PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KPDS Sınavı giriş yerlerini öğrenme

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Artcı
17-10-07, 15:31
kağıdım geldii

Çankaya İmkb. And. Otel. Tur. M. L.

Çetin Emeç Cad. 2. Cd. 125. Sok. No: 1 Öveçevler Ankara.

A blok Giriş Katı 2 Nolu sınıf.

:(( ilk defa bildik bi yerden farklı bi yer geldi ya ne güzel alışmıştım Gazi de girmeye. İlk kez başka biyerde gireceğim. Nasıl gidilir varılır bilen varmıdır ki?

Nebukadnezar
17-10-07, 15:34
Ben Mayıs 2005 sınavına orda girmiştim... :) Umarım sana da şanslı gelir... :)

anatolia
17-10-07, 15:35
kağıdım geldii

Çankaya İmkb. And. Otel. Tur. M. L.

Çetin Emeç Cad. 2. Cd. 125. Sok. No: 1 Öveçevler Ankara.

A blok Giriş Katı 2 Nolu sınıf.

:(( ilk defa bildik bi yerden farklı bi yer geldi ya ne güzel alışmıştım Gazi de girmeye. İlk kez başka biyerde gireceğim. Nasıl gidilir varılır bilen varmıdır ki?

en kolay Kızılaya gel, ordan Çetin Emeç'e dolmuş boldur olmazsa taksi kardeş.:)

anatolia
17-10-07, 15:41
acaba ÜDS de olduğu gibi ÖSYM nin sitesinden görebilirmiyiz gireceğimiz yerleri... ben dün denedim şifremi kabul etmediler.:mad:

Artcı
17-10-07, 15:41
Ben Mayıs 2005 sınavına orda girmiştim... :) Umarım sana da şanslı gelir... :)

Sağolasın demekki sana şans getirmiş? evet benimde şansa ihtiyacım olacak hem de fazlasıyla.

Artcı
17-10-07, 15:45
acaba ÜDS de olduğu gibi ÖSYM nin sitesinden görebilirmiyiz gireceğimiz yerleri... ben dün denedim şifremi kabul etmediler.:mad:

şimdi denedim gözüküyor sınav yerleri. Ordan da bakabilirsin.

Nebukadnezar
17-10-07, 15:46
tam linki kopyalayabilir misin?

anatolia
17-10-07, 15:52
şimdi denedim gözüküyor sınav yerleri. Ordan da bakabilirsin.

kardeş göndersene linki

Artcı
17-10-07, 15:53
osym nin sitesinden Aday portali yazan yere gir.

sonra aday işlemleri sistemi diyor oraya gir arkasından açılan yerdeki linke git. sonra sağ kenardaki aday işlemlerine gir işlem yapacağın sınavı seç orda gözüküyor. Biraz karışık oldu ama link nasıl veriliyodu bilmiyorum.bende anlattım.

anatolia
17-10-07, 15:58
oraya girdim ama sınav giriş yerleri yazmıyor ki...

Ekrem_ist
17-10-07, 15:59
ben şifremle girdim. ama kpds için sınava giriş yerine ulaşamadım. üds için olan görünüyor.

kpds için henüz öyle bir linke ulaşamadım.

linke ulaşan varsa buyursun. bizlere yardımcı olsun.

Artcı
17-10-07, 16:00
http://ais.osym.gov.tr yaz tıkla kimlik no ve şifreni yaz sonra sınavı seç .

Nebukadnezar
17-10-07, 16:02
Yok kabul etmiyor şifreyi... :) Bilgi değişikliğne girince ediyor da dediğin yer etmiyor... :)

anatolia
http://ais.osym.gov.tr yaz tıkla kimlik no ve şifreni yaz sonra sınavı seç .

onları yaptım da sınav giriş yeri yok...:confused:

Ekrem_ist
olmadı. ben ilk kez giriyorum. belki sizin sınava giriş yeri belli olmuştur.
eski adaylarınki öncelikli olabilir diye düşünüyorum.

Nebukadnezar
17-10-07, 16:05
Yok benimki de belli olmamış. Neyse daha var sınava bekleyelim bakalım... :)

Artcı
17-10-07, 16:12
Arkadaşlar yemin edebilirim az önce girdim ama şimdi giremiyorumn sınav yerini seçince en aşağıda sınav firiş bilgileri diye bir yer vardı ama şimdi bulamıyorum gözükmüyor şok oldum. Zaten ona istinaden yazmıştım gözüküyor diye nası ya aa şimdi gözükmüyor ama.

Artcı
17-10-07, 16:13
Ya hiç kimse giremedimii gören olmadımı? bi yaşıma daha girdim.

Artcı
17-10-07, 16:14
şifrenizi neden kabul etmiyor benimkini ediyor ama sınav yeri yazan yeri tekrar göremiyorum ki.

anatolia
17-10-07, 16:14
Arkadaşlar yemin edebilirim az önce girdim ama şimdi giremiyorumn sınav yerini seçince en aşağıda sınav firiş bilgileri diye bir yer vardı ama şimdi bulamıyorum gözükmüyor şok oldum. Zaten ona istinaden yazmıştım gözüküyor diye nası ya aa şimdi gözükmüyor ama.

Kardeş, bu ÖSYM nin seninle sorunu var, kesin burayı izliyorlar...:D:);)

Artcı
17-10-07, 16:18
Kardeş, bu ÖSYM nin seninle sorunu var, kesin burayı izliyorlar...:D:);)

korktum şimdi bak. Olacak şey değil ya bi saat kadar önce sınav giriş kağıdım geldi sende osym de yokmu diye sorunca oan girdim siteye yazıyodu hatta giriş kağıdımla karşılaştırdım bi yanlışlık olmasın diye doğruydu:) benimle zaten sorunu varda sizinle daha çok var gibime geldi en azından bi defada olsa gördüm :))))))

anatolia
17-10-07, 16:23
korktum şimdi bak. Olacak şey değil ya bi saat kadar önce sınav giriş kağıdım geldi sende osym de yokmu diye sorunca oan girdim siteye yazıyodu hatta giriş kağıdımla karşılaştırdım bi yanlışlık olmasın diye doğruydu:) benimle zaten sorunu varda sizinle daha çok var gibime geldi en azından bi defada olsa gördüm :))))))

Kardeş bunlar Forumu gözleyip seni mahçup etmek istiyorlar:D ama bilmiyorlar ki biz artcı kardeşimize inanırız, güveniriz:D ÖSYM ne kine...

Artcı
17-10-07, 16:36
hala bi haber yokmu? ya evet bencede dilforumu gözetledikleri kesin hatta sorularıda bizim tartışmalarımıza göre hazırlıyorlar o yüzden yani sürekli taktik değiştiriyorlar hatta bir söylentiye göre içimizde soru hazırlama jurisinden gözcüler varmış diye duymuştum??? kim acaba?

Ekrem_ist
17-10-07, 16:38
burayı izleyen birinin varlığından haberdarım.
ama bu konuda bu kadar çabuk izlemiş olamaz.

siz üds'ye bakmış olmayasınız...?

anatolia
17-10-07, 16:39
hala bi haber yokmu? ya evet bencede dilforumu gözetledikleri kesin hatta sorularıda bizim tartışmalarımıza göre hazırlıyorlar o yüzden yani sürekli taktik değiştiriyorlar hatta bir söylentiye göre içimizde soru hazırlama jurisinden gözcüler varmış diye duymuştum??? kim acaba?

yemin et, ama yok etme ... bende zaten son zamanlarda gariplikler seziyordum burada.. kardeş bu vatandaş kimse özelden söyle bana... bizde ayrıca örgütlenelim ayrıca.:);)

SeyfiHoca
17-10-07, 16:43
SINAVA GİRECEĞİ

Merkez : ESKİŞEHİR
Bina : ESOGÜ FEN-EDEB.FAK.F-2 BLOK
MEŞELİK KAMPÜSÜ
Salon : 04 NOLU DERSLİK

İNTERNETTEN KENDİ SINAV YERİMLE İLGİLİ BU BİLGİYE ULAŞTIM :)

Ekrem_ist
17-10-07, 16:45
bu vatandaşın varlığına şu şekilde karar verdim.

1- Ekim dönemi kpds hakkında duyuru yazılan bir yazı gördüm ösym nin sayfasında ve şok oldum.

2- bunu sitede resimleyerek yayınladım.

3- araya biri girdi. Ekim'de oluyor başvurular. O yüzden Ekim dönemi dedi. Bende dedim ki o zaman neden Üds de Ekim dönemi?

net hatırlamıyorum. ama buna benzer bir diyalog geçti. neticede...

heee yanlış yazmışım dedim. sanki chat yapıyoruz burada.
yani yanlış yazmışlar diyerek te düzeltmeye çalıştı.

belki de varlığını belli etmeye çalışır gibiydi.

üye adını hatırlamıyorum. ama o olduğuna eminim. olay sonrasında Kasım dönemi kpds başvuruları hakkında şeklinde başlık değişti.

anatolia
17-10-07, 16:45
SINAVA GİRECEĞİ

MEŞELİK KAMPÜSÜ

Hocam şunun yolu nasıldır ? 1 saattır uğraşıyoruz da....

Artcı
17-10-07, 16:56
SINAVA GİRECEĞİ

MEŞELİK KAMPÜSÜ

Yaşayın Seyfi Hocam ya az kalsın metal beni yalancılıkla suçlayacaktı:)) aklandım valla buyrun bakalım şimdi ne diyeceksiniz:)))

bergm
17-10-07, 16:58
benim p.tesi geldi kağıdım, ama internette verilmemiş daha