PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Atatürk üniversitesi hazırlık muafiyet soruları

Sayfa : [1] 2 3 4

blue_october
14-08-10, 03:13
arkadaşlar elinizde bu üniversitenin daha önce yapmış olduğu bi hazırlık sınavının soruları varsa paylaşırsanız çok makbule geçer, teşekkürler..

MYPLACE
14-08-10, 03:44
arkadaşlar elinizde bu üniversitenin daha önce yapmış olduğu bi hazırlık sınavının soruları varsa paylaşırsanız çok makbule geçer, teşekkürler..

şiddetle katılıyorum:) çok büyük yardımı dokunur, okul hakkında bilgisi olanlarda katkıda bulunurlarsa fikir sahibi oluruz arkadaşlar, acaba kimler kazandı atatürk ü?

doomvi
14-08-10, 05:38
:) vercek kimse yok herhalde :)

(KTÜ ide kzanan msj atabilrmi :) )

blue_october
15-08-10, 03:23
hiç bi yerde bulamıyorum ya :s

MYPLACE
15-08-10, 04:37
merhaba arkadaşlar, bulabildiğim kadarıyla sınav test, konuşma ve kompozisyondan oluşuyormuş ilk aşama olan testi geçenler konuşmaya ve ardından kompozisyon sınavına alınıyormuş kompozisyon ve konuşma kura ile oluyormuş ama henüz daha ayrıntılı bir bilgi edinemedim, özellikle geçme notunun ne olduğunu bir bulabilseydim:) sanırım 70 civarı. Daha bilgili ve özellikle bu sınava girmiş olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa tarafımızdan itina ile minnettar kalınılır:)

MYPLACE
15-08-10, 04:42
birde çok ilginç birşey buldum:) geçtiğimiz yıl atatürk ü kazananlar bu forumun en reytingli üyeleriymiş, hem sayıları fazla hemde aralarındaki bilgi akışı sağlammış 2010 da ise kimse yok:( şey tabi bu pekde güzel bi buluş sayılmaz:) özellikle bu dönem hazırlık atlama sınavlarıyla ilgili ciddi yardıma ihtiyacımız var, üst devrelerimize duyurulur:)

tear'
16-08-10, 00:57
bende bu yıl atatürk üni yi kazandım
hazırlığı geçemicem kesin offf :( :(

MYPLACE
16-08-10, 03:42
bende bu yıl atatürk üni yi kazandım
hazırlığı geçemicem kesin offf :( :( hayırlı olsun, sen nereyi kazandın? hazırlık geçmeyi bence çok dert edinme temelimiz ne kadar sağlam olursa gelecek dönemlerde işimiz dahada kolaylaşır, da SOĞUĞA NASILLL ALIŞCAZZZZZ:eek:

blue_october
16-08-10, 11:12
merhaba arkadaşlar, bulabildiğim kadarıyla sınav test, konuşma ve kompozisyondan oluşuyormuş ilk aşama olan testi geçenler konuşmaya ve ardından kompozisyon sınavına alınıyormuş kompozisyon ve konuşma kura ile oluyormuş ama henüz daha ayrıntılı bir bilgi edinemedim, özellikle geçme notunun ne olduğunu bir bulabilseydim:) sanırım 70 civarı. Daha bilgili ve özellikle bu sınava girmiş olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa tarafımızdan itina ile minnettar kalınılır:)

herşey tamam da şu kompozisyon işi biraz korkuttu beni :smiley5:

tear'
16-08-10, 11:31
hayırlı olsun, sen nereyi kazandın? hazırlık geçmeyi bence çok dert edinme temelimiz ne kadar sağlam olursa gelecek dönemlerde işimiz dahada kolaylaşır, da SOĞUĞA NASILLL ALIŞCAZZZZZ:eek:

ingiliz dili ve edebiyatı bölümüm (iö) sen de mi orası ?
evet nasıl alışacağız bilmiyorum herkes ordaki insanların kaşları felan donuyor diye gözümü korkutuyor :D :D

MYPLACE
16-08-10, 13:44
evet nasıl alışacağız bilmiyorum herkes ordaki insanların kaşları felan donuyor diye gözümü korkutuyor :D :D sınıf arkadaşıyız:) bende duydum ordaki soğuk hikayelerini mağazalarda kalın montlar aranıyorum:) blue october bence en kolayı kompozisyon olacaktır, yaz tatilinle ilgili bi şeyler yaz yanında bulunsun:) arkadaşlar bölüm ve sınavlarla ilgili yeni birşeyler öğrendikçe paylaşalım

dilci_66
16-08-10, 14:12
merhaba arkadaşlar hayırlı olsun öncelikle ben bu yıl mezun oldum atauni ing. öğretmenliğinden,hazırlık muafiyeti geçmiştim ben size tavsiyem son 1 yılın çıkmış kpds üds sorularını çözün kesinlikle,sınav 2 aşamadan oluşuyor,ilk gün dilbilgisi+essay 2. gün konuşma.dilbilgisi sınavı zor sayılır,kpds ayarında,essay e gelince en az 1 sayfa yazmaya çalışın,güzel kelimeler seçmeye çlışın ,bağlaçlar kullanın,konuşmada işiniz şansa kalmış,heyecan yapmayın sınavda sakin olun yeter;)

dilemma44
16-08-10, 14:44
evet nasıl alışacağız bilmiyorum herkes ordaki insanların kaşları felan donuyor diye gözümü korkutuyor :D :D

Ben orada öğretmenim Soğuk olduğu doğrudur ama zaman zaman aşırı olur Güzelce giyinirseniz sorun olmaz abartıldığı kadar değil. Ayrıca üniversite şehre çok yakın. Şehir de doğuda güzel yaşanabilecek kadar güzel bir yer. Yine de hazırlığı geçmeye bakın 1 yıl fazladan erzurum çekilmeyebilir;))

tear'
17-08-10, 01:54
bende diyordum ki hazırlık okuyum kendimi yetiştirme açısından yani sınava bile girmeyim diyordum saf mıyım ne :D :D

tear'
17-08-10, 01:55
merhaba arkadaşlar hayırlı olsun öncelikle ben bu yıl mezun oldum atauni ing. öğretmenliğinden,hazırlık muafiyeti geçmiştim ben size tavsiyem son 1 yılın çıkmış kpds üds sorularını çözün kesinlikle,sınav 2 aşamadan oluşuyor,ilk gün dilbilgisi+essay 2. gün konuşma.dilbilgisi sınavı zor sayılır,kpds ayarında,essay e gelince en az 1 sayfa yazmaya çalışın,güzel kelimeler seçmeye çlışın ,bağlaçlar kullanın,konuşmada işiniz şansa kalmış,heyecan yapmayın sınavda sakin olun yeter;)

bu arada biz de hemşeriyiz sanırım :smiley8:

dilci_66
17-08-10, 02:00
yozgatlı mısınız?

tear'
17-08-10, 02:05
evet......

MYPLACE
17-08-10, 02:21
merhaba arkadaşlar, son araştırma haberlerini veriyorum, konumuz yurtlar:) yurtlarla ilgili palandöken 7-8 ve 9ncu blok yarı özel olanlarmış ve 8 nci blok eski bir otel olduğundan daha iyi olduğu söyleniyor, yarı özel yurtlarda kendi odanızda banyo ve lavabonuz varmış ki ortak kullanım alanı olmaması yani size özel olması iyi birşey, bölümümüzde okuyan bazı öğrencilerle tanıştım. Çoğu hazırlık okumamızı tavsiye ettiler, ilerde çok faydasını görecekmişiz. Bültenlerime yeni bilgiler aldıkça devam edeceğim(radyoda da haberleri ben sunardım:) ) sizlerde tecrübe ve yardımcı olacak şeyler buldukça katkıda bulunursunuz

90ilkay
19-08-10, 19:39
arkadaslar bbenimde ingiliz dili ve edebiyatı yaa ben hazırlık okumak istemiyorummmm 5 yıl olursaa offffff:smiley10:

tunaa
19-08-10, 22:06
mrb arkadaslar bende ing dil edebiyat (iö) kazandım ata üni yaw hazırlık olduunu bilmiodum ben yaww hayırlısı olsun hepimiz için birbirmize yardımcı olsak ii olur

MYPLACE
19-08-10, 22:15
merhaba millet, araştırma bülteni bölüm 2:) ataüniv.com diye bi site var, burada okulun öğrencilerinden bilgi alabiliyorsunuz, bölümümüzle ilgili bir sayfada var, böylece üstdevrelerimize ulaşıp sorular sorabiliyoruz:) bu arada tıpçılar napsın kaç yıl okuyolar, 5 yılı fazla kafaya takmayın:)

MYPLACE
19-08-10, 22:17
aklımdayken okulun sitesine giripte öğrenci numarasını almayı başarabilmiş bir talihli var mı aranızda:) ne kadar mücadele versemde ben henüz başaramadım:)

90ilkay
19-08-10, 23:15
tıpçılarmı biz 5 okuyoruz onlar 6 daha ne kalmıski 6 ya:D

90ilkay
19-08-10, 23:17
bu arada arkadaslar dil edbyat normal ögretim kazanan varmı burda:confused:

blue_october
21-08-10, 16:01
merhaba millet, araştırma bülteni bölüm 2:) ataüniv.com diye bi site var, burada okulun öğrencilerinden bilgi alabiliyorsunuz, bölümümüzle ilgili bir sayfada var, böylece üstdevrelerimize ulaşıp sorular sorabiliyoruz:) bu arada tıpçılar napsın kaç yıl okuyolar, 5 yılı fazla kafaya takmayın:)

siteye üye oldum senden sonra sanırım seni de buldum orda ne güzel bi sürü bilgi almışsınız ama bizim fakültede kimse yok sanırım bu sene konu bile açmamışlar:dazeda:

MYPLACE
21-08-10, 20:30
sitede eğitim fakültesinde okuyan çok kişi var, kazımkarabekir bölümüne gir yardımcı olucaklardır:)

90ilkay
21-08-10, 23:51
bu arada arkadaslar dil edbyat normal ögretim kazanan varmı burda:confused:

atatürtk ünide normal ögretim

yavuzs
22-08-10, 00:02
heeyyyy ing öretmenlik ikinci öğretim var mı?

blue_october
22-08-10, 01:38
heeyyyy ing öretmenlik ikinci öğretim var mı?

var :smiley1:

MYPLACE
22-08-10, 03:33
atatürk ünide normal ögretimatatürk normal öğretim demisin? şeyyyy eeeeee o zaman bizdeeeee.....:) anormal olandayız sanırım:) şaka bi yana bölümün hayırlı olsun:) bölüm arkadaşıyız:)
Bu arada merhaba millet okul haber bülteni bölüm 3:)
bu yıl kış olimpiyatları okulumuzda olacağından yurtlar yenilenmiş, tüm üst devrelerimiz çok iyi zamanda gidiceğimizi söylüyor:) ulaşım için şimdiden araştırma yapsanız iyi olur, erzuruma uçak bulmak çok zor, otobüslerde bizim dönemde çok yoğun olabilirmiş şimdiden bilet almaya bakın, bu arada öğrenci numaralarımız ayın 25 nde okulun sitesinden öğrenilebilecek, gelişmelerle tekrar birlikte olmak dileğiyle iyi sabahlar dilforum:)