PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hata mı?

sonofodin
03-08-16, 01:49
Arkadaşlar ben tercihimi yaptım ama hala kararsızım... Eskisehir anadolu universitesini yazdım ilk olarak, onun siralamasi 5900 gibi bir şey benimse 2953.
Bu sıralamayla hacettepe tutuyor ama eskisehir aklımda kalacak. Gerek kampüsü gerek erasmus olanakları vs... ama bir yandan da aptallık mi ediyorum diye korkuyorum. Lütfen yardımcı olun :(

LegitBoy
03-08-16, 01:58
nerede mutlu olacaksan orayı yazmalısın bence.anadolu kötü bir yer değil aksine şehir olarak kampüs olarak çoğu yerden kaliteli bir yer.dediğin gibi hacettepeye gitsen bile aklında hep eskişehir kalacak.tereddüt etmemelisin bence..zaten istediğin yeri çoktan yazmışsın.

Sullivan
03-08-16, 02:00
İstediğin yer orasıysa neden aptallık olsun ki? İstediğiniz yer bence daha önemli bir faktör. Anadolu üniversitesini çok bilmiyorum ama Hacettepe'nin iyi olduğunu herkes biliyor zaten. Ama sen Anadolu'yu istedikten sonra aklında kalmasın bence. Kalbinim sesini dinle, içinden hangisi geliyorsa onu yap. :)

sonofodin
03-08-16, 02:08
Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için :) istediğim yerin eskisehir olduğunu biliyorum ama gerçekten sormak istemiştim iyi ki de sormuşum. Ailem dışındaki kişilerden de bunu duymak daha iyi hissettirdi

LegitBoy
03-08-16, 02:17
Teşekkür ederim cevap verdiğiniz için :) istediğim yerin eskisehir olduğunu biliyorum ama gerçekten sormak istemiştim iyi ki de sormuşum. Ailem dışındaki kişilerden de bunu duymak daha iyi hissettirdi

genel olarak hayatta başarıya ulaştıran en önemli faktörlerden biri bana göre mutluluktur.belli ki anadoluda mutlu olacaksınız,bence fazla düşünmeye gerek yok.