View RSS Feed

En Popüler Bloglar

1. anadolu üniversitesi yazann yokmu ?? :)

tarafından 05-08-11 tarihinde 23:55 itibariyle gönderildi.
    sonuçlar acıklanmadı ama kimler es-es 'li olacak şimdiden görelim
    Kategoriler
    Uncategorized
  2. akdeniz üniversitesi

tarafından 13-08-11 tarihinde 12:26 itibariyle gönderildi.
    arkadaşlar aranızda Akdeniz Üniversitesi'ni bekleyen var mı???????????
    Kategoriler
    Uncategorized
  3. Özel Üniversite Düşünen Arkadaşlar

tarafından 21-06-14 tarihinde 13:45 itibariyle gönderildi.

Evet arkadaşlar ,

Elimizde henüz kesin bir puan ya da sıralama yok ancak belli bir sıralamanın üstünde olacağına inanan arkadaşlardan Boğaziçi , Odtü , Hacettepe vb. sağlam üniversiteleri kazanabilecek durumda olduğuna inananlar arasından özel üniversiteye gitmeyi düşünenler var mı acaba? Varsa hangi üniversiteye gitmeyi düşünüyorsunuz? Ve neden? Paylaşımda bulunursanız sevinirim. Bu vesile ile diğer arkadaşlara da yol göstereceğinizi düşünüyorum. Sevgilerimle.
    Kategoriler
    Uncategorized
  4. Ankara'da Rusça Eğitimi

tarafından 27-09-13 tarihinde 18:32 itibariyle gönderildi.
    Sayın forum üyeleri,

Özellikle Rusça eğitim için doğru adres arayanlara yönelik bir tavsiyem olacaktır. Kendim de daha önce bu forumda bir tavsiye üzerine, Ankarada faaliyet gösteren bir dil kursunda eğitim veren( ve verdikleri bu eğitim Rusya Devleti tarfaından tanınan) kadrodan Rusça eğitim almıştım. Bundan dolayı doğru yönlendirme ve paylaşımdan dolayı bu siteye müteşekkürüm. Şimdi bende benzer arayış içerisinde olan arkadaşlara aynı tavsiyede bulunacağım. Bu kadronun en etkili ve ...
    Etiketler: rusça
    Kategoriler
    Uncategorized
  5. Odesa'da Rusça

tarafından 22-06-13 tarihinde 09:12 itibariyle gönderildi.
    Odesa'ya Rusça öğrenmek için gidiyorum İstanbul'da bir firma aracılığıyla.Orada Rusça öğrenirken yaşadığım tecrübeleri sizinle bu blog sayesinde paylaşmak isterim. Yurtdışı Eğitim olarak ilk deneyimim önerilerinizi de bekliyorum
    Etiketler: odesa, rusça
    Kategoriler
    Uncategorized