PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sınav için faydalı kelime ezberleme programı!

Sayfa : [1] 2 3

DivingDeep
18-02-08, 14:02
http://rapidshare.com/files/144360102/Companion_1.0.rar.html
companion kelime ezber prog..hala çalışıyorum.

http://rapidshare.com/files/144360103/learnword22.zip.html
bu da learword2 ki özellikle üds için çok güzel kelime çalışma prog. yenilendi
şifre isterse= www.forumakademi.org

burada da iki tane kelime çalışma programı var.companion çok faydalı bence.resimli, sorgulamalı... learnword2 zaten dilforumda verildi önceden.o da üds ve kpds için çok yararlı:)

kolay gelsin

http://rs169.rapidshare.com/files/78937550/KELIME_EZBER__2.7_.rar kurdum ama işletmeye çalışıyorum ben de şu an:)

http://rapidshare.com/files/90258146/udskpdssozluk.rar zarflar,phrase verbler,sıfatlar, idioms ve stative passiveler excel dosyasında gruplandırılmış.

http://rs131.rapidshare.com/files/25416428/qb.zip

bu kelime öğretme programı.kelimeleri yanlış bilirseniz tekrar tekrar karışınıza çıkacaktır.çok güzelmiş.
kolay gelsin :)

http://rapidshare.com/files/78479003/kurgusal_soezluek.zip

İngilizce Türkçe Kelime Ezberleten Kurgusal SözlükKelime ezberleten kurgusal sözlük

TOEFL, KPDS, ÖYS, ÜDS ve benzeri sınavlarda sıklıkla karşılaşan çabuk unutulan (soyut) kelimelerden oluşturulmuştur. Kurgusal sözlüğün diğer sözlüklerden farkı nedir? 12 farklı şekilde tekrar. Temel olarak alınan kelimeler için akılda kalmayı kolaylaştıran kısa bir hatırlatıcı senaryo yazılmıştır. Bu senaryo ile ilgili ayrıca bir karikatür çizilmiştir. Kelimenin kendi anlamı, eşanlamı, zıt anlamı için örnek cümleler verilmiştir. Her 25 kelime sonrası bu kelimeler için genel bir hatırlatmanın ardından 5 ayrı alıştırma verilmiştir.

bu link başka siteden alınmıştır.eğer sakıncası varsa moderator veya hocalarım tarafından silinebilir.
kolay gelsin:)

ayucel
18-02-08, 14:48
eellerine sağlık. harika bir program..

Bello
18-02-08, 14:48
Paylaşım için teşekkürler Ayfer sister :D

DivingDeep
18-02-08, 16:44
biraz yukarı çıksın.herkes görebilsin ...

Ercenk Hamarat
18-02-08, 16:59
Çok teşekkürler.

DivingDeep
23-02-08, 18:20
çok faydalı herkes görsün dedim tekrar.kolay gelee :)

DivingDeep
24-02-08, 15:12
Sağ ol ablacım ;)
estafirullah canım. herkes görsün,herkesin işine yarasın gayrı :D

cesetx
02-03-08, 07:30
paylaşım için tşk.ler

umarım herkes fadalanır :)

mehmetinanir
04-03-08, 22:51
Thanks a lot, all your studies

Kübraaa
04-03-08, 23:04
çok teşekkürler;)
konu yukarıda kalsın:D

Digaladriel
04-03-08, 23:36
good job:)
thanks a lot

DivingDeep
04-03-08, 23:53
epey uğraşmıştım biraraya getirmek için demek şimdi yıldızı parladı :D

Digaladriel
04-03-08, 23:55
emeginize saglik..
evet ben 2 gün önce üye oldum,yeni gördüm konuyu ama iyi oldu simdi herkes görebilir en üste cikti:)

onlyastranger
18-03-08, 19:43
:smiley7:arkadaşım paylaşımın için gerçekten sağal harika bunlar yawAlkış

DivingDeep
18-03-08, 20:51
:smiley7:arkadaşım paylaşımın için gerçekten sağal harika bunlar yawAlkış
bir şey değil yav :)
kolay gelsin ,,herkes görsün,,

:)

Digaladriel
18-03-08, 22:40
then;thanks again :)

Lalib
31-05-08, 19:21
teşekkür ederim.. bir inceleyelim

baris_ekel
31-05-08, 19:47
=====

İngilizce Türkçe Kelime Ezberleten Kurgusal SözlükKelime ezberleten kurgusal sözlük

TOEFL, KPDS, ÖYS, ÜDS ve benzeri sınavlarda sıklıkla karşılaşan çabuk unutulan (soyut) kelimelerden oluşturulmuştur. Kurgusal sözlüğün diğer sözlüklerden farkı nedir? 12 farklı şekilde tekrar. Temel olarak alınan kelimeler için akılda kalmayı kolaylaştıran kısa bir hatırlatıcı senaryo yazılmıştır. Bu senaryo ile ilgili ayrıca bir karikatür çizilmiştir. Kelimenin kendi anlamı, eşanlamı, zıt anlamı için örnek cümleler verilmiştir. Her 25 kelime sonrası bu kelimeler için genel bir hatırlatmanın ardından 5 ayrı alıştırma verilmiştir.

bu link başka siteden alınmıştır.eğer sakıncası varsa moderator veya hocalarım tarafından silinebilir.
kolay gelsin:)

Thanks a lot for your sharing..I wanna confess something,you are sure..''KURGUSAL SÖZLÜK'' intoxicate me..maybe I might become cancer because of it..:D:D thanks A Lot ,again...

gokceayca
03-06-08, 11:10
bir mail yazmam gerekiyor:) iste bu o

satcodx23
09-06-08, 19:04
yahu ALLAH rızası için adam gibi koyun programlarıda bizde acalım ben hiç bir programı acamıyorum kimisi dat ta koyuyor kimisi bilmediğim mdsn de koyuyor bu nasıl iş radipte şifre veriyor ama kullanıcı ismi vermiyor mdsn yi yüklüyorsun on tane sayfa acıldıktan sonra kurarken bilgisayarda hata veriyor nasıl iş anlamadım gitti bu forumdan hiç bir şey yükleyemiyorum arkadaşlar sanırım bilgisayar uzmanı olmam lazım ilk önce bu forumdan bir şeyler yükleyebilmek için on tane farklı program hepside ingilizce zaten ingilizcem iyi olsa burada ne işim olur birisi şuna el atsında bizde sinir küpü olmaktan kurtulalım :mad::mad:

bavinchi
09-06-08, 22:25
thx...........

lalezar1672
12-06-08, 11:38
müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş müthiş

arzuatayurt
10-07-08, 22:53
Bu yararlı bilgi için, ellerine sağlık

metrocity
11-07-08, 00:24
Teşekkür ederim ben de indirip kurdum çok faydalı programlar herkese tavsiye ederim

derleyen
22-07-08, 14:39
benim sorum aynı anlama gelipte farklı yazılışları olan kelime gruplarının kullanımdaki yerleri
mesela speak talk, long tall

nilyun
22-07-08, 16:00
süpermiş muhteşem...

boraejder
22-07-08, 16:27
herşey için teşekkürler

fth_yilmaz
22-07-08, 23:26
teşekkürler

meryant
28-07-08, 13:50
Ya kardeşim durduk yere ne mesajı yazıcam, bir görelim bakalım ne yapmışınız, kayda değer bişey mi yaptığınız, saçmalıyorsunuz, baştan diyeceksin ki üye olduktan sonra da mesaj yazma zorunluluğu var diyeceksin bende girmeyecem başka siteye yönelecem, kıvırma erkek ol biraz, insanları üye yaptıktan sonra şunu da yap, bunu da yap deme, zira insanlar onları yaparken başka şeylerde yapar, yalakalık herkesin haddi değildir, umarım ne dediğimi anlayacak zekaya sahipsindir.

zeynep ekinci
31-07-08, 04:42
kpds den 80 almak aiçin kaç net yapmak gerekiyor acaba ????? şimdiden teşekkürler...