PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : dilFORUM.com'a nasıl ulaştınız?

Sayfa : [1] 2 3

dilFORUM
27-01-07, 18:20
dilFORUM.com'a nasıl ulaştınız?

dilFORUM.com'a nasıl ulaştınız? ekteki ankete katılarak görüşünüzü belirtebilir misiniz?

:)

a.k.s
21-05-09, 21:02
Başka bir forumda bir arkadaş sanırım KPDS için tavsiye etmişti. O zamandır buralardayız.

poika
21-05-09, 21:02
Tercih zamanı, kazayla düştüm :D :D

crazy cemil
21-05-09, 21:04
Bana bu siteyi Sir Ümit 2006 yılında tavsiye etmişti. :)

altruist
21-05-09, 21:11
Bana da canım arkadaşım pathetic 07 söylemişti, kendisi şu sıralar Ankara'da olduğundan foruma giremiyor. Yoksa sıkı bir Dilforum takipçisiydi. Bilenler bilir. :)

Seasoul
21-05-09, 21:13
nette bir kaç kere duymuştum ama Asıl katılımım sevgili Saadet Çadır sayesinde oldu :)

ahmetwrt
21-05-09, 21:17
bi şey ararken buldum.

Festiva
21-05-09, 21:26
Sanırım google de birşeyler ararken birkaç defa karşılaştım, ana sayfadaki çok canımı sıkan ( şimdi hatırlamıyorum ) bir konuya yorum yapmak için üye olmaya çalışmış ama becerememiştim daha sonra bir şekilde üye oldum ve uzun süre gelip girmemiştim yine ilgimi çeken bir konuya bakmak için girdim, biraz dolaştım ve fakat yine uzun süre mesaj yazmadan konuları takip ettim ve hala buradayım...

halitbei
21-05-09, 21:27
Seyfi Hoca'nın adını ve ününü arkadaşlardan duydum. Internette arattım Dilforum'a rastladım. Bu arada iki yılı devirmişim.

poika
21-05-09, 21:28
Tercih zamanı, kazayla düştüm :D :D

Yok ya şaka yapıyorum. Bir gün TV izliyorum, biri arıyor, kim? Seyfi hoca... Yau dedim ne oldu? :D

Demez mi bizim foruma bir native lazım :D

Tamam dedim hocam, ayıp ediyorsunuz :D

Geldik işte :D

Çok ısrar etti ama :D

kutena
21-05-09, 21:28
Hocamız bize bir test getirmişti, üzerinde seyfihoca.com yazıyordu, bende merak ettim araştırayım dedim ve buldum dilforumu...kayıt oldum

easygoing
21-05-09, 21:30
Arkadaşım önerdi ama işin komik yanı o Dilforum'a üye değil :smiley8:Google'dan görmüş o da. Bana önerdi kendi yok ortalıkta :smiley8:Ama en yakın zamanda onu da aramıza katıcam inş.:D

bilişelim
21-05-09, 21:46
Yabancı dillere meraklı olduğum için Google'da bazı konulara bakarken karşıma çıkıyordu. Bir bakalım dedik. Bakış o bakış. Gerisi malum. ;) Bir de baktım ki üye olmuşum. :smiley3:
İndim havuz başına
Bir kız çıktı karşıma misali
Baktım dil konusuna
Dilforum çıktı karşıma :hug:

mythical_gs
21-05-09, 22:27
Hocamız bize bir test getirmişti, üzerinde seyfihoca.com yazıyordu, bende merak ettim araştırayım dedim ve buldum dilforumu...kayıt oldum

Ben de Kutena sayesinde üye oldum.. O görmüş sıkı bir takipçisi olmuş. Benim üyeliğim de eve ilk internet bağlantısı kurulduğunda msnden ilk link: "www.dilforum.com burası tam senlik nurgül:D üye ol"cümlesiyle olmuştu..:D Teşekkürler Kutena...

Jan Valjan
22-05-09, 02:25
Bir aşk hikayesi diyebiliriz..üye olurken düşüncelerim başkaydı şimdi bambaşka...

CerenElt
22-05-09, 10:37
ahh ahh! Geçen yaz tercih zmanı konuşurken arkadaşlarla arkadaşım söylemişti. Keşke daha önceden haberim olsaydı. DilForum çok şey katıyor insana çünkü. Okul açılınca pek ilgilenemez oldum ama kalbim hep forumla :D

Impatient112
22-05-09, 10:39
Üniversitede öğrenciydim ilk üye olduğumda. Yurtta oda arkadaşım www.seyfihoca.com sitesinden bahsetmişti özellikle materyal indirme açısından. Sonra ben de bir bakayım dedim. Oradan dilforuma geçiverdim. İlk üye adım yanlış hatırlamıyorsam kendi ad ve soyadımdı. Uzun süre girmeyince şu anki (bu üye adıyla kayıt olduğumda impatient112 idi. Sonradan büyük harfe çevrildi.) kullanıcı adımla üye oldum. O gün bugündür de dilforumdayım.:)

Be Inspire
22-05-09, 12:37
Kpds ye çalışma kararı verdiğimde,araştırma yaparken seyfi hocamın namını duydum sağdan soldan daha sonra kaynak ararkende seyfi hocamın sitesini gördüm.Oradan kaynaklardan faydalanayım derken dilforumda buldum kendimi.Pek aktif mesaj yazmasamda yazılanları okumak bile yetti bana.Bu siteyi kuranlara sonsuz teşekkürler...

kimbuyakisikli
27-05-09, 12:51
Biricik öğretmenim gogıl' a ingilizce hakkında ne sorduysam bu adresi gösterdi.

Ben de dayanamadım.

Mezzofanti
27-05-09, 21:20
Ben zaten yeni üye oldum. Ama eskiden beri bu forumdan faydalanıyorum. Kolay kolay üye olmam hiçbir siteye. Sonunda dilforum'u üye olmaya değer buldum. Genelde google'da karşıma çıkıyordu.

sarp_kaya
27-05-09, 21:44
Bir arkadaş aracılığıyla buraya ulaştım, ilk başlarda ön yargılı yaklaştım ne olacak canım altı üstü bir forum sitesidir dedim ama sonra gerçektende başlı başına bir dil okulu seviyesinde bir yer olduğunu gördüm. İyiki varsın dilforum. Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler ve başarılar.

mehmet_ceylanci
27-05-09, 23:31
Ben nasıl üye olduğumu hiç hatırlamıyorum daha doğrusu nasıl ulaştığımı :D büyük ihtimal Google'da birşey ararken buldum; iyi ki de buldum :) DilForum sayesinde birçok arkadaşım (Dilci) oldu :D

fatmaugurlar
29-05-09, 14:36
Ankara'da bir dil kursuna gidiyordum. Sıfır ingilizce ile başladığım kursta Türkçe konuşmak yasak olduğu için iki öğrencinin arasında geçen konuşmadaki "Seyfi Hoca" kelimeleri dikkatimi çekmişti. Tam da anlayamamıştım ama önemli olduğunu öğrencilerin hallerinden anlamıştım. Ofise dönünce hemen aradım ve SeyfiHoca.com karşıma çıktı. Çok yararlandım oradaki dokümanlardan, sonra buraya geldim, hala yararlanıyorum. Kursu bitirdim, advanced sertifikamı aldım ama şimdi açıköğretimi bitirip üds ye ve alese girerek yüksek lisans yapmak istiyorum, o yüzden burdan daha uzun süre ayrılmam gibi geliyor. Seyfi Hoca'ya çok çok teşekkür ederim. Pek çok arkadaşım ve oğlum için çok yararlı bilgiler, dokümanlar aldım kendisinden.

youastral
29-05-09, 14:36
Öğretmenim tavsiye etti bi bulaştım bi daha kurtulmak mümkün olmadı :D

fatmaCan:)
16-06-09, 13:48
Öğretmenlerin pekde öğretemediklerini anladımğımda

semotokat
16-06-09, 14:31
rüyamda gördüm şaka değil :)

madwoman
16-06-09, 14:33
bi şey ararken buldum.

Ben de öyle..:)

hilal
16-06-09, 14:45
tesadüfen bir şeyler araştırırken denk geldim ama müptelası oldum:)

paidmydues33
16-06-09, 19:28
kaynak ararken internette,bi girdim bi daha çıkamadım...Moderatörlere sesleniyorum: Siteye üye olurken şöyle bir yazı çıksın "DİKKAT BURASI DİLFORUM,BAĞIMLILIK YAPABİLİR!! üye olmak istediğinize emin misiniz?? " falan diye :D :D

CαяσLуηα
16-06-09, 20:30
kaynak ararken internette,bi girdim bi daha çıkamadım...Moderatörlere sesleniyorum: Siteye üye olurken şöyle bir yazı çıksın "DİKKAT BURASI DİLFORUM,BAĞIMLILIK YAPABİLİR!! üye olmak istediğinize emin misiniz?? " falan diye :D :D

:D İyi fikir, çok haklısın hemen hemen her üye bunu söyler durur :)