PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : çeviri yapmak istiyorum:)

hilalkaya
17-09-07, 20:52
arkadaşlar internet üzerinden çeviri yapılabilecek siteler varmış bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı?

hotstepper
17-09-07, 20:56
örnek olarak www.freetranslation.com . online translation yazarsan arama motoruna fazlasıyla site bulursun.

archer
17-09-07, 20:59
yer imlerimde olan:

www.altavista.com
www.langtolang.com
www.cucumis.org :icon_wave:

Kerimhan
17-09-07, 21:01
www.reverso.com ben bu siteyi sıklıkla kullanıyorum.Diğer anlamını parantez içinde de veriyor.

_Oğuz_
17-09-07, 21:03
net üzerınden cevırı guvenılır olmaz yapabılıosan kendın yap:D

MehmetDEU
17-09-07, 21:06
Merhaba. Cevap yazan arkadaşlar sanırım yanlış anlamışlar (ya da ben yanlış anladım). Konuyu açan arkadaşın konu başlığı olarak seçtiği kelimelere bakarsanız "çeviri yapabilen site" aramıyor, "kendisinin çeviri yapabileceği site" arıyor. Selamlar.

hilalkaya
18-09-07, 21:33
arkadaşlar sitede yeni olduğum için teşekkür kısmının nasıl yapılacağını bilmiyorum o yüzden yazmaya karar verdim herkese teşekkürler:) ben ücretli çeviri yapmak istiyorum yani çeviri yapmak ve para kazanmak :) bunun için hangi sitelere girebilirim?

Hubub
18-09-07, 21:46
arkadaşlar sitede yeni olduğum için teşekkür kısmının nasıl yapılacağını bilmiyorum o yüzden yazmaya karar verdim herkese teşekkürler:) ben ücretli çeviri yapmak istiyorum yani çeviri yapmak ve para kazanmak :) bunun için hangi sitelere girebilirim?

teşekkürü her mesajın sağ köşesinde teşekkürler kısmından yapabilirsin:icon_tup:.site konusuna gelince ben de merak ettim doğrusu:stretch:

hakanbek
18-09-07, 22:11

Sanırım bu çok zor bir olay. Yani sizin yaşınıza, hangi üni ve kaçıncı sınıfta olduğunuza bakıyorlar (istisnalar olabilr). Ve tecrübeli arkadaş arıyorlar. CV istiyorlar. Aniden çeviriyi gönderip 2 günde bitirmeni istiyorlar. İstiyorlar da istiyorlar... Maddi sıkıntınız varsa özel ders çok daha karlı olabilir...

hilalkaya
18-09-07, 22:15
ben hala sağ köşedeki teşekkür kısmını bulamadım:(

hilalkaya
18-09-07, 22:16
Sanırım bu çok zor bir olay. Yani sizin yaşınıza, hangi üni ve kaçıncı sınıfta olduğunuza bakıyorlar (istisnalar olabilr). Ve tecrübeli arkadaş arıyorlar. CV istiyorlar. Aniden çeviriyi gönderip 2 günde bitirmeni istiyorlar. İstiyorlar da istiyorlar... Maddi sıkıntınız varsa özel ders çok daha karlı olabilir...

yok yok tam olarak aradığım bu cv yi nereye gönderiyoruz yani nereye başvurmak gerekiyor

Hubub
18-09-07, 22:18
ben hala sağ köşedeki teşekkür kısmını bulamadım:(

mesay yazmak için tıklıyorsunuz ya onun yanında alıntı onun yanında teşekkür kısmı var tabi ki sizin ekran da görülmez teşekkür edeceğiniz arkadaş ta görülür:icon_tup:

hakanbek
18-09-07, 22:21
yok yok tam olarak aradığım bu cv yi nereye gönderiyoruz yani nereye başvurmak gerekiyor

http://www.google.com.tr/search?hl=tr&q=%C3%A7eviri&meta=lr%3Dlang_tr

Her adres ayrı bir şans...

ozlemozgonul
01-10-07, 18:17
merhaba ben profesyonel olarak çeviri yapıyorum ama süreklilik arzetmiyor. Özel bir kanalın program çevirilerini yapıyorum. Akademik yada buna benzer çeviriler konusunda sürekliliği olan kurum yada işletmelerle nasıl bağlantı kurulabilir acaba ... :) bilen varsa lütfen paylaşsın teşekkürler:)..

imt_gozde
12-10-07, 11:17

bazı ilan sitelerine ilan veriosun arayan seni buluyo.ama çoğunlukla öğrenciler ödevlerini gönderiyolar.çoğu güvenilir olmuo çeviriyi yapıp paranı alamıosun mesela.veya snn çalışıp didindiğin çeviriyi beğenmeyip haklarını haram edebiliyolar.sen de karşılıklı haram ediyosun.:mad:

Befida
12-10-07, 11:20
İnternetten birçok yere başvurdum ama herhangi bir cevap alamadım..Yeminli tercüman istiyorlar..

streak
17-02-10, 12:34
www.onehourtranslation.com/affiliate/streak
bu siteden çeviri yapabilirsiniz

esra468
04-05-10, 17:24
kendimizin çeviri yapabileceği ne tür siteler var ? ben pek bulamadım

monsterbaba
11-05-10, 18:48
Eger kastettigin o sacma sapan ceviri programlariysa bence hic deneme bile hic dogru ceviri yapamiyolar