Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: Toeic için muhteşem bir kaynak hemde ücretsiz

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    11

Toeic için muhteşem bir kaynak hemde ücretsiz

Arkadaşlar bu kitapla hazırlandım ve ingilizcem pre-intermediate olmasına rağmen 845 puan aldım. Sizler için koyuyorum buraya. İlk link sadece kitap. Kitapta tam 4 adet birbirinden güzel tam uyumlu toeic denemesi var. Yalnız listenin yapabilmeniz için 15er mblık diğer 4 adet dosyayıda indirmeniz gereklidir.

Hotfile.com: One click file hosting: Book.pdf (kitap)

Hotfile.com: One click file hosting: longman new fourth edition toeic deneme testing 1 listening.rar (deneme 1 in listeningi)
    Hotfile.com: One click file hosting: longman new fourth edition toeic deneme testing 2 listening.rar 2 in listeningi)
    Hotfile.com: One click file hosting: longman new fourth edition toeic deneme testing 3 listening.rar (deneme 3 in listeningi)
    Hotfile.com: One click file hosting: longman new fourth edition toeic deneme testing 4 listening.rar (deneme 4 in listeningi)
    Herkese kolay gelsin..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    15
    It seems useful .. downloading ..
    so thanks!

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    11
    Thanks

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    11
    Peki bu dosyaları çalıştırabilmek için bir program önerebilirmsniz çalışmıyorda..

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    11
    TOEIC denkliği kalktı.......
    İngilizce ÜDS ve İngilizce KPDS sınavları ile yurtdışında çeşitli kurum ve kuruluşlar tarafından yapılan İngilizce dil sınavlarının sonuçlarının eşdeğerliliğine ilişkin Yükseköğretim Yürütme Kurulu’nun 31.12.2008 tarih ve 32.3375 sayılı ve 27.05.2009 tarih ve 22.16 sayılı kararları ile kabul edilen TOEIC Sınavının, KPDS ve ÜDS eşdeğerliliğinin 14.11.2011 tarihi itibariyle kaldırılması Yürütme Kurulu’nun 03.11.2011 tarihli toplantısında uygun bulunmuştur.

Teşekkür / Beğenme
    Rep Gücü
    10
    Öncelikle böyle güzel bir kaynağı paylaşmanızdan ötürü kendi adıma çok teşekkür ederim.Ama bu kitabın bu sitede dahil olmak üzere tüm internette linkleri telif hakları dolayısıyla silinmiş.

Tekrar bir upload yapsanız ; silinmeden indirme şansımız olabilir mi ?

Teşekkür / Beğenme
    Blog Başlıkları
    1
    Rep Gücü
    8
    zaten bu hotfile da ne varsa bi türlü adam akıllı link çıkmıyo hepsi kırık allah kahretmesin

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)