıl işlenebileceği ve ücretler ile ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz,

Skype hesabım; damlacann
    Mail; canndamla@gmail.com

Görüşmek üzere!
    Damla Can Pironti
    İtalyanca Öğretmeni

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    1
    Kankalar askere gideceğim için Brithish timedan 2 seviye hakkımı devrediyorum. British timeda 2500 lira civarı olan 2 seviyeyi 1000 liraya devrediyorum. Bu haklar istenilen seviye için ve istenilen british time şubesinde kullanılabiliyor. Ayrıca daha başka haklara da sahip olabiliyorsunuz clublar vs.
    Tel: 05387364480

Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 1 2

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)