View RSS Feed

Tüm Blog Başlıkları

1. üniversite hakkında

tarafından 09-03-14 tarihinde 23:33 itibariyle gönderildi.
    Merhaba arkadaşlar ben 12 yabancı dil okuyorum.Aklıma takılan bir soruyu sizinle paylaşmak istedim.Bildiğiniz gibi ingiliz dil edebiyat bölümünde 300-340 puan arasında iyi üniversiteler yok.Ayrıca alacağımız yan dilin ne olacağı da belli değil.Ben yan dil olarak fransızca okumak istiyorum ama böyle bir puan alırsam yan dil olarak fransızca alacağımı sanmıyorum.Taban puanları kataloğuna bakarken fransız dil edebiyat bölümünün Hacettepe'de 312 olduğunu gördüm.Size eğer Hacettepe'de fransız dil ve ...
    Kategoriler
    Uncategorized
  2. Ege üniversitesi çift anadal vs. Hacettepe çift anadal

tarafından 22-02-14 tarihinde 18:21 itibariyle gönderildi.
    Hacettepe ingilizce mütercim tercümanlık istiyordum ama arkadaşımla konuştum ve ege üniversitesinde çift anadalla mütercim tercümanlık ve uluslararası ilişkiler okumak istediğini ve yurtdışı üni.leriyle bağlantılarının iyi olduğunu söyledi, başka bi yerden duyduğuma göre egenin çift anadal imkanları yetersizmiş, bilgisi olan varsa bakabilir mi
    Kategoriler
    Uncategorized
  3. kurs

tarafından 20-02-14 tarihinde 22:43 itibariyle gönderildi.
    Iyi bir ingilizce öğrenme istiyorum. Bunun icin Çanakkale'de kursa giden arkadaşlar varsa önerilerini tavsiyelerini bekliyorum.
    Kategoriler
    Uncategorized
  4. Yurt dışı Fikirlerinizi bekliyorum ...

tarafından 20-02-14 tarihinde 13:30 itibariyle gönderildi.
    Merhaba Arkadaşlar
    hepinizin yurt dışı konusunda bir önerisine ihtiyacım var . Yaz tatilimde İngilizce'mi geliştirmek için Yurt dışı seyahati planlıyorum. Öğrenci olduğum için maddi açıdan da ucuz olabilecek bir yerleri önermenizi bekliyorum .Amacım İngilizce'min gelişmesi ve aynı anda da tatil yapmak . Şimdiden fikirleriniz için çok teşekkür ederim …
    Kategoriler
    Uncategorized
  5. Here to help!!!

tarafından 05-02-14 tarihinde 21:00 itibariyle gönderildi.
    Hello everyone...My name is Emmanuel Young. I am from a small country located in Central America and the Caribbean called Belize, now living in Turkey. I am a native speaker of both English and Spanish so I have decided to become a member of this blogging site to teach Turkish people English or Spanish, as well as preparing students for the TOEFL or İELTS examinations, for a small fee. Before coming here I was a teacher of English so I think I am sufficiently qualified to teach the language ...
    Kategoriler
    Uncategorized
Toplam 50 Sayfadan 5. Sayfa BirinciBirinci ... 2 3 4 5 6 7 8 9 ... SonuncuSonuncu