View RSS Feed

Güncel Blog Mesajları

1. Özel Üniversite Düşünen Arkadaşlar

tarafından 21-06-14 tarihinde 12:45 itibariyle gönderildi.

Evet arkadaşlar ,

Elimizde henüz kesin bir puan ya da sıralama yok ancak belli bir sıralamanın üstünde olacağına inanan arkadaşlardan Boğaziçi , Odtü , Hacettepe vb. sağlam üniversiteleri kazanabilecek durumda olduğuna inananlar arasından özel üniversiteye gitmeyi düşünenler var mı acaba? Varsa hangi üniversiteye gitmeyi düşünüyorsunuz? Ve neden? Paylaşımda bulunursanız sevinirim. Bu vesile ile diğer arkadaşlara da yol göstereceğinizi düşünüyorum. Sevgilerimle.
    Kategoriler
    Uncategorized
  2. yunanca şarkılar

tarafından 06-06-14 tarihinde 16:27 itibariyle gönderildi.
    slm,lütfen bilen biri bana teleytaia fora şarkısının yunanca nasıl okundugunu yaza bilirimi şarkıyı repertuarıma almak istiyorum bu sebepten şarkının okunus yazılımına ihtiyacım var
    Kategoriler
    Uncategorized
  3. yardım!

tarafından 05-06-14 tarihinde 18:28 itibariyle gönderildi.
    Mrb arkadaşlar ben mekatronik mühendisliği öğrencisiyim. Erasmus + ile avrupaya gitmeye hak kazandım Almanya da bi fabrikayla anlaştım ama başvuru mektubu yazamadım yardımcı olabilr misiniz?
    Kategoriler
    Uncategorized
  4. 12.sınıfta açık liseye geçmelimiyim ?

Selam arkadaşlar bildiğiniz gibi 12.sınıfta açık liseye geçenlerin sayısı git gide artmakta.Kimisi çok iyi olur program yaparsın evde sınava hazırlanırsın, yazılılarla performans ödevleriyle uğraşmazsın zaten dilcisin 12. sınıf müfredatında sana yönelik pek bişey yok diyor; kimisi sen yapamazsın disiplin şart okul,hayatında disiplini sağlar daha iyi çalışırsın diyor siz ne tavsiye edersiniz ? , Tecrübelerinizi ve görüşlerinizi bekliyorum...
    Kategoriler
    Uncategorized
  5. fingers-crossed

tarafından 02-06-14 tarihinde 13:07 itibariyle gönderildi.
    Arkadaşlar bunun anlamı nedir?
    Kategoriler
    Uncategorized