PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Work and travel ile amerikaya giden arkadaşlar var mı?

omer1905
29-04-11, 22:44
Giden arkadaşlar hangi acentayla gittikleri, memnun olup olmadıkları hakkında ve ordaki koşullar hakkında bilgi verirse sevinirim. ayrıca ne tip bir iş daha rahat olur vb. Önerileri nelerdir?

Şimdiden teşekkür..

rodiseko
29-04-11, 22:57
sana iki farklı örnek vereyim.. geçen yaz iki arkadaşım work and travel'la amerika'ya gitti.. bi tanesi istanbul lisan merkezi diye bi şirketle wisconsin'e gitti.. çim biçme işine girmiş ve inanılmaz memnun döndü.. giderken yaptığı harcamaların biraz üstünde bi parayla döndü, ordaki harcamaları, gezdiği yerler ve dil tecrübesi yanına kar kaldı..

diğer arkadaşım ankara'dan amrican experience diye bi şirketle gitti.. o da gitmeden işini seçmişti falan ama oraya gittiğinde öyle bi iş yeri olmadığını gördü, o şirketle giden herkes aynı duruma düşmüş, kalacak yerlerini ve işlerini kendileri ayarlamak zorunda kaldılar, ee iş bulmak da o kadar kolay değil, bildiğin perişan olmuşlar.. maddi olarak da zarara girdi tabi..

gideceğin şirketi iyi seç derim, mümkünse daha önce gidip memnun olanların şirketlerini seç

Sphinx
29-04-11, 22:58
Bu yaz gideceğim bir aksilik olmazsa. :)

omer1905
29-04-11, 23:07
Rodiseko aynen haklısın bilgi için teşekkürler. Elt ile gitmeyi düşünüyorum bakalım nolcak. :) Sphinx sen hangi acentayla gidiosun?:) umarım senın için güzel bir deneyim olur.. :)

ibrahimugrl
29-04-11, 23:12
Bende bu yaz wisconsin'e gidiyorum 6 haziranda ordayim inş Yogi Bear's ta çalışacağım bunuda dip not düşeyim dedim umarım güzel bi yaz geçirirz bütün watçılar olarak

Sphinx
29-04-11, 23:50
Rodiseko aynen haklısın bilgi için teşekkürler. Elt ile gitmeyi düşünüyorum bakalım nolcak. :) Sphinx sen hangi acentayla gidiosun?:) umarım senın için güzel bir deneyim olur.. :)

United Towers ile gidiyorum ben. Umarım senin için de öyle olur. :)