PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gazi Üniversitesi Ide-Ankara Üniversitesi Ake

Rednblack
03-08-16, 11:25
Bugün tercih için son gün ve benim hala bir sorum var, sıralamada Gazi Üniversitesi Ide yi mi önce yazmalıyım Ankara Üniversitesi AKE mi?

Jhonniest
03-08-16, 11:46
ben gazi ide mezunuyum sonuçta ide akeden biraz daha iyi

itschicharito
03-08-16, 11:47

Pardon hangi acidan?

keane
03-08-16, 11:57
Ben mütercim tercümanlık öğrencisiyim ama bu iki bölüm arasında seçim yapacak olsam ide seçerdim çünkü ide daha kapsamlı bir bölüm.

Rednblack
03-08-16, 12:11
Bende İDE'Nin daha kapsamlı olduğunu düşünüyorum ama Ankara Üni. biraz kafamı karıştırdı

Rednblack
03-08-16, 12:12

Peki memnun musunuz aldığınız eğitimden, hocaların öğrenciye yaklaşımı nasıldı?

Jhonniest
03-08-16, 17:06
Peki memnun musunuz aldığınız eğitimden, hocaların öğrenciye yaklaşımı nasıldı?

bu bölümde kolay hocada vardı zor hocada kimi dersleri veren hocalar gerçekten öğrenciye bir şeyler kazandırmak için çabalıyordu ve dersleri zorduda bazı derslerde ise geçmek kolay olup kazanımı olmuyordu aldığım eğitimden memnun muyum diye sorarsanız bir kaç ders harici memnun değilim ama bunda benim gazi idede ilk öğrencilerden olduğumdan kaynaklandığını düşünüyorum benim ideyi kayırmaktaki sebebim ingiliz edebiyatının daha geçerli ve kapsamlı olduğu içindir tabi eğer sıralamanız yetiyorsa hacettepe ve ankara ide gaziden iyidir

Rednblack
03-08-16, 17:55
bu bölümde kolay hocada vardı zor hocada kimi dersleri veren hocalar gerçekten öğrenciye bir şeyler kazandırmak için çabalıyordu ve dersleri zorduda bazı derslerde ise geçmek kolay olup kazanımı olmuyordu aldığım eğitimden memnun muyum diye sorarsanız bir kaç ders harici memnun değilim ama bunda benim gazi idede ilk öğrencilerden olduğumdan kaynaklandığını düşünüyorum benim ideyi kayırmaktaki sebebim ingiliz edebiyatının daha geçerli ve kapsamlı olduğu içindir tabi eğer sıralamanız yetiyorsa hacettepe ve ankara ide gaziden iyidir

Ankara Ide tutuyor aslında ama ben o gelmezse diye sonraki tercihlerimi sıralamada kararsızdım ama Gazi'yi Ankara Ake den önce aldım.