View RSS Feed

Misa

Ne okuyacağım ben modundaki dilci

Bu Başlığı Puanla
tarafından 18-07-12 tarihinde 19:43 itibariyle gönderildi. (1835 Okunma)
Öncelikle merhaba^^ Başlıktan anlaşılacağı üzere ne okuyacağıma karar veremedim ve bu yüzden -sırf hedef belli olmadığı için- artık uykularım kaçıyor diyebilirim. Neyse sadede gelirsek, 3 seçenek koydum önüme. Ya Japon Dili ve Edb, ya İngilizce (Öğretmenliği kazanabileceğimi pek zannetmesem de öğretmenlik de olur, edebiyat da) , ya da Kore Dili ve Edb. ? Sizce hangisi? Ben İngilizceyi sadece iş imkanından ötürü seçeneklerim arasına aldım. Diğerlerini çok çok çok öğrenmek istiyorum. Japonca için çok zor diyorlar. Ne yapmalıyım?

Not: Üniversite kesinlikle Ankara Üniversitesi olacak. Ankara Üniversitesi'nin 2. dil seçeneklerinde Japonca var mı, bir de Korece? Bunların hepsini yanıtlayabilecek bir ana yiğit, baba yiğit olursa çok memnun olurum.

Şimdiden teşekkürler.

Submit "Ne okuyacağım ben modundaki dilci" to Facebook Submit "Ne okuyacağım ben modundaki dilci" to Twitter Submit "Ne okuyacağım ben modundaki dilci" to Digg Submit "Ne okuyacağım ben modundaki dilci" to del.icio.us Submit "Ne okuyacağım ben modundaki dilci" to Google Submit "Ne okuyacağım ben modundaki dilci" to Stumbleupon

Etiketler: japonca, korece, üniversite
Kategoriler
Uncategorized

Trackbacks

Total Trackbacks 0
Trackback URL: