PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kullanıcı isimleri

Demirhanhodja
08-09-09, 01:34
az önce bir arkadaşımızın aslında çookk eskiden tanıdığım ,yüzyüze bile görüştüğüm ve de çok sevdiğim biri olduğunu anladım.nick değiştirmiş.
kullanıcı adını değiştirenler eski isimlerinide bir yere bir şekilde not etseler iyi olur bence.
nerde benim kısır partisindeki arkadaşlarım:)))

Adrian MONK
08-09-09, 01:36
Beni genelde üzüyor rum'z değiştirenler. :( Eski rum'zlarını özlemle anıyorum çoğu zaman.

Armed@
08-09-09, 01:38
az önce bir arkadaşımızın aslında çookk eskiden tanıdığım ,yüzyüze bile görüştüğüm ve de çok sevdiğim biri olduğunu anladım.nick değiştirmiş.
kullanıcı adını değiştirenler eski isimlerinide bir yere bir şekilde not etseler iyi olur bence.
nerde benim kısır partisindeki arkadaşlarım:)))

O arkadaş ben oluyorum...:smiley6:

Haklısınız hocam bu şekilde tanınmıyor...

Buraya not edeyim ben o zaman eski nick :EsraNur...İyi geceler herkese.:)

Demirhanhodja
08-09-09, 01:41
ben de SÜLEYMANHODJA olarak değiştircm:)) sonra sen de tanıma ve hiç sorma,ben de güceneyim esra neden sormuyor diye:) allah bilir lebis kim şimdi:) kamuran,veysel....

Armed@
08-09-09, 01:48
ben de SÜLEYMANHODJA olarak değiştircm:)) sonra sen de tanıma ve hiç sorma,ben de güceneyim esra neden sormuyor diye:) allah bilir lebis kim şimdi:) kamuran,veysel....

Haklısınız ,sustum...:icon_tape::smiley4:

Lebis = AnDRom£Ra
Veysel ve Kamuran aynı...

Kübraaa
08-09-09, 02:00
O arkadaş ben oluyorum...:smiley6:

Haklısınız hocam bu şekilde tanınmıyor...

Buraya not edeyim ben o zaman eski nick :EsraNur...

İyi geceler herkese.:)

:D hadi canım:D sen o musun:)

Armed@
08-09-09, 02:02
:D hadi canım:D sen o musun:)

Evet taa kendisi ...:D

DaddyCool
08-09-09, 11:57
Bu konu eski nikleri deşifre etme yeri olsun o zaman:D

Değişeli çok oldu, yine de;

Bendeniz eski [papatya], eskinin eskisi thattooshallpas :)

forumdaki papatya bolluğundan eski papatyama dönemesem de kendisiyle de mutlu olduğum DaddyCool'um şimdi:)

CαяσLуηα
08-09-09, 12:14
Kısır partisi elebaşı da ben oluyorum Demirhan Hocam :) Ama benim sözüm hala geçerli, buyrun gelin kısırınız hazır.

Bu arada bende eskilerin Lacrymosa'sıydım :) Yalnız nick değiştirmedim, çizdiler :D

Tsubasa
08-09-09, 12:26
Ben 3 aydır forumda uzunca kalıp kimin kim oldugundan haberim yok ve çogu moderatörümüzün ismi değişmiş şu anda kimseyi tanımıyorum (sanki yeni üye olmuş gibiyim:))

lazkizi
08-09-09, 12:53
Benim nickim hep aynı:) Nasıl değişir onu bile bilmiyorum :):)

Demirhanhodja
09-09-09, 01:25
Benim nickim hep aynı:) Nasıl değişir onu bile bilmiyorum :):)

öğrenme :))) çünkü güzel nickin var.hem gender hem nationality hemde marital status hemen anlaşılıyor okununca:)

avriLavigne
09-09-09, 01:32
Bu konu eski nikleri deşifre etme yeri olsun o zaman:D

Değişeli çok oldu, yine de;

Bendeniz eski [papatya], eskinin eskisi thattooshallpas :)

forumdaki papatya bolluğundan eski papatyama dönemesem de kendisiyle de mutlu olduğum DaddyCool'um şimdi:)

bişi söyliyeyim miiii; ben sizi hep erkek olarak düşünmüştüm:smiley6: :D profilinize baktığımda anladımm şaşırmıştım baya:smiley8:

Esperança
09-09-09, 01:38
Ben de ambitious idim...

melike_1990
09-09-09, 01:41
Çok alakasız olacak biliyorum ve çok özür diliyorum ama Gonca niye banlandı ya ?? Kullanıcı adını yazamıyorum, idare edin. Foruma en çok emeği geçen üyelerden biriydi

Acimasiz_Dünya
09-09-09, 02:02
Ben erdem;

Nam-ı diğer VaTO, ErdemS... , Wato, wato^2, yedisu, U-Not, Ban'ane., Oi-You... (Hatırlamadığım var mı bilmiyorum.)

Devamı gelmez umarım... :)

maaşallah :)

Demirhanhodja
09-09-09, 02:06
bakın işte kimler kimler çıkıyor piyasaya:)

Crescendo
09-09-09, 03:21
Henüz isim değiştirecek kadar uzun zamanım olmadı forumda :)